صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: WESTERN MICHIGAN University

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض WESTERN MICHIGAN University

با درود
    من از یکی از استادان دانشگاه WESTERN MICHIGAN در رشته برقPhD فاند دارم و می دانم که در گروه B وزارت علوم است خواهش می کنم در مورد این دانشگاه و شهر KALAMAZOO نظرتان را بگویید؟آیا ارزش رفتن دارد؟
    با سپاس
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

پیش فرض پاسخ : WESTERN MICHIGAN University

من fall2010 به این دانشگاه رفتم و حاصل تجربیات خودم رو براتون می نویسم:
    1) اگر فاند ندارید به امید قول استاد که بیا اگه کارت خوب باشه از ترم دوم فاند می گیری یا الان پروژه ندارم ولی بعداً حتماً تو رو در نظر می گیرم نباشید ، این حرفها فقط برای جذب دانشجو است
    2) اینجا شهر کوچکی است و از نظر آب و هوا بسیار سرد است
    3) رشته های علوم پایه خصوصاٌ شیمی برای فاند گرفتن موقعیت بهتری دارند ولی برای رشته های مهندسی تقریباً فاندی وجود ندارد.
    4) از نظر هزینه زندگی شاید باور نکنید ولی ار ایران ارزانتر است
    5) مورد مثبت دیگه اینکه دانشجوی full time برای مقطع master ,phd باید حداقل 6 واحد درسی می تواند اخذ کند که در اکثر دانشگاههای آمریکا min ، 9 واحد در هر ترم است.(stay longer in USA)
    6) از نظر شهریه هم از دانشگاههای گران در سطح خودش محسوب می شود.

سلام
    fall 2012 نداشتیم؟ دانشگاه به این خوبی ، شهر به این قشنگی ، قبل انقلاب 700 تا دانشجو ایرانی داشته آ!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    سلام
    fall 2012 نداشتیم؟ دانشگاه به این خوبی ، شهر به این قشنگی ، قبل انقلاب 700 تا دانشجو ایرانی داشته آ!
    سلام، من دانشجو ۲۰۱۲ هستم ، و الان با شوهرم اینجام... دانشگاه بزرگ ولی شهر خیلی کوچکی هست کلان هزینه زندگی خیلی کمه شما میتونید ی جای خوب مثلهThe Center یا Copper Beach اتاق شرینگ بگیرین با همه وسایل per month )۳۷۰$ )با اینترنت و آب و برق .. درضمن این خونها که گفتم هر نیم ساعت بر دانشجوها اتوبوس داره ولی اگه ماشین داشته باشین که خیلی راحت تره... ولی در کل فک کنم اگه میتوند اول دانشگاهای رنک بالاترو انتخاب کنید...در ضمن لطفآ اگه کسی اینجا هست برای من msg بده که بتونیم در تماس باشیم...موافق باشین.

سلام.دوستان کسی برای اسپرینگ2012 عازم این دانشگاه نیست؟لطفا بیایید یه چیزی بگید در مورد این دانشگاه و جزئیاتش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

سلام دوستان،
    من از اين دانشگاه براي پاييز 2013 دكتري علوم كامپيوتر پذيرش گرفتم. ولي توي ايميل پذيرش حرفي از فاند نزده و فقط يك Initial Adviosr بهم معرفي كرده و گفته كه International Office فرم I-20 رو بعد از بررسي مدارك تكميل شده صادر ميكنه.
    شما هم همچين تجربه اي داشته ايد؟ تا كي ميتونم صبر كنم؟ من اپليكيشن TA هم به دپارتمان فرستادم. ولي جواب ايميل رو مبني بر وضعيت فاند -بعد از گذشت حدود 10 روز- هنوز ندادند.

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من باهاشون تماس گرفتم بهم گفتن که مدارکت هنوز نرسیده در صورتی که من 2 ماه قبل مدارک و فرستادم واسشون. هنوز در حال بررسی اند.
    من برای پاییز 2014 پی اچ دی برق اپلای کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از اين دانشگاه براي پاييز 2013 دكتري علوم كامپيوتر پذيرش گرفتم. ولي توي ايميل پذيرش حرفي از فاند نزده و فقط يك Initial Adviosr بهم معرفي كرده و گفته كه International Office فرم I-20 رو بعد از بررسي مدارك تكميل شده صادر ميكنه.
    شما هم همچين تجربه اي داشته ايد؟ تا كي ميتونم صبر كنم؟ من اپليكيشن TA هم به دپارتمان فرستادم. ولي جواب ايميل رو مبني بر وضعيت فاند -بعد از گذشت حدود 10 روز- هنوز ندادند.
    در تکمیل اطلاعات بعد از یک سال... من نتونستم از دپارتمان علوم کامپیوتر فاند بگیرم. ولی از Waldo Library فاند گرفتم. دپارتمان فاندش محدوده ولی میشه از سال دوم به بعد فاند گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

کالامازو شهر آروم و قشنگیه. از لحاظ هزینه هم شهر نسبتاً ارزونی محسوب میشه. یه آپارتمان یک خوابه با حدود 500- 450$ قابل کرایه کردن هست.

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان

من یک سوال راجع به طریقه فرستادن ریزنمرات به این دانشگاه داشتم. آیا من باید از دانشگاهم بخوام که ریزنمرات رو برام بفرسته یا خودم هم می تونم بفرستم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین