صفحه 7 از 296 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2955

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

با سلام
    من لیسانس عمران دارم و ارشد مدیریت.2 تا مقاله فرستادم هنوز جوابش نیومده اما تایید میشه.معدل ارشدم با پایان نامه حدود 16 خواهد شد.می خوام دکترا مدیریت بخونم.شنیدم می تونم با داشتن IELTS & GRE داشته باشم دیگه نیاز به ALES نیست.آنها را هم می خوام امتحان بدم تو بهار.تومر را هم تا 2 ماه دیگه می گیرم.قصدمم پذیرش برای SEP هست.اولویت منم دانشگاه اژه و بعدش مرمره است.
    سوال من اینه آیا خود دانشگاههای ترکیه بورس می دن؟یعنی اگر مقاله و پایان نامه خوبی داشته باشی شامل بورس می شی؟
    1-آیا امکان کار در خود دانشگاه به عنوان کمک هزینه هست؟
    2-حدود شهریه دکترا در سال چقدر است؟
    3-آیا با ویزای دانشجویی در قانون جدید میشه کار کرد؟
    4-حدودا چقدر طول می کشه تا یک دانشجوی دکترا بتونه کار پیدا کنه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بورس دولتی ترکیه | نحوه اقدام و مسائل مرتبط ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط padisah نمایش پست ها
    نحوه اقدام این گونه بود که وارد سایت می شدید و بعد از فعال کردن اکانت، فرم های مربوطه مربوط به سوابق تحصیلی و آکادمیک مانند مدارک تحصیلی، ریز نمرات، مدرک آلس یا جی آر ای، مدرک زبان انگلیسی و تومر استانبولی و هر امتحان بین المللی دیگر، مقام های علمی کسب شده، مقالات و تالیفات و ... را در این فرم ها پر می کردید. سپس رشته ای رو که می خواستید از میان لیستی از دانشگاه ها و رشته های موجود در سیستم انتخاب می کردید. فکر کنم بیست انتخاب داشت. حالا قرار بود که برای ترم پاییز پذیرش بدن ولی تا حالا جوابی از سایت نیومده. اگر رزومه علمی قانع کننده باشه برای خارجی ها مصاحبه تلفنی دارند.
    آیا اسکن مدارک شما را می خواهد؟
    اگر شما مقالات یا مدارکت هنوز نیامده باشد ولی امتحان داده باشین آیا می شه ارسال کرد تا زمان مصاحبه نتایجش بیاد؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ( پست اول را بخوانید )

ایمپکت فکتور مقاله باید در چه حدی باشد تا برای بورس شانس بیشتر شود؟
    آیا ایمپکت فکتور مهم است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

توضیحاتی که در این صفحه داده شده یه سری از سوالات رو جواب می ده. لطفا کسانی هم که این بورس رو به تازگی گرفتند تایید کننده که این مطالب درست هست یا نه.
    http://www.trscholarships.org/index....urs-olanaklari

طبق مطالب گفته شده در این لینک ، دانشجویانی که بورسیه می شن ، شهریه نمی دن.
    دانشجویانی که بورسیه می شن ، اگر از خوابگاه ها استفاده کنند ، هزینه ای پرداخت نمی کنند.
    دانشجویانی که بورسیه می شن ، از بیمه عمومی برخوردار خواهند بود
    اگر دانشجویان غیر ترک زبان ، زبان ترکی بلد نباشند ، در ترم اول یک کلاس زبان ترکی برای اونها برگزار میشه. (آیا این کلاس ها شامل بورس میشه یا هزینه جداگانه داره؟)
    هزینه رفت و آمد ، یک بار در هنگام ورود و یک بار در هنگام خروج بعد از فارغ التحصیلی به دانشجویان بورسیه پرداخت میشه.

به دانشجویان Master ماهیانه 423.75 دلار و به دانشجویان Ph.D ماهیانه 565 دلار اعطا میشه. (این هزینه نقدا و به دانشجو پرداخت میشه؟)

Junior Member

سلام دوستان
    لیسانس مهندسی برق دولتی شهرستان معدل 13.28
    ارشد برق علوم تحقیقات تهران 14.51
    2 سال سابقه تدریس در دانشگاه ازاد
    2 سال سابقه کار در نیروگاه
    ،Toefl: 105
    GRE: verb: 155 q: 168 w: 3
    2تا مقاله یک کنفرانس یک ژورنال
    سن 29 سال
    با شرایط ذکر شده امکان فاند گرفتن هست؟کلن امکان پذیرش تو دانشگاههای شهر استانبول هست؟

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

دوستان کسی دقیقا نمیدونه ددلاین این بورس تا کی هست؟ یا از کی شروع میشه؟ توی سایتش که میری میزنه که The application is ended

برا ارشد عمران
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

Junior Member

سلام ، من برای ارشد رشته حقوق عمومی دانشگاه استانبول پذیرش گرفتم و ثبت نام کردم برای ترم بهار ۲۰۱۴ یعنی همین ترم. میخوام بدونم الان میتونم در خواست بورس بدم ؟ اگه قبول شم میتونم از ترم دیگه استفاده کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

سلام دوستان.کسی ددلاین ثبت نام برای phd رو میدونه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

آیا مدارک حتما باید ترجمه شده باشه؟
    اگر ترجمه شده نباشه ممکنه در رد شدن تاثیر بگذاره؟
    یعنی بدیم ترجمه بهتره؟

ترجمه مدارک برای من هم سواله لازمه مدارک ترجمه شده سنت بشن برا درخواست بورس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)