صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 258

موضوع: تاریخ های برگزاری PBT

پیش فرض پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_666
    سلام
    من 2 روز پيش بصورت online ثبت نام کردم ولی ايميلی نيومده برام و توی سايت ets هم موقع ثبت نام ,چيزی ننوشته بودکه ايميلی مبنی بر confirmation شدن برامون ميآد

نگران نگرفتن ایمیل هم نباشید!
    چون چند نفری هم بودن که اصلا ایمیلی نگرفته بودن. از جمله یکی دیگه از دوستان که همزمان با من ثبت نام کرده بود. (همزمان و از یک کارت، من ایمیل گرفتم ولی اون نگرفت!)
    صبح امتحان قبل از شروع جلسه کارتتون و از محل امتحان دریافت می کنید. علاوه بر این اگر به ETS میل بزنید و مشخصاتی که Register کردینو بدین، Confirmation ID رو بهتون میدن. شاید تا 2 هفته طول بکشه که بهتون جواب بدن. اگر هم جوابی نگرفتید و نگران بودید، با تلفن می تونید بگیرید.
    اصلا نگران نباشید، ثبت نام شما محفوظه!
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

پیش فرض پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    ets سنترهای جنوب شرق آسیا رو حذف کرده!!!!!!! مالزی،تایلند، سنگاپور، اندونزی.....هیچکدوم pbt برگزار نمیکنند. مگه میشه؟؟؟؟
    منطقیه! یادمه که تو بروشور تافل اشاره شده بود که PBT برای کشورهاییه که امکان برگزاری IBT به میزان کامل فراهم نیست.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال داشتم.در ثبتنام online ETS دیگه نباید فرمی پر بشه و میل بشه.به نظر نیمید ولی‌ می‌خواستم مطمئن بشم.با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط MILAY
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال داشتم.در ثبتنام online ETS دیگه نباید فرمی پر بشه و میل بشه.به نظر نیمید ولی‌ می‌خواستم مطمئن بشم.با تشکر
    خیر. فقط اطلاعاتی که تو خود سایت ازتون پرسیده شده رو می خوان و فرمی نیاز نیست.

Junior Member

باسلام
    من درثبت نام انلاین pbt اصفهان توی ادرس لاین یه اشتباه کردم واون اینه می خواستم ببینم چطورمیشه درستش کرد
    به جای اینکه بنویسم
    isfahan dept,fac of eng lgs,
    isfahan univ ,8174674331
    [b]isfahan[/b],
    iran
    نوشتم
    isfahan univ ,8174674331
    tehran,
    iran
    یعنی تیکت یابرگه ورود به جلسه من به تهران پست میشه نه اصفهان
    خواهشا منوراهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط jefferson
    باسلام
    من درثبت نام انلاین pbt اصفهان توی ادرس لاین یه اشتباه کردم واون اینه می خواستم ببینم چطورمیشه درستش کرد
    به جای اینکه بنویسم
    isfahan univ ,8174674331
    isfahan,
    iran
    نوشتم
    isfahan univ ,8174674331
    tehran,
    iran
    یعنی تیکت یابرگه ورود به جلسه من به تهران پست میشه نه اصفهان
    خواهشا منوراهنمایی کنید
    سلام
    به ETS ایمیل بزنید (toefl@ets.org) و بگید که اشتباه نوشتید تا براتون اصلاح کنند.
    من یه بار که امتحان داده بودم آدرس خونه رو نوشته بودم اما چون با پست معمولی فرستاده بودند بین راه گم شد! بهشون ایمیل زدم و گفتم که به دستم نرسیده و برای احتیاط گفتم که آدرس رو تغییر بدن و آدرس دانشگاه رو نوشتم که برام مجددا ارسال کردند.
    در نهایت اگه یه موقع موفق نشدید به دکتر براتی مسئول سنتر اصفهان ایمیل بزنید (h.barati@gmail.com) تا براتون پیگیری کنه.
    آدرس رو هم اینطور بنویسید:
    ENGLISH DEPT FAC OF FGN LGS
    ISFAHAN UNIV
    ISFAHAN
    IRAN
    Postal Code: 8174674331
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

دوستان عزيز من موقعی که داشتم از طريق Online ثبت نام می کردم در قسمت Postal Code, نه رقم بيشتر نميشه نوشت در صورتی که کد پستی دانشگاه اصفهان 10 رقمی هست:8174674331
    منم مجبور شدم رقم اخرش رو حذف کنم يعنی اينطوری شد: 817467433

کسی همچين مشکلی نداشت؟
    آيا مشکلی پيش ميآد؟

من یه سوال دارم.مرکز دانشگاه آزاد دقیقا کجاست؟ و من چه جوری باید از باز شدن ظرفیت مطلع بشم؟ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط rabin4hood52
    من یه سوال دارم.مرکز دانشگاه آزاد دقیقا کجاست؟ و من چه جوری باید از باز شدن ظرفیت مطلع بشم؟ممنون
    درباره ظرقیت هر سنتری مینونی سایت ETS رو چک کنی که علاوه بر این خود اون سنتر هم توی یک تاریخی که اعلام میشه ثبت نام میکنه.
    محل ثبت نام دانشگاه آزاد توی پاسداران است اگه توی فروم سرچ کنی ادرس دقیقش رو پیدا میکنی.

Junior Member

سلام، کسی راجب محل برگزاری تافل pbt توی کرج چیزی میدونه؟ آدرس و شماره تماس محل برگزاریشو چطور میشه پیدا کرد؟ من هرچی میگردم چیزی ازش پیدا نمی کنم. محل آزمونش خوب هست نسبت به جاهای دیگه؟
    ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)