صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 258

موضوع: تاریخ های برگزاری PBT

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

بعد دوستان عکس نمیخواد ؟؟؟ چون من عکسی ندادم
    و یا مدرکی پر شه نمیخواد تحویله محل امتحان گیرنده بشه یا پرینت همین ایمیل ؟؟؟

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

آدرس محل امتحان را از کجا باید گیر بیارم ؟؟ مال من دانشگاه آزاد تهران هستش
    چه ساعتی آزمون برگزار میشه ؟؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نه عکس نمی خواد، من تو سنتر اصفهان که امتحان دادم دیدم بچه هایی که از خود ETS ثبت نام کرده بودن کارت ورود به جلسشون عکس نداشت و همون جا (سر جلسه) عکس تحویل می دادن.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

با سلام. من می خوام بدونم فقط 2 ماه قبل از امتحان ثبت نام کنیم کافیه؟ با توجه به تعداد داوطلبان می ترسم نتونم ثبت نام کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-دانشگاه تهران

سلام
    من می خوام برای برای امتحان PBT که 8 مارس 2010 برگزار می شه ثبت نام کنم، ولی تو سایت ETS برای همه ی سنترها می زنه "no seats available" می خوام بدونم که آیا همه ی جاها پره یا اینکه امکانش هست که جا باز شه؟ آیا راهی به نظرتون می رسه که من بتونم برای این تاریخ تو ایران ثبت نام کنم؟
    مرسی

سلام. من يك جا براي تافل پي بي تي در تاريخ 16 ‍ژانويه براي مركز كرج خالي دارم يعني هزينه اش رو پرداخت كردم ولي بهش نيازي ندارم. اگر كسي بهش نياز داره و امكان انتقالش وجود داره به من ايميل بزنه
    ویرایش توسط pApAr : November 25th, 2013 در ساعت 10:41 PM دلیل: اطلاعات تماس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    سلام

هنوز همه تاریخ های دانشگاه اصفهان و دانشگاه آزاد باز هست و چون این تاریخ ها معمولا سریع پر میشه بهتره هرچه زودتر ثبت نام کنید:

Aug 15, Oct 17, Nov 14, Jan 16, March 5, May 8

ظرفیت سایت ETS برای هر امتحان معمولا 50 نفر بیشتر نیست و مابقی ظرفیت که برای دانشگاه آزاد 100 نفر و برای دانشگاه اصفهان 250 نفر هست حدود 2 ماه قبل از هر امتحان به صورت حضوری برای دانشگاه آزاد و از طریق سایت www.isfahantoefl.com برای دانشگاه اصفهان ثبت نام انجام میشه.
    من قصد دارم مرداد ماه امتحان بدم و در سنتر اصفهان اما امروز با سنتر اصفهان تماس گرفتم گفتن ثبت نام آنلاین فقط تا امتحان اردیبهشت هست و برای امتحان بعدی که مرداد میشه فعلا ثبت نام نمیشه کرد.
    ضمنا اینو هم گفتن که ثبت نام حضوری اصلا ندارن، آیا دوستان صحت این مطالب را تایید میکنن؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Smile پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_m نمایش پست ها
    من قصد دارم مرداد ماه امتحان بدم و در سنتر اصفهان اما امروز با سنتر اصفهان تماس گرفتم گفتن ثبت نام آنلاین فقط تا امتحان اردیبهشت هست و برای امتحان بعدی که مرداد میشه فعلا ثبت نام نمیشه کرد.
    ضمنا اینو هم گفتن که ثبت نام حضوری اصلا ندارن، آیا دوستان صحت این مطالب را تایید میکنن؟
    کاملاً درسته، اصفهان همیشه همینطور بوده برای هر امتحان 2 الی 2.5 ماه قبل ثبت نام online میکنه که تقریباً زیر 2 دقیقه کل آزمون پر میشه. ثانیاً ETS هنوز تاریخ و مکان آزمون های بعد از May رو اعلام نکرده.
    البته اینم بگم که حدود 50 Seat رو خود ETS از طریق سایت خودش ثبت نام میکنه که اون قضیه متفاوتی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    حدود 50 Seat رو خود ETS از طریق سایت خودش ثبت نام میکنه که اون قضیه متفاوتی داره.
    برای ثبت نام این 50 seat باید کی اقدام کرد؟ الان دیر شده؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Smile پاسخ : مهم! ثبت نام Online PBT تمام تاریخ های 2010 - 2009 از طریق سایت ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_m نمایش پست ها
    دوستان جواب نمیدن؟
    فکر نکنم زمان خاصی وجود داشته باشه، باید مرتب سایت ETS رو چک کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)