صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 258

موضوع: تاریخ های برگزاری PBT

پیش فرض پاسخ : تاریخ های برگزاری PBT

Hi all
    I have registered for PBT at Karaj Center but because of online registration, I am not sure whether or not my registration is valid and finalized. I am searching to find some contact of Karaj center but I could not find anything yet. Does any body have any contact (tel number or ...) from that center?
    ای آفتاب آهسته نه، پا در حریم یار من      ترسم صدای پای تو، خواب است بیدارش کند

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط samehr
    سلام، کسی راجب محل برگزاری تافل pbt توی کرج چیزی میدونه؟ آدرس و شماره تماس محل برگزاریشو چطور میشه پیدا کرد؟ من هرچی میگردم چیزی ازش پیدا نمی کنم. محل آزمونش خوب هست نسبت به جاهای دیگه؟
    ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدید
    سلام

مرکز تافل PBT کرج اخیرا افتتاح شده و با اسم KARAJ, NOET BRANCH از طریق سایت ETS میشه ثبت نام کرد.

NOET همون سازمان سنجش هست. می تونید با سنجش تماس بگیرید و اطلاعات کاملتری کسب کنید.

فقط پیشنهاد می کنم قبل از ثبت نام حتما از کیفیت سنتر مطمئن بشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض ثبت نام Online PBT تمام تاریخ ها سنتر کرج

من در مورد این مرکز شنیدم که جای خوبیه و امکانات برگزاریش هم بد نیست. البته اینم بدونید که pbt چندان نیازی به امکانات نداره. جدا از سنتر اصفهان که شرایط خوبی رو فراهم کردند. اگر جائی ثبت نام نکردید اینجا جای خوبیه.

با سلام، دوستانی که درباره مرکز آزمون pbt کرج پرسیده بودند: این مرکز آزمون با کد G714 سایت کرج سازمان سنجشه . می تونید برای اطلاعات بیشتر به سایت سازمان سنجش قسمت toefl مراجعه کنید. ضمنا ثبت نام حضوری آزمون تاریخ 17 October از روز شنبه 88/5/24 شروع شده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

سلام به همه
    من میخوام فردا به صورت انلاین برای 14 نوامبر در مرکز کرج ثبت نامpbt کنم. لطفا راهنمایی کنید:
    1-در zip code کد پستی خانه راباید بنویسم؟اخه تا 9 رقم جا داره؟
    2-ادرس کرج را بدم یا خانه؟
    3- مکان ریپورت نمره را کی باید بدم؟روز امتحان؟
    لطفا سریع پاسخ بدید.ممنون.

va_nastooh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal81 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من میخوام فردا به صورت انلاین برای 14 نوامبر در مرکز کرج ثبت نامpbt کنم. لطفا راهنمایی کنید:
    1-در zip code کد پستی خانه راباید بنویسم؟اخه تا 9 رقم جا داره؟
    2-ادرس کرج را بدم یا خانه؟
    3- مکان ریپورت نمره را کی باید بدم؟روز امتحان؟
    لطفا سریع پاسخ بدید.ممنون.
    سلام

منم همين سوالا رو دارم

بعلاوه ي اينكه راجه به آدرسي كه مينويسيم يه خورده بيشتر توضيج بدين...

آدرس خونه رو بنويسيم؟؟ چرا دوستان اكثرا آدرس دانشگاهشون رو مينويسن؟؟ فقط به خاطر اينكه پست راحت تر و مطمئن تر تحويل ميده؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه اصفهان امسال ثبت نام Online از طریق سایت ETS نداره و فقط توی سایت www.isfahantoefl.com ثبت نام میکنه. الان ثبت نام March تموم شده اما حدود 2 ماه دیگه برای May ثبت نام میکنه که اطلاعیه اون رو توی سایت دانشگاه اصفهان - دانشکده زبان میزنه.

ولی دانشگاه آزاد هم به صورت Online از طریق سایت ETS و هم به صورت حضوری ثبت نام میکنه. ثبت نام Online که خیلی وقته همه تاریخ هاش پر شده اما برای ثبت نام حضوری فکر می کنم همین روزها برای March و حدود 2 ماه بعد هم برای May ثبت نام میکنه.

سلام
    من برای سنتر دانشگاه اصفهان از طریق سایت ETS با کارت اعتباری ثبت نام کردم. برای می 2010. اون موقع حرفهای شما توی این سایت رو نخونده بودم. الان که اومدم اینجا یه کم گیج شدم:
    1- گفتید که آدرس خونه ننویسید، من ادرس خونه نوشتم و دو هفته بعد ثبت نام هم یه دفترچه نمونه سوال و سی دی اومد دم در خونه، حالا یعنی بازم ادرس خونه نوشتن مشکل ساز میشه؟
    2- کارت ورود به جلسه رو چه جوری باید بگیرم؟
    3- گفتید که سنتر اصفهان از ETS ثبت نام نمیکنه، یعنی ثبت نام من مشکل داشته خودم نفهمیدم؟

راستی بعد ثبت نام هم این ایمیل اومد:

You have successfully submitted your registration information for the TOEFL paper-based test.
    ETS will process your registration information and mail an admission ticket. The admission ticket will have the following information:

o Registration Number
    o Test Center Address
    o Test Center Number
    o Test Center Reporting Time
    o Ticket Number

Online registration does not guarantee you will be able to test on the test date or test center you requested.

You selected the following test date and test center:

Test Date: May 8, 2010
    Test Center: G710 - ISFAHAN, THE UNIV OF ISFAHAN, Iran

Your confirmation ID is

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که بعد از این باید چیکار کنم و کارت ورود به جلسه و کارنامه رو چه جوری بگیرم؟

سلام ببخشید من چند تا سوال راجع به آزمون pbt مربوط به مرداد سال 1389 داشتم، اگه میشه کمکم کنید:

1- میخواستم بدونم ثبت نام از طریق ETS.org از چه زمانی امکان پذیره؟ یعنی ثبت نام واسه ی مرداد ماه از چه تاریخی باز میشه؟

2- آیا مرداد سال آینده هم دانشگاه اصفهان pbt برگزار میکنه یا خیر؟

متشکرم

Junior Member

نگران نباش ،حدود اواسط خرداد 89 متونی به صورت online از طریق کردیت کارت ث÷ت نام کنی

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان
    من یکی از دوستان برام ثبتنام کرده و یک میل هم از ETS برام اومده ولی میخوام مطمئن شم آیا راهی وجود داره ؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)