صفحه 101 از 296 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من دارم تو این سایته ثبت نام میکنم
    حالا رسیدم به یه مرحله که ازم میخواد که عکسمو اپلود کنم ولی هرکاری میکنم نمیشه، حجم عکسو کم میکنم- خود عکسو عوض کردم- فرمتشو عوض کردم ولی بازم نشد
    میشه لطفا راهنمایی کنین چکار کنم؟

خیلی منونم

Member
    رشته و دانشگاه
    linguistics - Ankara Uni

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم تو این سایته ثبت نام میکنم
    حالا رسیدم به یه مرحله که ازم میخواد که عکسمو اپلود کنم ولی هرکاری میکنم نمیشه، حجم عکسو کم میکنم- خود عکسو عوض کردم- فرمتشو عوض کردم ولی بازم نشد
    میشه لطفا راهنمایی کنین چکار کنم؟

خیلی منونم
    برای منم این مشکل پیش اومد. خارج شدم دوباره که وارد شدم عکسم اپلود شده بود.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط kamalomran نمایش پست ها
    بله تا پایان مهلت ثبت نام تمام اطلاعات قابل ویرایش می باشد...
    من نمی تونم ویرایش کنم...
    چطور میشه؟

Junior Member

سلام دوستان من در کانادا زندگی میکنم و یه پذیرش در دوره دکتری و یه پذیرش در دوره ارشد از دانشگاههای کانادا دارم اما به دلیل برخی مسائل شخصی ترجیح میدمم شانس پذیرش در دانشگاههای ترکیه را هم امتحان کنم اگر ممکن هست یه راهنمایی بدید :
    معدل ارشد 16.9
    ( از طرفی علاقه مند به رشته دندانپزشکی هستم و دوست دارم در مورد این رشته هم بدونم در ترکیه و اینکه بورس و قاند چه شرایطی داره )

Junior Member

سلام
    منم نتونستم ویرایش کنم؟؟؟
    چه طور شکپما انجام دادید؟؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2122 نمایش پست ها
    سلام دوستان من در کانادا زندگی میکنم و یه پذیرش در دوره دکتری و یه پذیرش در دوره ارشد از دانشگاههای کانادا دارم اما به دلیل برخی مسائل شخصی ترجیح میدمم شانس پذیرش در دانشگاههای ترکیه را هم امتحان کنم اگر ممکن هست یه راهنمایی بدید :
    معدل ارشد 16.9
    ( از طرفی علاقه مند به رشته دندانپزشکی هستم و دوست دارم در مورد این رشته هم بدونم در ترکیه و اینکه بورس و قاند چه شرایطی داره )
    برای رشته های پزشکی معدل بالای 90 از 100 میخاد. بورسش هم ماهیانه 1200 لیره+ اسکان و هزینه های دانشگاهیت. به نظرم دندانپزشکی خوندن تو ترکیه ارزشش رو داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maral70 نمایش پست ها
    برای رشته های پزشکی معدل بالای 90 از 100 میخاد. بورسش هم ماهیانه 1200 لیره+ اسکان و هزینه های دانشگاهیت. به نظرم دندانپزشکی خوندن تو ترکیه ارزشش رو داره
    ممنون از پاسختون دوست عزیز ، من چطور باید اقدام کنم و بیشتر در این مورد بدونم ، آیا شما دندانپزشکی میخونید و یا کسی را میشناسید من بتونم باهاش صحبت کنم ؟ شرایط سنی داره ؟ معدل دیپلم را در نظر میگیرند ؟ من معدل دیپلم 95 دارم . زبان چی میخواد ؟ ترکی استانبولی را بلدم . ببخشید که خیلی سوال میکنم . ممنون

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2122 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون دوست عزیز ، من چطور باید اقدام کنم و بیشتر در این مورد بدونم ، آیا شما دندانپزشکی میخونید و یا کسی را میشناسید من بتونم باهاش صحبت کنم ؟ شرایط سنی داره ؟ معدل دیپلم را در نظر میگیرند ؟ من معدل دیپلم 95 دارم . زبان چی میخواد ؟ ترکی استانبولی را بلدم . ببخشید که خیلی سوال میکنم . ممنون
    سلام
    البته این رو هم مد نظر داشته باشید ک پذیرش در رشته های پزشکی رابطه مستقیمی با سن متاضی کننده هم داره و از انجایی ک دیدم شما ارشدتون رو تموم کردید گفتم مد نظر داشته باشید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دقیقا از کی شروع می کنن به بررسی و پاسخ به بورسها؟

Junior Member shivaysu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام دانشگاه ما گواهی شرف فارغ التحصیلی رو فقط برای استخدام و غیره میدن برا سفارت نمیدن دلیلشو نمیدونم!
    اگه مدرکم این هفته حاضر نشه نمیدونم چطور باید ثبت نام کنم فقط برگ دفاع دارم آیا میدونین قبول میکنن یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)