نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: انجام تز فوق لیسانس در یک شرکت کانادایی، چطور؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض انجام تز فوق لیسانس در یک شرکت کانادایی، چطور؟

سلام
    من در حال حاضر در المان مشغول به تحصیل هستم و به شدت به دنبال موضوع برای انجام تز فوق لیسانسم می گردم. هیچ ایده ای هم ندارم! چطوری میتونم تز ارشد خودم رو در یک شرکت کانادایی یا امریکای پیاده کنم بدین جهت که هم یک موضوع بروز و کاربردی و اجرایی رو انتخاب کنم و هم این که شانس خودم رو برای استخدام در اون شرکت افزایش بدم.( مهندس عمران هستم، اما به طور کلی هر چیزی رو که مربوط به ساختمان، سد، نیروگاه، راه، معماری، Facility management باشه رو میتونم به عنوان تزم انتخا کنم)
    چطوری میتونم شرکت هایی که چنین فرصت های تحقیقاتی رو دارند و یا به طور کلی این فرصت های موجود رو پیدا کنم؟ چه کلید واژه هایی رو باید سرچ کنم؟ میدونم که لیست تمام شرکت ها در Linkedin هست، اما همونطور که میدونید برای برقراری ارتباط با یک شرکت، پیرامون این موضوع، می بایست اول در مورد اون شرکت کامل تحقیق کرد، که این کار خیلی زمان بر هستش، و همچنین باید یک ایده پیشنهادی داشت! در صورتی که من اصلا ایده ای ندارم! خیلی از شرکت های موجود در لینکدین همچین چیزی رو اصلا ندارند، و ممکنه کلی برای اون شرکت ها زمان بزارم و اخرش هم به هدفم نرسم! یادم میاد، دانشگاه اوکلند یک صفحه ای داشت پیرامون موضوعات تحقیقاتی که در اونجا در جریان بود، بنابراین میشد با یک نگاه (و بدون هیچ گونه ایمیل بازی) موضوعات روز رو در نیوزیلند پیدا کرد. بدنبال ورژن امریکایی یا کانادایی این مورد هستم!
    ایا پیشنهادی جهت پیدا کردن ایده مناسب برای فوق لیسانس برای بازار کانادا/امریکا دارید؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Banned

پیش فرض پاسخ : انجام تز فوق لیسانس در یک شرکت کانادایی، چطور؟

اگر در خود کانادا تحصیل می کردید می شد در غالب پروژه های پژوهشی و ارتباط با صنعت به نوعی تزتان را در یک شرکت کانادایی انجام دهید. همچنین اگر دکتری می خواندید می شد به صورت فرصت مطالعاتی به یکی از دانشگاه های کانادا بیایید و شاید هم بخشی از پژوهش موردنظر را در غالب ارتباط با صنعت در مورد یکی از پروژه های یکی از شرکت های کانادایی انجام دهید. ولی اینکه فوق لیسانستان در یک کشور خارج از کانادا باشد خیلی انجام این کار سخت تر می شود. البته می توانید جستجو کنید برخی از شرکت های کانادایی بزرگ شعبه هایی در کشورهای اروپایی یا جاهای دیگر دارند و این احتمال وجود دارد که در زمینه کاری آنها تز تعریف کنید. ولی به هر حال نظر شخصی من این هست که این چیزها شانس شما برای پیدا کردن کار در کانادا را زیاد نمی کند شما در نهایت برای اینکه در کانادا کار کنید به احتمال زیاد مجبور خواهید شد یا دکترایتان را در کانادا ادامه بدهید و بعد برای اقامت از طریق کار اقدام کنید یا اینکه به طور مستقیم برای اقامت کانادا اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineer

با درود
    من هم براى مهاجرت أقدام كردم و أميد وإرم بتونم براي تز فوق ليسانسم بتونم كانادا جايي بيدا كنم
    از دوستاني كه در اين مورد اطلاعي دارند خواهش مي كنم راهنمايي كنيد
    PR 2014 در جستجوي كار ،نيازمند ياري سبزتان هستيم

Junior Member

اروپایی یا جاهای دیگر دارند و این احتمال وجود دارد که در زمینه کاری آنها تز تعریف کنید. ولی به هر حال نظر شخصی من این هست که این چیزها شانس شما برای پیدا کردن کار در کانادا را زیاد نمی کند شما در نهایت برای اینکه در کانادا کار کنید به احتمال زیاد مجبور خواهید شد یا دکترایتان را در کانادا ادامه بدهید و بعد برای اقامت از طریق کار اقدام کنید یا اینکه به طور مستقیم برای اقامت کانادا اقدام کنید.

Junior Member

اروپایی یا جاهای دیگر دارند و این احتمال وجود دارد که در زمینه کاری آنها تز تعریف کنید. ولی به هر حال نظر شخصی من این هست که این چیزها شانس شما برای پیدا کردن کار در کانادا را زیاد نمی کند شما در نهایت برای اینکه در کانادا کار کنید به احتمال زیاد مجبور خواهید شد یا دکترایتان را در کانادا ادامه بدهید و بعد برای اقامت از طریق کار اقدام کنید یا اینکه به طور مستقیم برای اقامت کانادا اقدام کنید.

Try out our free C4120-783 exam dump and latest comptia testking.me - 70-332 dumps training courses to get high flying success in final the-berklee and www.northeastern.edu exams, mcts College of Notre Dame of Maryland is also very useful tool.