صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 258

موضوع: تاریخ های برگزاری PBT

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

معمولا سایت ETS هرسال اواخر May برای سال جدید update میشه و تاریخ های جدید اعلام و ثبت نام فعال میشه

مثلا برای GRE چند روز پیش تاریخ های 2010 - 2009 توی سایت اعلام شد:

برای TOEFL PBT هم به احتمال خیلی زیاد حداکثر تا دو سه روز دیگه همه تاریخ ها باز میشه
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

پیش فرض پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

دوستانی که تجربه دارن، تو قسمت postal address آدرس خونه رو بنویسیم یا مرکز آزمون اصفهان؟این آدرس و برای ارسال چه چیزی میپرسن؟
    بعد از وارد کردن مشخصات کارت اعتباری دیگه چه اطلاعاتی لازمه؟یا چه چیزیو برای خودمون باید یادداشت کنیم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    دوستانی که تجربه دارن، تو قسمت postal address آدرس خونه رو بنویسیم یا مرکز آزمون اصفهان؟این آدرس و برای ارسال چه چیزی میپرسن؟
    بعد از وارد کردن مشخصات کارت اعتباری دیگه چه اطلاعاتی لازمه؟یا چه چیزیو برای خودمون باید یادداشت کنیم؟

ممنون
    اگه سنتر اصفهان ثبت نام می کنید حتما آدرس سنتر اصفهان رو بنویسید. ولی اگه سنتر دیگه ای ثبت نام می کنید می تونید آدرس خونتون رو بنویسید.
    بعد از وارد کردن مشخصات کارت اعتباری دیگه هیچی نمی خواد وارد کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    کاش منم از این کارت خارجیا داشتم :'(

تا کی میشه اینجوری ثبت نام کرد؟من که تا حالا دنبالش نبودم میرسم اینجوری ثبت نام کنم؟

همه ظرفیتو که پر نمیکنن؟
    یه زنگ به آقای پشمینه آذر بزن(09143152390) و ازش 5 ساعته یه کارت بگیر یا ازش بپرس میشه برات ثبت نام کنه و تو پول کارت رو بعدا بهش بدی یا نه؟؟؟ البته من ایشون را فقط در حد یه کارت گرفتن می شناسمش ولی به نظر می رسه آدم خوبی باشه. الان وقت داری که ثبت نام کنی پس بجنب.
    HS

Junior Member

از دوستان عزيز خواهش می کنم که منو راهنمايی کنند:

1. در قسمت Middle initial چيزی لازم هست بنويسيم؟
    2. در قسمت شماره تلفن, شماره رو به چه صورت بايد وارد کنيم؟ موبايل باشه يا تلفن خونه؟
    3. قسمت Permission رو YES انتخاب کنيم يا NO ؟
    4. بعد از پر کردن اين صفحه، صفحه بعد فکر کنم مربوط به مشخصات کارت اعتباری هست، در اين قسمت آيا اطلاعات خاصی لازم هست بدونم يا همون شماره کارت کافی هست؟
    با تشکر فراوان از دوستان

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_666
    از دوستان عزيز خواهش می کنم که منو راهنمايی کنند:
    1. در قسمت Middle initial چيزی لازم هست بنويسيم؟
    2. در قسمت شماره تلفن, شماره رو به چه صورت بايد وارد کنيم؟ موبايل باشه يا تلفن خونه؟
    3. قسمت Permission رو YES انتخاب کنيم يا NO ؟
    4. بعد از پر کردن اين صفحه، صفحه بعد فکر کنم مربوط به مشخصات کارت اعتباری هست، در اين قسمت آيا اطلاعات خاصی لازم هست بدونم يا همون شماره کارت کافی هست؟
    با تشکر فراوان از دوستان
    1. نه
    2. فرقی نداره. ولی هیچوقت بهتون زنگ نمیزنند!
    3. Yes
    4. شماره کارت، آدرس و بقیه مشخصات کارت رجیستر شده

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام

هنوز همه تاریخ های دانشگاه اصفهان و دانشگاه آزاد باز هست و چون این تاریخ ها معمولا سریع پر میشه بهتره هرچه زودتر ثبت نام کنید:

Aug 15, Oct 17, Nov 14, Jan 16, March 5, May 8

ظرفیت سایت ETS برای هر امتحان معمولا 50 نفر بیشتر نیست و مابقی ظرفیت که برای دانشگاه آزاد 100 نفر و برای دانشگاه اصفهان 250 نفر هست حدود 2 ماه قبل از هر امتحان به صورت حضوری برای دانشگاه آزاد و از طریق سایت www.isfahantoefl.com برای دانشگاه اصفهان ثبت نام انجام میشه.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض لطفا كمكم كنيد خيلي نگرانم

سلام
    من به يه نفر ديگه گفتم برام ثبت نام كنه و confermation ي كه به ايميلم اومد از TOEFL@yahoo.com بود. اين كه ايميل yahoo اومده و نه ets.org خيلي نگرانم كرده، شما اگه online ثبت نام كرديد مي شه بگين براتون confermation از چه ميلي اومده؟
    يه دنيا ممنون مي شم اگه پاسخ بدين و منو از نگراني در بيارين.

نقل قول نوشته اصلی توسط tina2008
    از بچه هايي كه امسال pbt online ثبت نام كردن ممنون مي شم اگه جواب بدن.
    اصلا نگران نباشید. من و دوستم سال گذشته از Yahoo گرفتیم و هیچ مشکلی هم نبود. فکر می کنم این به خاطر اینه که ایمیلشون حتما بهتون برسه و مثلا تو Spam یا Balk نره.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

نقل قول نوشته اصلی توسط jalali
    اصلا نگران نباشید. من و دوستم سال گذشته از Yahoo گرفتیم و هیچ مشکلی هم نبود. فکر می کنم این به خاطر اینه که ایمیلشون حتما بهتون برسه و مثلا تو Spam یا Balk نره.
    الان که چک کردم این آدرس بود:
    "TOEFL@yahoo.com"

من خودمم دو بار ثبت نام کرده بودم و هر دوبار ایمیل رو از این آدرس و با Sub.: TOEFL On-Line Registration Confirmation Notice دریافت کردم.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا كمكم كنيد خيلي نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط tina2008
    از بچه هايي كه امسال pbt online ثبت نام كردن ممنون مي شم اگه جواب بدن.
    سلام
    من 2 روز پيش بصورت online ثبت نام کردم ولی ايميلی نيومده برام و توی سايت ets هم موقع ثبت نام ,چيزی ننوشته بودکه ايميلی مبنی بر confirmation شدن برامون ميآد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)