صفحه 112 از 296 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان عزیز
    من امروز ایمیل دعوت به مصاحبه رو دریافت کردم.
    برای دکترای Geological Engineering اقدام کرده بودم. زمان مصاحبه هم 5 روز دیگه ست.
    ویرایش توسط baran_eghtesad : April 10th, 2015 در ساعت 07:33 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    برای دکترای Geological Engineering اقدام کرده بودم. زمان مصاحبه هم 5 روز دیگه ست.
    بسلامتی تبریک میگم.
    میشه بگید admission state (نتیجه مصاحبه) چی براتون نوشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ela369 نمایش پست ها
    بسلامتی تبریک میگم.
    میشه بگید admission state (نتیجه مصاحبه) چی براتون نوشته؟
    ممنونم ازتون، البته خیلیم خوشحالی نداره فعلأ
    من سوالتون رو با عجله خونده بودم و جواب بی ربط داده بودم که اصلاح کردم . admission state من الان این هست : 2******4 is your reference number related to your application. It is being considered.

سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید که تو مصاحبه چه موضوعاتی مطذح میشه و چه سوالاتی پرسیده میشه؟

Junior Member

ممنونم ازتون، البته خیلیم خوشحالی نداره فعلأ
    من سوالتون رو با عجله خونده بودم و جواب بی ربط داده بودم که اصلاح کردم . admission state من الان این هست : 2******4 is your reference number related to your application. It is being considered.
    خب اینکه یعنی در حال بررسی.
    ایمیلی که فرستاده بودن چی بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام دوستان همه جواب ها تو یه مرحله میاد؟من هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم و تو صفحم زده در حال بررسی.جواباتون اومد حتما در میون بذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khatere88 نمایش پست ها
    سلام دوستان همه جواب ها تو یه مرحله میاد؟من هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم و تو صفحم زده در حال بررسی.جواباتون اومد حتما در میون بذارید.
    قسمت Notification چک کن ولی برای من ایمیل هم اومده.

Member
    رشته و دانشگاه
    linguistics - Ankara Uni

سلام دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز

منم ایمیل دعوت به مصاحبه رو دریافت کردم. مصاحبه شما هم روز پنج شنبه مرکز یونس امره س؟
    اطلاع دارید چه سوالاتی می پرسن؟
    مصاحبه به زبان فارسیه یا انگلیسی؟

سلام و عرض ادب ...
    اقا ما امروز دعوتنامه گرفتیم واسه مصاحبه اما سوال پیش اومده که:
    1) گفته با اصل مدارکی که اپلود کردی موقع پر کردن فرم ها تشریف بیار...یکی از مدارک که داشتیم همین گواهی اشتغال به تحصیل بود یا مدرک پایان دوره...و به این خاطر که من این ترم درسم تمومه طبیعتا مدرک فارغ التحصیلی که نداشتم فقط هنر کردیم رفتیم به گواهی اشتغال از دانشکده گرفتیم مبنی بر اینکه تابستان 94 که (بعد امتحانای خرداد) من درسم تمومه فارغ میشم البته از تحصیل...باقی مدارکم که هرچی بود و نبود ما داشتیم اپلود کردیم حالا منظور از اصل مدارک دقیقا همیناست که موقع ثبت نام اپلود کردیم؟ یا...؟؟ چون من چیز دیگه جز اینا که اپلود کردم ندارم !!!!
    2) یه تاریخ واسه مصاحبه زده که میشه اخرای فروردین اما بازم توی ایمیل زده Please contact us at the e-mail address below for quiries regarding your interview. این چی میگه؟؟؟

اگه خدا قبول کنه ما واسه مقطع ارشد تقاضا داده بودیم.رشته مدیریت.

ApplyAbroad Senior Veteran

Hey, Guys
    Please write your educational condition and date of submission or registeration to program.
    Thanks
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)