صفحه 61 از 296 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

بچه ها من همه مدارک هم آماده هست به جز دانشنامه که 2 هفته وقت میبره آماده بشه !!! ولی به جای دانشنامه میخوام فعلا گواهی موقت رو به صورت غیر رسمی ترجمه کنم و نشون بدم . به نظرتون اجازه میده که تعهد نامه رو امضا کنم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadatabay نمایش پست ها
    بچه ها من همه مدارک هم آماده هست به جز دانشنامه که 2 هفته وقت میبره آماده بشه !!! ولی به جای دانشنامه میخوام فعلا گواهی موقت رو به صورت غیر رسمی ترجمه کنم و نشون بدم . به نظرتون اجازه میده که تعهد نامه رو امضا کنم ؟
    برو حرف بزن باهاشون ببین چی می گن.به نظرم هیچ کی نمی تونه سفارت رو پیش بینی کنه .

Junior Member

سلام. بچه ها بعضی از دوستانمون خیلی تلاش کردن ولی تا امروز که آخرین مهلت بود نتونستن مدارکشون رو برسونن. من سه نفرشون رو میشناسم که در ارتباطیم و هنوزم پیگیرن. با ترکیه هم تماس گرفتیم و اونا هم گفتن تا یکی دو رو ز دیگه اگه مدراک رو بیارین مشکلی نداره. اگه کسی اطلاعی از این مساله داره و یا میتونه کمک کنه و حتی میتونه اطلاعاتی در این مورد کسب کنه لطفا این کارو رو انجام بده تا اینشاللاه کار اوناهم انجام بشه.

موفق باشین

Junior Member

سلام به همگی
    خیلی به کمکتون نیاز دارم من کارشناسی معماری دارم از شهرستان، معدلم ۱۷ است،میخوام واسه ارشد برم جایی که بورس میکنه و هزینه ها پایینه و از طرفی ترکیه خوبیش اینه به ایران نزدیکم هست.من امروز تازه راجع به بورس ترکیه شنیدم از صبح دارم تحقیق میکنم خیلی برام مهمه ولی اصلا نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم تو این سایت ها گیج شدم ،زمان ثبت نام مارس بود ؟ یعنی ۲۰۱۴ را از دست دادم؟ یا ترم زمستونم میرسم؟ من از سایت ها چیز زیادی دستگیرم نمیشه چون تاحالا واسه اپلای اقدام نکردم زیاد بلد نیستم،از طرفی وقتم کمه چون اگه این نشه باید واسه بهمن ارشد ایران بخونم ،لطفا جواب بدید ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط neginna نمایش پست ها
    سلام به همگی
    خیلی به کمکتون نیاز دارم من کارشناسی معماری دارم از شهرستان، معدلم ۱۷ است،میخوام واسه ارشد برم جایی که بورس میکنه و هزینه ها پایینه و از طرفی ترکیه خوبیش اینه به ایران نزدیکم هست.من امروز تازه راجع به بورس ترکیه شنیدم از صبح دارم تحقیق میکنم خیلی برام مهمه ولی اصلا نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم تو این سایت ها گیج شدم ،زمان ثبت نام مارس بود ؟ یعنی ۲۰۱۴ را از دست دادم؟ یا ترم زمستونم میرسم؟ من از سایت ها چیز زیادی دستگیرم نمیشه چون تاحالا واسه اپلای اقدام نکردم زیاد بلد نیستم،از طرفی وقتم کمه چون اگه این نشه باید واسه بهمن ارشد ایران بخونم ،لطفا جواب بدید ممنون میشم
    سلام.بله متاسفانه 2014 رو از دست دادید و این بورس برای ترم بهمن پذیرش نداره.سالی یکبار در مارس میشه اپلای کرد.این تاپیک رو از اول کامل بخونین اگر بازهم سوالی داشتین بفرمایید. ضمنا در نظر داشته باشین که برای پذیرش در این بورس هیچ مبنای مشخصی وجود نداره بنابراین به چشم یک گزینه دوم و یدک بهش نگاه کنین و ابدا برنامه خاصی روش نداشته باشین.موفق باشید.

Junior Member

سلام بچه ها. کسی ایمیلی درباره مرکز اموزش ترکی و بلیط گرفته تا الان؟ چون من با یکی از بچه های بورسیه حرف میزدم گفت که باید تا الان بهتون ایمیل میدادن دیگه ، پارسال زودتر از این خبر دادن.
    گرچه همه کاراشون امسال تاخیر داشت ولی تو ایمیلشون گفتن که تاریخ بلیطا از 8 سپتامبر به بعده یعنی از دیروز به بعد پس باید تا الان اطلاع میدادن؟
    ممنون میشم شمام بگید که ایمیلی گرفتین یا نه هنوز؟

Junior Member

سلام
    ما که هنوز چیزی نیومده برامون

Junior Member

5-6 روزه واسه منم ایمیلی نیومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nayrika95 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. کسی ایمیلی درباره مرکز اموزش ترکی و بلیط گرفته تا الان؟ چون من با یکی از بچه های بورسیه حرف میزدم گفت که باید تا الان بهتون ایمیل میدادن دیگه ، پارسال زودتر از این خبر دادن.
    گرچه همه کاراشون امسال تاخیر داشت ولی تو ایمیلشون گفتن که تاریخ بلیطا از 8 سپتامبر به بعده یعنی از دیروز به بعد پس باید تا الان اطلاع میدادن؟
    ممنون میشم شمام بگید که ایمیلی گرفتین یا نه هنوز؟
    از اون دوستتون بپرسین راسته که میگن پول بورسیه رو از ماه سوم میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SA14 نمایش پست ها
    از اون دوستتون بپرسین راسته که میگن پول بورسیه رو از ماه سوم میدن؟
    ازش پرسیدم گفت که ماه اولو نمیدن ولی ماه دوم پول هردوماه رو میریزن به حسابمون. گفت از اکتبر بهمون میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)