صفحه 6 از 296 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان.چند تا سوال داشتم
    اول اینکه من لیسانسم فیزیک هست واسه ارشد میخوام برم رشته های علوم اجتماعی بخونم.آیا میتونم واسه بورس اقدام کنم؟اگه بتونم معدل لیسانسم تاثیر گذاره؟؟؟(معدلم زیر13 هست)
    دوم هم اینکه واسه بورس حتما باید 2 تا استاد سفارشمون کنن؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering-University of Tabriz

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط sina2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان.چند تا سوال داشتم
    اول اینکه من لیسانسم فیزیک هست واسه ارشد میخوام برم رشته های علوم اجتماعی بخونم.آیا میتونم واسه بورس اقدام کنم؟اگه بتونم معدل لیسانسم تاثیر گذاره؟؟؟(معدلم زیر13 هست)
    دوم هم اینکه واسه بورس حتما باید 2 تا استاد سفارشمون کنن؟

مرسی
    سوال اول رو نمیدونم
    سوال دوم: تا جایی که من میدونم شما نمیتونید واسه این بورس اقدام کنید. چون با سیستم ایران حداقل نمره باید 15 از 20 باشه.
    3. 2تا recom. letter میخوان بله

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

سلام دوستان.مدارک برای ارسال باید ترجمه بشند؟یعنی مدرک روزانه باید آزاد بشه یا گواهی موقت و ریز نمرات قبول می کنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering-University of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh69 نمایش پست ها
    سلام دوستان.مدارک برای ارسال باید ترجمه بشند؟یعنی مدرک روزانه باید آزاد بشه یا گواهی موقت و ریز نمرات قبول می کنند؟
    دوست عزیز تا جایی که من اطلاع برای اپلای نیاز به آزاد شدن مدرک نیست. شاید بعد بررسی مدارک به هنگام مصاحبه یا ثبت نام دانشگاه ازتون بخوان اصل مدارک رو به همراه داشته باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh69 نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی ابتدا ویکی اپلای و ارسال های قبلی دوستان در مورد فرایند پذیرش رو مطالعه نمایید سپس اگر ابهامی موند مطرح نمایید . چرا که این سوالات در مراحل خیلی اولیه پرسیده می شه که با مطالعه موارد مذکور کاملا رفع خواهد شد .

برای درخواست پذیرش از دانشگاه به ریزنمرات رسمی و گواهی اشتغال به تحصیل و یا گواهی فراغت از تحصیل نیاز است حالا بسته به نوع دانشجو بودن و نبودن داره . بله با ریزنمرات و گواهی موقت درضورت مکاتبه با دانشگاه امکان اقدام وجود داره اما برای ثبت نام نیاز به مدرک اصلی است که بازهم برخی دانشگاه با مکاتبه و تماس باهاشون این امکان رو می دن با ارائه تعهد تا تاریخ مشخص مدارک رو خدمتشون ارائه دهید .

Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

کسی هست که تو رشته های انسانی بورس گرفته باشه؟ چقدر شانسش هست؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط sbomega نمایش پست ها
    کسی هست که تو رشته های انسانی بورس گرفته باشه؟ چقدر شانسش هست؟
    این بورس شانسی هست نه علمی. شانس تون رو امتحان کنید.

سلام دوستان یه سوال داشتم.واسه گرفتن بورسیه به داشتن greیا تافل یا آیلتس نیازه؟یعنی حتما باید داشته باشیم تا اقدام کنیم؟یا نیاز نیست حتما؟

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم
    سايت trscholorship.org رو تا حدي ديدم و متوجه شدم براي گرفتن بورسيه فوق ليسانس بايد بعد از سال1983 به دنيا آمده باشي كه من متولد 1981 هستم يعني نميتونم بورس بگيرم و نميدونم Fundچيه ايا اون شامل حالم ميشه ؟ و اينكه من 4 سال در زمان بچگيم آنكارا زندگي كردم و تا حدي زبان بلدم آيا اين مسئله كمكي بهم ميكنه؟در مورد tOMER چي؟ حتما بايد داشته باشيمش ؟ چند ترمه ؟ آيا در سفارت تركيه كلاسهاش تشكيل ميشه ؟ چند ماه طول ميكشه و......؟
    كلا دنبال دانشگاههاي هنر و لباس و پارچه هستم كچا ها بيشترو البته ارزون تر؟
    مرسي

Banned

سلام دوستان
    من لیسانس عمران دارم از دانشگاه سراسری تبریز با معدل 14.87
    میخواستم واسه ارشد بورسیه بگیرم تو رشته عمران اما نو سایتی که اول دادین چیزی متوجه نشدم
    میشه کمکم کنید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)