صفحه 196 از 296 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

بچه ها تا چهارم تمدید شد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط poorgol نمایش پست ها
    بچه ها تا چهارم تمدید شد
    بالاخره هر جوری بود با اعمال شاقه اپلای کردم ولی این تیک زرد رنگ هنوز سبز نشده، جریان چیه؟ کسی میدونه چیکار باید انجام بدیم تا سبز بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zeynabbayat نمایش پست ها
    احتیاج به کمکتون دارم.
    من apply رو submitکردم.الان statusرو تیک آبی خورده.بعد باید چیکار کنم.چراغ اپلای هم زرده هنوز.آیا حتما باید منتظر میل باشم.اگر نیاد یعنی اوکی نشده؟فقط وقت کمه.اگر میدونید بگید که من باید الان چیکار کنم.ممنون از آونایی که جواب میدن

با سلام،

status بنده سبز رنگه و همچنین در هنگام اتمام کار Email دریافت کردم. اما استادم نگفت email دریافت کرده چون فکر کنم هنوز مورد بررسی قرار نگرفته!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Aseem نمایش پست ها
    با سلام،

status بنده سبز رنگه و همچنین در هنگام اتمام کار Email دریافت کردم. اما استادم نگفت email دریافت کرده چون فکر کنم هنوز مورد بررسی قرار نگرفته!!!!!!
    من راجع به ایمیل هایی که باید برای اساتید بره ازشون پرسیدم. فقط گفتن:Be calm and just wait
    فکر کنم با این جواب دیگه نباید جای نگرانی باشه!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici University IE

دوستان الان که تمدید شده امکان ادیت هم هست یا نه؟ من میخوام یکی از انتخاب هام رو بیارم بالا و با پایینی عوض کنم

Junior Member

سلام
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید من نتونستم اپلای کنم ورشته ارشدم مدیریت.ازطرفی درارسال مدارکم برای اینکه ارسال به سختی انجام میشد درقسمت انتخابهام اصلاتوجه نکرده و بی هدف تایپ کردم تاسریع ارسال بشه و بعدویرایش کنم الانم امکان ویرایش نیست اپلایم نکردم رشته من مدیریت بازرگانه وزیادسردرنیاوردم کدام دانشگاخها مدیریت دارن و همین وقتموگرفت ممنون میشم اگرراهی هست راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan88 نمایش پست ها
    دوستان الان که تمدید شده امکان ادیت هم هست یا نه؟ من میخوام یکی از انتخاب هام رو بیارم بالا و با پایینی عوض کنم
    سلام دقیقا مشکل منم همینه امکان ویرایش نیست.راستی شماازکجادیدین مهلت تمدیدشده فکرمی کنم فقط برای ارشد یه دانشگاه مهلت داره.دقیق متوجه نشدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARQUITECTURA نمایش پست ها
    اگه در حال اپلای باشید نمی تونید قسمتای قبلی رو ویرایش کنید، اگه می خوایین مقاله هاتونو ثبت کنید باید اپلایو پاک کنید و بعد ثبت مقاله ها مجددا اپلای کنید
    من اپلای نکردم بازم امکان ویرایش نیست.دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان کسی برای دکتری برق اپلای کرده ؟ یا کسی رو میشناسین که سالهای گذشته تو این مقطع و رشته قبول شده باشه؟

Türkiye Scholarships 2016 application season has been extended until April 3, 2016.
    Candidates can make application or complete their applications in April 3, 2016 at the latest.
    فقط جهت اطلاع. دوستان توی صفحات پیش گفته بودن که تا چهارم تمدید شده در حالی که اینجا نوشته سوم! دوستانی که اپلای نکردن دست بجنبونن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)