صفحه 193 از 296 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203243293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

سلام.کسی نمیدونه این مدرک دیپلم که میخوان رو اگر نباشه باید چیکار کرد؟بهشون میل هم زدم جواب ندادن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AMO(Atomic , Molecular and Optics)/University of Tehran

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

فوریه فوریه
    سلام
    قسمتPreferences تو سایت ثبت نام بعد از قسمت Recommendation letter دقیقا چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zeynabbayat نمایش پست ها
    سلام.کسی نمیدونه این مدرک دیپلم که میخوان رو اگر نباشه باید چیکار کرد؟بهشون میل هم زدم جواب ندادن.
    به ایمیل جواب نمیدن، سعی کن از چت آنلاینشون بپرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad279 نمایش پست ها
    فوریه فوریه
    سلام
    قسمتPreferences تو سایت ثبت نام بعد از قسمت Recommendation letter دقیقا چیه؟
    انتخاب دانشگاه ها.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici University IE

ببخشید میشه لینکش رو برام بذارید من پیداش نکردم!

نقل قول نوشته اصلی توسط heliroboteagle نمایش پست ها
    سلام
    توی صفحات قبل راجع به این موضوع نوشته شده. تا اونجایی که من دیدم دوستانی بودن که قبول شدن و نرفتن ولی اینکه چه اتفاقی براشون افتاده نمیدونم. میتونید از اونهایی که پست های مرتبط رو گذاشتن به صورت خصوصی بپرسید.
    موفق باشید

سلام
    صرفا جهت اطلاع!
    ایمیل تایید ریکامندیشن برای اساتیدی که منو ریکامند کرده بودند، ارسال شده و ازشون خواسته شده که تایید کنن.
    البته ناگفته نمونه که چون من دوتا ریکامندیشن داشتم برای استاد اولیم ایمیل تایید ارسال نشده که جای تعجب داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لطفا اگر کسی دلیلشو فهمید اطلاع رسانی کنه.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc) Industrial Management )

نقل قول نوشته اصلی توسط heliroboteagle نمایش پست ها
    سلام
    صرفا جهت اطلاع!
    ایمیل تایید ریکامندیشن برای اساتیدی که منو ریکامند کرده بودند، ارسال شده و ازشون خواسته شده که تایید کنن.
    البته ناگفته نمونه که چون من دوتا ریکامندیشن داشتم برای استاد اولیم ایمیل تایید ارسال نشده که جای تعجب داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لطفا اگر کسی دلیلشو فهمید اطلاع رسانی کنه.
    با تشکر
    وای واای برای دوتا استاد من ایمیل فرستاده نشده ((

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون مهلت ثبت نام تمدید میشه؟ کسی از پشتیبانی پرسیده؟ چون من دیپلم و پیش دانشگاهی دستم نیست و برای ارشد اینا لازمه و باید دانشگاه باز بشه برم بگیرم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط N1ma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون مهلت ثبت نام تمدید میشه؟ کسی از پشتیبانی پرسیده؟ چون من دیپلم و پیش دانشگاهی دستم نیست و برای ارشد اینا لازمه و باید دانشگاه باز بشه برم بگیرم.
    سلام

مدرک دیپلم کافی نیست؟ پیش هم باید باشه؟
    البته من هر دو تا شو فارسی دارم .ترجمه شده ندارم.مشکلی که نیست؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام

مدرک دیپلم کافی نیست؟ پیش هم باید باشه؟
    البته من هر دو تا شو فارسی دارم .ترجمه شده ندارم.مشکلی که نیست؟
    سلام
    من که میخوام هر دوتاشو آپلود کنم، نیازی هم نیست که ترجمه بشه، همون خامشو آپلود کنید کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)