صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 93

موضوع: راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینترنتیPC)

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینتر

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    بچه ها من از یه نرم افزاری استفاده می کنم که صدا برگشت داره همیشه. یعنی کسی که ایران پشت تلفنه صدای خودش رو هی می شنوه . این هایی که شما می گین برگشت صدا نداره؟
    والا من از اسکایپ، oovoo و جی تاک استفاده کردم. هیچ کدوم این مشکلو نداشت...
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

پیش فرض پاسخ : راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینتر

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    والا من از اسکایپ، oovoo و جی تاک استفاده کردم. هیچ کدوم این مشکلو نداشت...
    خوب شما از اینها به کامپوتر زنگکی زنید. اینو می دونم . من منظورم به تلفن ثابت زنگ زدن بود. تجربه دارین؟؟؟

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    oovoo هم messenger خوبیه، هم ویدئو داره هم صدا، می تونید رایگان دانلود کنید از سایتش:

سایت مربوط

بچّه های که گوشی با سیستم عامل Android یا iOS دارن، می تونن نرم افزار (Application) های Viber (فقط صدا و امکان ارسال عکس) و whatsapp (برای ارسال ویدئو و عکس) رو استفاده کنن.

از viber به جز با wifi، با GPRS هم میشه پیغام فرستاد (هزینه شو نمی دونم چجوریه بستگی داره دیگه!)
    من شنیدم هزینه های oovooو شارژ کردنش دردسر داره. وگرنه اول می خواستم اون رو نصب کنم. یه مغازه کامپیوتری دوستم گفت که اسکایپ از همه راحت تره.

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

اگه Mac دارین میتونین از FaceTime استقاده کنین خیلی خویه به همه چی هم میشه باهاش زنگ زد iPad , iPod, MacBook Air..من از کیفیتش خیلی خیلی راضیم
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    بچه ها من از یه نرم افزاری استفاده می کنم که صدا برگشت داره همیشه. یعنی کسی که ایران پشت تلفنه صدای خودش رو هی می شنوه . این هایی که شما می گین برگشت صدا نداره؟
    علتش اینه که دارین از کامپیوتر زنگ می زنین.
    voipcheap یا voipstunt هم که من استفاده می کنم یه نرم افزار دارن که اگه با اون زنگ بزنی صدا می پیچه ولی همه ی این نرم افزارا یه تلفن ثابت هم دارن که شما می تونین اول به اون زنگ بزنین، بعد یه تلفن گویاست که میگه شماره اتون رو بگیرین، بعد شماره اتون رو میگیرن و راحت با ایران صحبت می کنین، برگشت صدا هم نداره. منتها در این روش معقولش اینه که شما این امکان رو داشته باشین که به خط ثابت توی آلمان به صورت رایگان تلفن بزنین (مثل قراردادهای O2).

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    من از voipstunt استفاده می کنم، 2 سنت به تلفن ثابت ایران (با مالیات 3 سنت).
    من همه راههایی که اشاره شد را بلد بودم اما این یکی را نه. میشه بگید 2 سنت برایه چه قدر صحبت؟
    این نرم افزاره؟ چیه؟ چه طوری میشه گیرش اورد؟ فرمودید به تلفن ثابته آلمان رایگانه؟
    کلا بیشتر توضیح بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    من شنیدم هزینه های oovooو شارژ کردنش دردسر داره. وگرنه اول می خواستم اون رو نصب کنم. یه مغازه کامپیوتری دوستم گفت که اسکایپ از همه راحت تره.

اینایی که من گفتم با wifi بود همه اش ها!

