صفحه 257 از 296 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc) Industrial Management )

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دک

از خانم ها كسي قبول شده؟ دوستاني كه قبول شدن تركي بلد بودن؟

من. بله. کلا مصاحبه رو به سه زبون انجام دادم.
    به نظرم اینطورهام که دوستان میگن شانسی و الکی نیست. من طوری بعد از مصاحبه کاملا فکر میکردم قبول میشم. چون خیلی چیزا ارائه دادم.
    صرفا تعدا پذیرفته ها خیلی کمه نسبت به شرکت کننده ها، و چون بورس دولتی هست طبیعتا یک سری مقاصد سیاسی یا فرهنگی هم توش جاریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sissi نمایش پست ها
    از خانم ها كسي قبول شده؟ دوستاني كه قبول شدن تركي بلد بودن؟
    "Be the change,you wanna see in the world"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidyour نمایش پست ها
    من. بله. کلا مصاحبه رو به سه زبون انجام دادم.
    به نظرم اینطورهام که دوستان میگن شانسی و الکی نیست. من طوری بعد از مصاحبه کاملا فکر میکردم قبول میشم. چون خیلی چیزا ارائه دادم.
    صرفا تعدا پذیرفته ها خیلی کمه نسبت به شرکت کننده ها، و چون بورس دولتی هست طبیعتا یک سری مقاصد سیاسی یا فرهنگی هم توش جاریه.
    تبریک میگم. قطعا همه دوستان از مصاحبه خودشون راضی بودن ولی نتیجه ای که میخواستن و فکر میکردن نگرفتن. من خودم به شخصه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد همراهم بود: مقاله هام، مدرک ایلتس، گواهی رتبه اولی و....
    تو کل صفحات فروم که ببیند از سال ها قبل دوستان این مورد رو گفتن که بورس ترکیه معیاری برای پذیرش نداره. یعنی این نیست که هر کس رزومه عالی داشته باشه قبول شه. البته من فکر میکنم به رشته انتخابی خیلی ربط داره.مثلا من مدیریت گردشگری انتخاب کرده بودم و میدیدم با همه کسایی که این رشته رو انتخاب کرده بودن خیلی کلنجار میرفتن. من خودم به شخصه چون متاهل هستم تنها گزینم جاهایی هست که همسرم بابت ویزا دچار مشکل نشن...
    به هر حال همه این ها تجربس و آرزوی موفقیت برای شما و همه کسایی که قبول شدن دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Insurance management

سلام دوستان سوالی که داشتم اینه که موقع اپلای کردن حتما باید نمره تافل هم وارد شه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_sk1 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی که داشتم اینه که موقع اپلای کردن حتما باید نمره تافل هم وارد شه ؟
    برای رشته هایی که زبانشون ترکی هست که هیچ نیازی به تافل نیست. اگر اولویتتون رشته های انگلیسی هست بهتره موقع اپلای مدرک تافل رو اپلود کنید تا شانس دعوت شدنتون به مصاحبه بیش تر بشه. ولی امکانش هم وجود داره که مدرک تافل رو روز مصاحبه بهشون نشون بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalzadeh نمایش پست ها
    برای من هم ایمل قبولی اومده ولی گفته دانشگاهت چند روز دیگه بهت اعلام میشه
    پنج شنبه بعدظهر نتيجه نهايي به من اعلام شد
    Biomedical technology
    dokuz eylul university(ezmir)
    اولويت پنجمم بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

کسی اطلاع داره برای مدیکال ریپورت که بایستی مورد تائید سفارت قرار بگیره چه روالی رو باید طی کرد؟ پزشکان یا مراکز درمانی مورد تائید سفارت کدامند ؟ و دقیقا چه تستهایی باید انجام بشه ؟ فرم خاصی داره مثل سفارت استرالیا یا کانادا؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    linguistics - Ankara Uni

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

باید از بیمارستان های دولتی نامه سلامت رو بگیرید. به این صورت که دکتر براتون ازمایش کامل به همراه تست اچ ای وی و هپاتیت رو مینویسه انجام میدید و نتیجه ازمایش رو پزشک میبینه و براتون گواهی سلامت مینویسه. من از بیمارستان دولتی امام خمینی تهران گرفتم. تا جاییکه یادمه بعدش نامه رو باید ببرید نظام پزشکی هم مهر بزنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط huoten نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی اطلاع داره برای مدیکال ریپورت که بایستی مورد تائید سفارت قرار بگیره چه روالی رو باید طی کرد؟ پزشکان یا مراکز درمانی مورد تائید سفارت کدامند ؟ و دقیقا چه تستهایی باید انجام بشه ؟ فرم خاصی داره مثل سفارت استرالیا یا کانادا؟

ممنون

Junior Member

سلام.من برا سال آینده میخوام تو این بورس شرکت کنم.از دوستانی که تجربه شرکت تو مصاحبه رو دارن لطفا راهنمایی کنن که چه سوالایی می پرسن و موضوع کلی در چه موردیه؟ممنون

سلام دوستان کسی برا توبیتاک ثبت نام کرده مقطع فوق لیسانس ؟؟ اگه کسی هست لطفا راهنماییم کنه ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)