صفحه 261 از 296 نخستنخست ... 161211251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,601 تا 2,610 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

برای نمره IELTS و GRE میتونیم بجای نمره تاریخ امتحان وارد کنیم؟
    من 9 اردیبهشت میخوام GRE امتحان بدم و 3 خرداد آیلتس!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

حتی اگر بشه نوشت هم فکر کنم تا اون موقع مصاحبه ها هم انجام شده باشه یعنی نمراتتون قابل ارایه نیست برای مصاحبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط defneh نمایش پست ها
    حتی اگر بشه نوشت هم فکر کنم تا اون موقع مصاحبه ها هم انجام شده باشه یعنی نمراتتون قابل ارایه نیست برای مصاحبه

25 اردیبهشت قبولی ها تازه با ایمیل اعلام میشه. طبیعتا چند روزی هم طول میکشه تا روز مصاحبه برسه. آیلتس رو هم میتونم تغییر تاریخ بدم اگر بدونم امکان بررسی اونا تو روز مصاحبه هست. گرچه شک دارم قبول کنن...

Junior Member

توی قسمت letter of intent سوالات پرسیده ده رو راجع به پایان نامه و زمینه تحقیقاتی گذشته امون هست یا درباره علایق و کارهایی که علاقمند تحقیق روش هستیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fati2020 نمایش پست ها
    توی قسمت letter of intent سوالات پرسیده ده رو راجع به پایان نامه و زمینه تحقیقاتی گذشته امون هست یا درباره علایق و کارهایی که علاقمند تحقیق روش هستیم؟
    اگه توضیحاتش رو بالای هر کادر بخونید میبینید فعلها آینده هست. will ... برا همین منم مثل یک پروپوزال پر کردم این بخش رو و در مورد کاری که میخوام انجام بدم نوشتم

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

سلام دوستان

این لیست رشته ها و دانشگاه ها رو بر چه اساسی میاره تا ما انتخاب کنیم؟ رشته من تو لیست نبود و من فقط دانشکده م رو انتخاب کردم. حالا رشته هایی هم که آورده زیاد به من نمیخوره!!! از بین همین ها انتخاب کنم؟ جایی برای وارد کردن رشته نداشت کلن!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parissa نمایش پست ها
    سلام دوستان

این لیست رشته ها و دانشگاه ها رو بر چه اساسی میاره تا ما انتخاب کنیم؟ رشته من تو لیست نبود و من فقط دانشکده م رو انتخاب کردم. حالا رشته هایی هم که آورده زیاد به من نمیخوره!!! از بین همین ها انتخاب کنم؟ جایی برای وارد کردن رشته نداشت کلن!!
    منم رشته خودمو پیدا نکردم اصلا لیست رشته ها از کجا باید ببینیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط mhp1374 نمایش پست ها
    منم رشته خودمو پیدا نکردم اصلا لیست رشته ها از کجا باید ببینیم؟
    منم اسم رشته م رو وارد نکردم چون فقط جا برای دانشگاه و دپارتمان داشت. اون قسمتی که باید انتخاب رشته کنیم هم دکتری رشته من رو باز نکرده بود و رشته های دیگه ای رو بمن نمایش میداد.

Junior Member

سلام. دوستان يه سوال من اشتباها مقالاتم رو تو قسمت پروژه و awards وارد کردم تو قسمت Academic activities وارد نکردم. الان تا قسمت اپلاي رفتم و ديگ نميتونم تغيير بدم. حالا اگر delete کنم اپلاي ام رو آيا کل اطلاعاتم پاک ميشه يا فقط اطلاعات اپلاي؟ امروز آخرين مهلت ممنون ميشم زود جواب بدين..
    بنظرتون بزارم بمونه خودشون از رو Cv که آپلود کردم و قسمت پروژه ها متوجه ميشن اون مقاله هارو يا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam1 نمایش پست ها
    سلام. دوستان يه سوال من اشتباها مقالاتم رو تو قسمت پروژه و awards وارد کردم تو قسمت Academic activities وارد نکردم. الان تا قسمت اپلاي رفتم و ديگ نميتونم تغيير بدم. حالا اگر delete کنم اپلاي ام رو آيا کل اطلاعاتم پاک ميشه يا فقط اطلاعات اپلاي؟ امروز آخرين مهلت ممنون ميشم زود جواب بدين..
    بنظرتون بزارم بمونه خودشون از رو Cv که آپلود کردم و قسمت پروژه ها متوجه ميشن اون مقاله هارو يا نه؟
    اگر اپلای رو پاک کنید اظلاعات دیگه پاک نمیشه . ولی این نکته رو در نظر بگیرید که سیستمشون خیلی مشکل داره مثلا تو قسمت انتخاب الویت دانشگاه من چند روز الاف شدم هر وقت کلیک میکردم خطا میداد . دیروز هم که می خواستم برم قسمت summery تا submit کنم باز همون خطا رو می داد و به زور و تلاش فراوان آخرش تونستم سابمیت کنم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)