صفحه 4 از 296 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط sorat نمایش پست ها
    با سلام
    برای من ایمیل اومده که نمی تونیم شما را به مصاحبه دعوت کنیم.برای کسی ایمیل دعوت به مصاحبه اومده؟
    سلام ببخشید علتش را ذکر کردند! معدل کم یا نمره زبان یا جی ار ای یا تحریم! کدام!

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام ببخشید علتش را ذکر کردند! معدل کم یا نمره زبان یا جی ار ای یا تحریم! کدام!
    تنها دلیلی که آورده حجم بالای متقاضی 25000 نفر در سراسر جهان را ذکر کرده.البته فکر کنم این یک ایمیله که برا همه فرستادن

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sorat نمایش پست ها
    تنها دلیلی که آورده حجم بالای متقاضی 25000 نفر در سراسر جهان را ذکر کرده.البته فکر کنم این یک ایمیله که برا همه فرستادن
    درود

امکانش هست که شرایطتون رو بفرمایید ؟

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

امکانش هست که شرایطتون رو بفرمایید ؟

محمدرضا
    مهندس هوافضا،معدل 15.08,ielts6,gre quantitive155,دارای مدرک A2 آلمانی،50 ساعت فرانسه.

Junior Member

من هم برای مصاحبه دکتری شيمي دعوت شدم اما هيچ اطلاعاتی ندارم. به نظرتون مصاحبه علم ي هست يا عمومي؟ كسي اينجا نيست مصاحبه رفته باشه؟
    اين هم متن ايميلشونه
    We would like to inform you that the Türkiye Scholarships Evaluation Committee has accepted your application eligible for the interview.You are invited to attend the interview at the date and place specified below, with the original documents (diploma/certificate, transcript, ID/passport, national-international original exam documents –IELTS/TOEFL- etc.) that you uploaded during the application period.If you are currently in Turkey or want to attend the interview in a place different from the below address, please contact us via e-mail and specify the address that you are willing to attend. The interviews in Turkey will be held in May and the exact date will be announced on www.turkiyeburslari.orgWe wish you success.

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra64 نمایش پست ها
    من هم برای مصاحبه دکتری شيمي دعوت شدم اما هيچ اطلاعاتی ندارم. به نظرتون مصاحبه علم ي هست يا عمومي؟ كسي اينجا نيست مصاحبه رفته باشه؟
    اين هم متن ايميلشونه
    We would like to inform you that the Türkiye Scholarships Evaluation Committee has accepted your application eligible for the interview.You are invited to attend the interview at the date and place specified below, with the original documents (diploma/certificate, transcript, ID/passport, national-international original exam documents –IELTS/TOEFL- etc.) that you uploaded during the application period.If you are currently in Turkey or want to attend the interview in a place different from the below address, please contact us via e-mail and specify the address that you are willing to attend. The interviews in Turkey will be held in May and the exact date will be announced on www.turkiyeburslari.orgWe wish you success.
    خیلی خوشحالم که باز یکی یک خبر خوش از این سایت داد. ضمن عرض تبریک، مصاحبه معمولا عمومی هست. امیدوارم دانشگاه خوبی معرفی کنند بعداز پذیرش نهایی. فکر کنم مبلغ بورس هم ماهیانه 800 یا 1000 لیره هست که با خوابگاهی که دولت میده و سایر هزینه هایی که خودشون پوشش میدن از جمله بیمه، میشه با این مبلغ زندگی دانشجویی رو اداره کرد. اگر رشته و دانشگاه ترک زبان باشه و شما هم مدرک تومر ارائه نکنید یکسال اول رو کلاس آمادگی زبان ترکی استانبولی خواهید رفت. از سال بعد وارد دپارتمان خواهیدشد.

