صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 93

موضوع: راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینترنتیPC)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینتر

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    especial عزیز
    منم خط خودم o2 هستش و اون طرحه blue xs رو هم فعال کردم. همون که ماهی 10 یورو کم می کنه. شما هم همینو داری؟ حالا می شه بگی باید دقیقا چه کار کنم؟
    من نمی دونم چرا هی فکر میکنم خوب توضیح دادم که!!!
    من قرارداد O2 ام یه چیز دیگه است ولی شمام به landline، مجانیه دیگه.
    شما میری تو سایت voipstunt.com
    عضو میشی. بعد میری مثلا حساب خودتو 10 یورو شارژ میکنی که طبق معمول آلمان 12 یورو ازتون کم میشه (19 درصد مالیات دارن دیگه).
    بعد که شارژ کردی، یه شماره لند لاین هست، که اینه: 03031190848
    این شماره رو میگیری، اولش یه سری چرت و پرت به آلمانی میگه که من نمی فهمم!! بعدش به انگلیسی که شروع میکنه به حرف زدن، مجبور نیستی صبر کنی تموم شه، همون موقع شروع کن شماره ات رو بزن 009821...، بعدش هم # رو بزن. منتظر شما وردارن گوشی رو!
    نرم افزارشو هم دانلود کن (برا اس ام اس زدن به درد میخوره).

Banned
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد شیراز

پیش فرض پاسخ : راه های ارتباط با خانواده و دوستان پس از اقامت در آلمان(تلفن، برنامه های اینتر

دوستان وقتی لبتاب و اینترنت هست چرا آدم با گوشی بخواد با ایران صحبت کنه؟!؟!؟ اینجوری که خرج بالا میره خب!!!

به نظر من بهترین روش داشتن برنامه OOVOO روی لبتاب و البته داشتن اینترنت پرسرعت برا خانواده تو ایران هست

یک حساب بانکی اینترنتی مثل سامان یا پاسارگارد تو ایران هم داشته باشید خوبه. توش هم یک 100 یا 200 تومنی بگذارید.

حالا بگو چرا؟؟؟

مثلا روز مادر یا تولد کس و کارتون می تونید از این گلفروشی های اینترنتی گل بخرید و بگید از طرف شما بفرستن برای آدرس طرف....

البته متاسفانه فقط تهران و چند تا شهر بزرگ از این چیزها دارن ...
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_z_65 نمایش پست ها
    دوستان وقتی لبتاب و اینترنت هست چرا آدم با گوشی بخواد با ایران صحبت کنه؟!؟!؟ اینجوری که خرج بالا میره خب!!!

به نظر من بهترین روش داشتن برنامه OOVOO روی لبتاب و البته داشتن اینترنت پرسرعت برا خانواده تو ایران هست
    بله همه اینو میدونیم. اما هستند کسانی مثل مامان من که چون سنش زیاده حتی بلد نیست کامپیوتر رو خاموش روشن کنه چه برسه به کانکت شدن به اینترنت و .... ) و یا اینکه من مثلا می خوام به استاد راهنمای دوره کارشناسی ارشدم زنگ بزنم، بعد چی بهش بگم؟؟ بگم پاشو بیا اسکایپ مثلا on شو که من می خوام بهت مجانی زنگ بزنم؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد شیراز

درسته دوست من....اما خب اون موارد استثنا کم پیش میاد
    خدا مادرتون رو حفظ کنه
    ولی بهرحال حرف شما درسته بالاخره باید به فکر تماس تلفنی هم باشیم
    اما تا سر حد امکان باید از طریق نت اقدام کرد

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

این پست هم از دوست خوبمون به درد اینجا می خوزه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post816285
    حیف بود نذارمش!

سلام
    من فکر می کنم اینجا نوشته بودن تو المان همراه اول آنتن نمیده. من الان 2 روزه با همراه اول دارم به همه جای دنیا زنگ میزنم. (هزینه اش بالاست، اما آنتن میده، این مهمه)
    دوستان لطف کنند چیزی رو بلد نیستند اینجا ننویسند. اطلاعات اشتباه زیادی بوده که سعی میکنم به مرور همه رو بنویسم.
    موفق باشید.
    نه تو می مانی و نه اندوه ..و نه هیچیک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت، غصه ها هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. (سهراب)

نقل قول نوشته اصلی توسط alen_1381 نمایش پست ها
    سلام
    من فکر می کنم اینجا نوشته بودن تو المان همراه اول آنتن نمیده. من الان 2 روزه با همراه اول دارم به همه جای دنیا زنگ میزنم. (هزینه اش بالاست، اما آنتن میده، این مهمه)
    دوستان لطف کنند چیزی رو بلد نیستند اینجا ننویسند. اطلاعات اشتباه زیادی بوده که سعی میکنم به مرور همه رو بنویسم.
    موفق باشید.
    من نوشته بودم عزیز...
    مالیخولیا هم ندارم. آنتن نمی داد اینجا... شاید توی بعضی شهرها آنتن بده ..... حالا یک چیزی اشتباه به نظرت اومده دلیل نمیشه که این جمله رو بنویسی
    اطلاعات اشتباه زیادی بوده که سعی میکنم به مرور همه رو بنویسم.
    حالا فعلا تازه از راه رسیدی خسته ای ... بذار عرقت خشک بشه بعد غلطهای ما رو یکی یکی بگیر... نوکرتیم...

آنتن دادن یا ندادن موبایل که دیگه بلد بودن و نبودن نداره... خوب ما اون موقع که اومدیم امتحان کردیم و نداد...
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

سلام
    موفق باشید.
    اینم تعرفه ها:
    http://mci.ir/web/guest/tariff

البته وضع شما باید خیلی خوب باشه که به همه جای دنیا با همراه اول می زنی.

سلام
    موفق باشید.
    برا ما که آنتن نمی داد اون موقع . حتی تو ترکیه.اما ایرانسل آنتن داد اونجا ترکیه
    .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)