صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: آرایشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

پیش فرض پاسخ : آرایشگاه

عجب مسیبتی،من اینجا 20 تومن اصلاح می کنم خیلی هم خوب.اونجا ارزونترینش 40 تومنه،تازی میر... به مو که !
    من یه فکری زد به سرم،از آرایشگرم دستورشو بگیرم،یه عکس هم از مدل موم بگیرم و واسه ارزونیشم بگم نه سرو بشوره و اصلاح صورت کنه نه مدل بزاره !
    به نظرتون با این وضعیت میشه با 10 یا 15 یورو به مویی که می خوام برسم؟؟
    راستی پسر هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    عجب مسیبتی،من اینجا 20 تومن اصلاح می کنم خیلی هم خوب.اونجا ارزونترینش 40 تومنه،تازی میر... به مو که !
    من یه فکری زد به سرم،از آرایشگرم دستورشو بگیرم،یه عکس هم از مدل موم بگیرم و واسه ارزونیشم بگم نه سرو بشوره و اصلاح صورت کنه نه مدل بزاره !
    به نظرتون با این وضعیت میشه با 10 یا 15 یورو به مویی که می خوام برسم؟؟
    راستی پسر هستم.
    من خودم اینجا تو مونستر کلی آرایشگاه ارزون دیدم واسه پسرا ۹ یورو و دخترا ۱۵ یورو.
    (آرایشگاه های ترک و ایرانی و عرب) البته به خوبی آرایشگاه های ایران نمیشه به هر حال فرق داره ولی قابل قبوله. مثلا من اینجا ندیدم کسی وسایل شخصی آرایشی رو با خودش مثل ایران بیاره.

Junior Member

در المان و ایران دستمزد حداقل طبق قانون کار فرق اساسی دارند...در ایران دستمزد قانون کار مثلا ساعتی 3500 تومانه...من یک ارایشگاه می رفتم که خداییش عالی بود و 7000 تومان می گرفت...یعنی دو برابر حداقل قانون کار ایران... ولی قربونش برم توی این آلمان...می ری 10 دقیقه اصلاح می کنه...افتضاح تر از اون چیزی که توی ایران بود... می گه 21 یورو...یعنی چقدر؟ یعنی نزدیک 90000 تومان ناقابل!!! من یک ساله در آلمانم و از این ارزانتر گیرم نیومد...البته اگر برین پیش عرب ها و غیره شاید 12 یورو هم گیرتون بیاد ولی من که همیشه همین حول و حوش 21 یورو داده ام...

دوستان آلمانی دان. میشه راهنمایی کنین مدل آلمانی بخوام بزنم دور کوتاه باید چی بگم ؟ آرایشگر یه کلمه هم انگلیسی بلد نیست. دفه پیش هرچی گفتم نفهمید. کلا یه دست میزنه شبیه هندونه میشه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    دوستان آلمانی دان. میشه راهنمایی کنین مدل آلمانی بخوام بزنم دور کوتاه باید چی بگم ؟ آرایشگر یه کلمه هم انگلیسی بلد نیست. دفه پیش هرچی گفتم نفهمید. کلا یه دست میزنه شبیه هندونه میشه.
    يه عکس بگير نشون بده بگو همونطور بزنه

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    درود
    خیلی راحت بگو die Seite kürzer bitte!!
    اگه خواستی مرتب کنی از اصطلاح in Ordnung bringen استفاده کن. اگرم خواستی فقط نوک گیری کنه بگو die länge ist ok, nur die Spitze bitte
    واسه حجم موها رو گرفتن هم فعل ausdünnen استفاده میشه.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

سلام.من خانومم یه آرایشگر خیلی حرفه ای هستش.
    میخواستم بدونم اونجا میتونه درآمدی داشته باشه و درآمد آرایشگری در اونجا در یک ماه چند یورو میشه؟
    فقط مشکلش اینه که زبان آلمانی بلد نیست.میتونه اونجا کار کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atrinaa1 نمایش پست ها
    سلام.من خانومم یه آرایشگر خیلی حرفه ای هستش.
    میخواستم بدونم اونجا میتونه درآمدی داشته باشه و درآمد آرایشگری در اونجا در یک ماه چند یورو میشه؟
    فقط مشکلش اینه که زبان آلمانی بلد نیست.میتونه اونجا کار کنه؟
    با سلام
    به جرات میتونم بگم آرایشگرهای ایرانی چه مرد و چه زن چند سرو گردن بالاتر از آلمانی ها و حتما خیلی از کشورهای دیگه هستند.(چون رسیدن به ظاهر و آرایش خیلی برای اینها مهم نیست لااقل به اندازه ما.هم پولشون رو ندارند هم اکثرا موهای کم پشتی دارند. ظاهر و آرایش هم صرفا باعث جذابیت نمیشه.حتی برای دخترها آرایش بیش از حد در حدی که ایرانی ها دنبالش هستند نکته مثبتی بحساب نمیاد.یکی از دوستام میگه من خانومهای ایرانی رو از صد متری بخاطر آرایششون تشخیص میدم...اینجا یا تی نیجرها کمی آرایش میکنن یا مسن ها. بین اینها هرکس آرایش زیادی بکنه مشکوک به یک سری چیزها میشوند که نگم بهتره.متاسفانه خانومهای ایرانی اینجا یا این رو نمیدانند یا در دنیای خودشون فکر میکنن خیلی کار باحالی میکنند)
    ایشون اگر بنحوی اینجا بتونه کار پیدا کنه حتما درآمد بسیار بالایی خواهد داشت ولی کار قانونی به این راحتی نیست.هرکاری بخواهید اینجا بکنید باید یه مدرکی داشته باشید و دوره ببینید.اگر زمانی بتوانند برای خودشون کار کنند و جایی رو اداره کنند که چه بهتر وگرنه از ابتدا کمی سخت هست و ممکنه مجبور باشند بعد از طی امور اداری برای کسی و جایی کار کنند و همه اون درامد بشون نرسه و مثلا ساعتی تا ده یورو دستمزد بگیرند که حتما در اینصورت کار در ایران بصرفه تر هست.ولی کارفرما اگر مشتری داشته شغل پردرامدی هست اگرچه در ایران هم خانومها برای آرایش خوب پول میدهند
    بخاطر سروکار داشتن با مشتری حتما باید به زبان آلمانی آشنایی لازم رو داشته باشند.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

سلام بچه ها.. دوستان کسی تو شهر کایزرسلاترن آرایشگر خانم ایرانی میشناسه؟

سوال من اینه...میخوام با ویزای تحصیلی برم و ارایشگری رو هم بلدم..میتونم در اینجور جاها کار کنم؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)