Junior Member

سلام و تشكر.دانشگاه از بين همون دانشگاههاي انتخاب شده هست؟ امكان تغيير رشته هم هست؟مصاحبه فارسي هست يا انگليسي؟ اگه مبلغ در اين حد باشه كه خيلي مناسب نيست.چرا اينقدر طرفدار داره؟چهار شنبه مصاحبه دارم ممنون ميشم راجع به آمادگيش كمك كنيد. مصاحبه كننده ها ايراني اند يا ترك؟ (ببخشيد اين همه سوال پرسيدم!)
    اين هم شرايط برا دوستاني كه خواستن:
    فوق شيمي تجزيه سراسري با معدل 18.40
    ليسانس محض سراسري با معدل 17.12
    3 تا مقاله ISI چاپ شده 2 تا ريوايز شده يك مقاله خارجي غير ISI
    14 تا سمينار و 3 سال سابقه تدريس
    آيلتس 6 كه فكر كنم الان حدود 7 شده باشه اگر دوباره امتحان بدم..

Member Islandsofhappy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

لام
    دوستان
    من برای جلسه ی مصاحبه بورس
    دولت ترکیه پذیرفته شده و اعلام شده که چهارشنبه صبح تهران باشم البته من مقیم
    قبرس هستم بهمین دلیل چون در ایمیل دریافت شده ذکر شده بود که امکان تغییر مکان
    مصاحبه هست
    درخواست انجام مصاحبه در ترکیه
    دادم حدود یک هفته پیش اما هیچ جوابی دریافت نکردم شما چه پیشنهادی میکنید اگه
    خیلی خوش شانس باشم ممکنه فردا (یعنی دو روز قبل از مصاحبه )بتونم بلیط بخرم
    ممنون میشم اگه کسی بتونه
    راهنمایی کنه
    ایمیلی که دریافت کردم به شرح
    زیر است:

We would like to
    inform you that the Türkiye Scholarships Evaluation Committee has accepted your
    application eligible for the interview.

You are invited to
    attend the interview at the date and place specified below, with the original
    documents (diploma/certificate, transcript, ID/passport, national-international original exam documents –IELTS/TOEFL-
    etc.) that you uploaded during the application period.

If you are currently
    in Turkey or want to attend the interview in a place different from the below
    address, please contact us via e-mail and specify the address that you are
    willing to attend. The interviews in Turkey will be held in May and the exact
    date will be announced on www.turkiyeburslari.org
    the address of center is YUNUS EMREH in AFRICA Street

سلام
    به نظر من بهتره به سفارت ترکیه در قبرس مراجعه کنید و این ایمیل را نشونشون بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. - METU

نقل قول نوشته اصلی توسط Islandsofhappy نمایش پست ها
    لام
    دوستان
    من برای جلسه ی مصاحبه بورس
    دولت ترکیه پذیرفته شده و اعلام شده که چهارشنبه صبح تهران باشم البته من مقیم
    قبرس هستم بهمین دلیل چون در ایمیل دریافت شده ذکر شده بود که امکان تغییر مکان
    مصاحبه هست
    درخواست انجام مصاحبه در ترکیه
    دادم حدود یک هفته پیش اما هیچ جوابی دریافت نکردم شما چه پیشنهادی میکنید اگه
    خیلی خوش شانس باشم ممکنه فردا (یعنی دو روز قبل از مصاحبه )بتونم بلیط بخرم
    ممنون میشم اگه کسی بتونه
    راهنمایی کنه
    ایمیلی که دریافت کردم به شرح
    زیر است:

We would like to
    inform you that the Türkiye Scholarships Evaluation Committee has accepted your
    application eligible for the interview.

You are invited to
    attend the interview at the date and place specified below, with the original
    documents (diploma/certificate, transcript, ID/passport, national-international original exam documents –IELTS/TOEFL-
    etc.) that you uploaded during the application period.

If you are currently
    in Turkey or want to attend the interview in a place different from the below
    address, please contact us via e-mail and specify the address that you are
    willing to attend. The interviews in Turkey will be held in May and the exact
    date will be announced on www.turkiyeburslari.org
    the address of center is YUNUS EMREH in AFRICA Street
    دوست عزیز تبریک میگم. میشه شرایطتون رو هم بگید؟ دکترا یا ارشد؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)