یعنی پولی نمیدین شما اضافی. من برای oovoo تا حالا credit نگرفتم راستش.

viber رو می دونم با GPRS میشه چون خودم استفاده می کنم صدا هم خوبه برگشت هم نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    اگه Mac دارین میتونین از FaceTime استقاده کنین خیلی خویه به همه چی هم میشه باهاش زنگ زد iPad , iPod, MacBook Air..من از کیفیتش خیلی خیلی راضیم

آره من این رو هم می خواستم بگم ولی با سرعت پایین نمیشه توی ایران یه مقدار سخته!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    من همه راههایی که اشاره شد را بلد بودم اما این یکی را نه. میشه بگید 2 سنت برایه چه قدر صحبت؟
    این نرم افزاره؟ چیه؟ چه طوری میشه گیرش اورد؟ فرمودید به تلفن ثابته آلمان رایگانه؟
    کلا بیشتر توضیح بدید

2 سنت به ازای یه دقیقه هست (که البته همونطور که گفتم با مالیاتش میشه 3 سنت).
    این یه نرم افزار داره که نصب می کنین روی کامپیوتر و می تونین با اون صحبت کنین.
    ولی علاوه بر نرم افزار یه روش دیگه هم هست که توی اون باید زنگ بزنین به یه تلفن ثابت. این شرکت یه مرکزی داره توی چند تا از شهرهای آلمان (و مطمئنا کشورهای دیگه، چون ممکنه شما از جای دیگه ای بخواین استفاده کنین از این نرم افزار) که شما با موبایل خودتون زنگ می زنین به اونجا، بعد دقیقا به صورت تلفن گویا یه نفر میگه wlcome, please enter the number you want to call and press #!!! بعد شما این کارو می کنین و شماره ی ایرانی با 0098 وارد می کنین و حرفتون رو می زنین.
    در مورد تلفن ثابت رایگان آلمان من اینو نگفتم! گفتم لازمه ی استفاده از این روش دوم که گفتم اینه که شما بتونین به صورت رایگان به تلفن ثابت توی آلمان زنگ بزنین. من خودم قرارداد موبایلم O2 هست و طبق قرارداد من، من می تونم رایگان زنگ بزنم به کل خط های ثابت آلمان، برای همین من راحت می تونم از روش دوم استفاده کنم، اگر غیر از این باشه خب شما باید یه پولی هم به ازای هر دقیقه به ازای زنگ زدن به اون مرکز تلفن، پرداخت کنین دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    2 سنت به ازای یه دقیقه هست (که البته همونطور که گفتم با مالیاتش میشه 3 سنت).
    این یه نرم افزار داره که نصب می کنین روی کامپیوتر و می تونین با اون صحبت کنین.
    ولی علاوه بر نرم افزار یه روش دیگه هم هست که توی اون باید زنگ بزنین به یه تلفن ثابت. این شرکت یه مرکزی داره توی چند تا از شهرهای آلمان (و مطمئنا کشورهای دیگه، چون ممکنه شما از جای دیگه ای بخواین استفاده کنین از این نرم افزار) که شما با موبایل خودتون زنگ می زنین به اونجا، بعد دقیقا به صورت تلفن گویا یه نفر میگه wlcome, please enter the number you want to call and press #!!! بعد شما این کارو می کنین و شماره ی ایرانی با 0098 وارد می کنین و حرفتون رو می زنین.
    در مورد تلفن ثابت رایگان آلمان من اینو نگفتم! گفتم لازمه ی استفاده از این روش دوم که گفتم اینه که شما بتونین به صورت رایگان به تلفن ثابت توی آلمان زنگ بزنین. من خودم قرارداد موبایلم O2 هست و طبق قرارداد من، من می تونم رایگان زنگ بزنم به کل خط های ثابت آلمان، برای همین من راحت می تونم از روش دوم استفاده کنم، اگر غیر از این باشه خب شما باید یه پولی هم به ازای هر دقیقه به ازای زنگ زدن به اون مرکز تلفن، پرداخت کنین دیگه.
    especial عزیز
    منم خط خودم o2 هستش و اون طرحه blue xs رو هم فعال کردم. همون که ماهی 10 یورو کم می کنه. شما هم همینو داری؟ حالا می شه بگی باید دقیقا چه کار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)