صفحه 9 از 362 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

آیا باز هم با این سیستم لیست رشته اعلام میکنند یا با هر رشته ای میشه اقدام کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

در حالی که با FSW 38 پرونده تو جریان هستش باز با این سیستم جدید میشه اقدام کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : قوانین جدید ۲۰۱۳- FSW

نه....فقط آیلتس جنرال قبول میکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط arax30th نمایش پست ها
    دوستان اگر لیست مشاغل اعلام بشه و رشته من هم باشه:

اولا سابقه کار بر اساس روز حساب میشه یا ساعت؟ یعنی مثلا 10 ماه و نیم سابقه کار ایران (که 44 ساعت تو هفته هست) رو 12 ماه سابقه کار کانادا (37.5 ساعت در هفته) حساب می کنن؟
    دوما آیا 10 ماه کار تو یه شرکت و بعدش 4 ماه تو یه شرکت دیگه (با یه فاصله یکی دو هفته ای و تو همون کد رشته) رو 1 به عنوان یه سال پیوسته حساب می کنن؟
    همه چیز به سابقه کاریتون با بیمه ربط داره. سابقه کاری بدون بیمه هیچ فایده ای ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط achi نمایش پست ها
    دوستان آیا لیست مشاغل هم تغییری خواهد کرد؟ من میخوام توی گروه آشپزی اقدام کنم آیا کسی اطلاع داره از این موضوع؟
    یه سوال دیگه آیا برای نیوری کار ماهر فدارل باید از بیمه لیست سابقه کار رو هم ارسال کنیم یا فقط نامه اشتغال کافی هست؟ ممنون اگه راهنمایی کنید

بدون بیمه امکان پذیرش سابقه کار کم می شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    دوست گرامی ،
    من کوچکترم از اون که توصیه ای بکنم اما دیدم نمره آیتلستون خوبه حیفم اومد این رو نگم ، امتیاز کامل زبان رو با 4 تا 9 میارید اما شما و دوستانی که نمره خوبی (4 تا 7 به بالا) در آیلتس آوردید خودتون رو اسیر و درگیر سیستم مهاجرتی کانادا نکنید که بنا بر تجربه اعتمادی بهشون نیست. سالها در انتظار میمونید و فرصتهاتون رو از دست میدید و عمرتون تلف میشه بر اساس اتفاقات گذشته ، این قوانین 2013 هم تازه اگر به جریان بیفته دور تازه اییه از سرکار گذاشتن و اذیت کردن. اگر میتونید و امکانش رو دارید در این فاصله با این نمره آیلتس برای استرالیا یا نیوزلند اقدام کنید بعد برای کانادا. با پاسپورت نیوزلند و استرالیا آزادید تمام دنیا برید کار کنید این دو کشور نسبتا سیستم مرتب تری دارن و لااقل میتونید یک تخمین زمانی داشته باشید و برنامه ریزی کنید چون زندگی و عمر شوخی نیست. اگر هم به کانادا علاقه دارید سعی کنید استانی و یا دانشجویی اقدام کنید. تنها راهی که ممکنه این سیستم اصلاح بشه تغییر دولت و حزب حاکم کاناداست که اون هم تا 2015 بعیده.
    چه سریع شما قضاوت کردید؟
    همانطور که میگید، وقت و عمر ما خیلی ارزشمنده است، کانادا خیلی محاسن داره که ارزشه پرونده ارسال کردن رو داره،
    1- سطح دانشگاه ها (به رتبه دانشگاه های Mcgill YofT Uni. of British coloumbia و غیره در سطح جهانی نگاه کنید)
    2- همجواری با بازار کار آمریکا
    3- سطح پایین هزینه های زندگی در مونترال (دارای دانشگاه Mcgill Uni de Montreal concordia)
    4- بیمه رایگان
    5- دارای پتانسیل خوب کار برای رشته های: مهندسی نفت(استان آلبرتا) هوا و فضا(کبک) و....
    6-اخذ اقامت بعد از 3سال (انگلستان بعد از 5 سال فقط تمدید میکند)
    و ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پرونده‌های پیش از

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    دوستان من قصد دارم برای مهاجرت کانادا اقدام کنم و الحمدالله تمام شرایطش رو دارم و میخواستم بدونم که به نظر شما با این قوانین جدید مدت انتظار برای دریافت ویزا از طریق مهارت چقدر هست.
    ممنون

حدود 12 تا 14 ماه . البته بعد از اردبیهشت 92 میتونید اقدام کنید.

Junior Member farhad12 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پرونده‌های پیش از

نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    ما که جز FSW 38 هستیم از سال June 2009 تا حالا منتظریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leaver نمایش پست ها
    سلام دوستان.برداشت من از گفته های آقای وزیر اینه که به جز مهمتر شدن زبان و سن و اضافه شدن زبان همسر به سیستم امتیازدهی ،معیار جدیدی که اضافه شده ارزشیابی مدرک تحصیلیه (که احتمالا به موسساتی مثل WESیا CICICپاس داده خواهیم شد(البته این نظر منه)).دوستان پیش کسوت نظر بدن که آیا برداشت من درسته؟ و سوال دیگه اینکه حالا که این قانون قراره از 4می اجرا بشه، 4ماه ابتدای سال 2013 همون قانون قدیم خواهد بود (با توجه به اینکه قبلا گفته شده 2ژانویه پرونده میگیرن)یا اینکه منظورش اینه که شروع پذیرش پرونده های جدید همون 4می2013 است؟
    با دورد
    دوستان اگه ممکنه آدرس WESو CICIC رو لطف کنید.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها

دوستان پس این قضیه دوم ژانویه برای متخصیصن فنی و حرفه ای چیه؟من که قاط زدم
    ممنون