صفحه 292 از 296 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293294295296 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

منبع موثق شما برای اتمام زمان ارسال ایمیل ها کجاست؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط sonmazAraz نمایش پست ها
    منبع موثق شما برای اتمام زمان ارسال ایمیل ها کجاست؟؟؟؟
    سوال بند هم از اقای Amirhossei77 همینه !!!
    اخرین ایمیلی که من خودم دریافت کردم
    گفتن چه ریجکت و چه اکسپت بهتون با ایمیل خبر می دیم...
    و درجوابم هیچ تایمی رو نه در توییتر و ... برای پایان ارسال ایمیل اعلام نکردن...
    حلا ممکنه بنا به تجربه دیگه ممکنه زمانش تموم شده باشه ولی هیچ اعلان رسمی در این باره نشده...
    من امروز دوباره به سازمان ایمیل زدم ببینم چی جواب میدن...

Junior Member

اگه جواب دادن به من هم اطلاع بدید

Junior Member

به انگلیسی ایمیل می زنید و یا فارسی، آدرس آیمیل همان ایمیلی است که تایید ثبت نام برای ما آمده ؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadford نمایش پست ها
    سوال بند هم از اقای Amirhossei77 همینه !!!
    اخرین ایمیلی که من خودم دریافت کردم
    گفتن چه ریجکت و چه اکسپت بهتون با ایمیل خبر می دیم...
    و درجوابم هیچ تایمی رو نه در توییتر و ... برای پایان ارسال ایمیل اعلام نکردن...
    حلا ممکنه بنا به تجربه دیگه ممکنه زمانش تموم شده باشه ولی هیچ اعلان رسمی در این باره نشده...
    من امروز دوباره به سازمان ایمیل زدم ببینم چی جواب میدن...

به انگلیسی ایمیل می زنید و یا فارسی، آدرس آیمیل همان ایمیلی است که تایید ثبت نام برای ما آمده ؟؟
    انگلیسی...
    آدرس همون تو صفحه سایتشون هست..
    سایت اپلای ابرود معمولا لینک ها رو تبلیغات در نظر میگیره برا همین نمی تونم ادرسش رو بزارم
    شما بر سایت ترکیه بورسلاری تو قسمت تماس ادرس ایمیلشون هست...

اگه جواب دادن به من هم اطلاع بدید
    حتما ........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadford نمایش پست ها
    حتما ........
    ممنون، به نظر شما هنوز باید امیدوار باشیم،

Junior Member

من همه شرایط داشتم، و همه گزینه ها را هم درست پر کردم، دلیل این که دعوت به مصاحبه نشم، نمی فهمم، حتی یک گزینه نبود که من احتمال بدم به این دلیل ردم کنند.

Junior Member

دوستان عزیز با توجه به اینکه ایمیل ها هفته قبل ارسال شده و با توجه به تجارب قبلی و منطق دیگر ایمیلی ارسال نخواهد شد و منتظر نمونید.
    در جواب بعضی از دوستان که می گن "گفتن چه ریجکت و چه اکسپت بهتون با ایمیل خبر می دیم..." بله ایمیل می زنند ولی در زمان اعلام نتایج قطعی (بعد از مصاحبه) و کسایی که به مصاحبه دعوت نشدن = ریجکت.
    همچنین در جواب یکی از دوستان که می گن "من همه شرایط داشتم، و همه گزینه ها را هم درست پر کردم، دلیل این که دعوت به مصاحبه نشم، نمی فهمم، حتی یک گزینه نبود که من احتمال بدم به این دلیل ردم کنند." باید عرض کنم که بورس دولتی ترکیه اصلا بر مبنای رزومه و توانمندی علمی بالا نیست (بر اساس تجربیات قبلی) مثلا سال قبل یکی از دوستان با رزومه زیر اصلا دعوت به مصاحبه نشدن:
    معدل 17 کارشناسی
    30 ثبت اختراع
    20 مدال جهانی
    نمره تافل و جی ار ای عالی و...
    ولی در عوض یک نفر با شرایط زیر دعوت به مصاحبه شد:
    فارغ التحصیل واحدی از دانشگاه ازاد که من تا الان اسمش رو نشنیده بودم با معدل 16
    بدون هیچ رزومه و نمرات آزمون های تافل و جی ار ای.
    و 10 ها نفرات دیگر که من میشناسم و با رزومه عالی دعوت نشدن.
    در هر صورت به نظر من خودتون مستقیم اپلای کنید برای دانشگاه ها که انشالا پذیرش خواهید گرفت. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی ترکیه بسیار مقرون بصرفه و ارزان است.
    موفق باشین دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط QIAU1991 نمایش پست ها
    دوستان عزیز با توجه به اینکه ایمیل ها هفته قبل ارسال شده و با توجه به تجارب قبلی و منطق دیگر ایمیلی ارسال نخواهد شد و منتظر نمونید.
    در جواب بعضی از دوستان که می گن "گفتن چه ریجکت و چه اکسپت بهتون با ایمیل خبر می دیم..." بله ایمیل می زنند ولی در زمان اعلام نتایج قطعی (بعد از مصاحبه) و کسایی که به مصاحبه دعوت نشدن = ریجکت.
    همچنین در جواب یکی از دوستان که می گن "من همه شرایط داشتم، و همه گزینه ها را هم درست پر کردم، دلیل این که دعوت به مصاحبه نشم، نمی فهمم، حتی یک گزینه نبود که من احتمال بدم به این دلیل ردم کنند." باید عرض کنم که بورس دولتی ترکیه اصلا بر مبنای رزومه و توانمندی علمی بالا نیست (بر اساس تجربیات قبلی) مثلا سال قبل یکی از دوستان با رزومه زیر اصلا دعوت به مصاحبه نشدن:
    معدل 17 کارشناسی
    30 ثبت اختراع
    20 مدال جهانی
    نمره تافل و جی ار ای عالی و...
    ولی در عوض یک نفر با شرایط زیر دعوت به مصاحبه شد:
    فارغ التحصیل واحدی از دانشگاه ازاد که من تا الان اسمش رو نشنیده بودم با معدل 16
    بدون هیچ رزومه و نمرات آزمون های تافل و جی ار ای.
    و 10 ها نفرات دیگر که من میشناسم و با رزومه عالی دعوت نشدن.
    در هر صورت به نظر من خودتون مستقیم اپلای کنید برای دانشگاه ها که انشالا پذیرش خواهید گرفت. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی ترکیه بسیار مقرون بصرفه و ارزان است.
    موفق باشین دوستان
    ممنون، ولی به نظر من کارشان کمی غیر منطقی است، خوب اگر رد شدیم، ایمیل بزنند. این طوری که شما می فرماید ما باید مدتی هم منتظر باشیم تا بعد از مصاحبه افراد دعوت شده، تازه ما را رد کنند، آخه این چه منطقی دارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)