صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

سیم کارت سیمیو هم میتونین بگیرین آنلاین هست و میاد دمه خونتون سیمکارت
    http://www.simyo.es/

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

سلام به همه دوستای خوبم

با توجه به تجربیات شخصی من
    در مورد سیم کارت:
    همونطور که توی نظرات قبلی دوستان گفتن شرکتهای زیادی وجود داره و همه رقابتی هستن لذا خیلی نگران انتخاب نباشید.
    خود من از همون هفته اول اقامتم Vodafone گرفتم بدون قرارداد و با ارائه پاسپورتم سیم کارت َاری گرفتم و هر ماه مقداری شارژ می کردم اونم برای تماسهای ضروری مثل استادم یا دانشگاه اگه باهام کار داشتن. بعدا با کارت اقامت همون شماره رو قراردادی کردم.
    Yoigo ظاهرا از همه ارزونتره (خودم نداشتم از دوستام شندیم)
    برای تماس با ایران هم به نظرم بهترین کار تماس با اشتراکهای اینترنتی هست مثل Skype یا Powervoip که امکان شارژ و تماس تلفنی میسر میشه.

در مورد بانک:
    به نظرم بهترین بانک سانتاندر هست. چون معتبر و بزرگ هست و همه جا هم شعبه داره. ضمنا اگه بعدا با دانشگاه قرارداد داشته باشین و فاند بگیرین این بانک با تمام دانشگاههای اسپانیا قرارداد داره و خدمات خاص دانشجویی میده مثل کارت مستر دانشجویی که برخی خدماتش مجانی خواهد بود.
    بانک دیگه La Caixa هست که خصوصیه و ماهیانه مبلغی حدود دو یورو حسابتون رو شارژ می کنه اما بزرگترین ویژگیش اینه که توی هر کوچه ای یک شعبه یا دستگاه خودپرداز داره و این خیلی خوبه چون دیگه برای برداشت پول از خودپرداز چیزی لازم نیست پرداخت کنین
    - اکثر بانکهای اینجا بر عکس ایران به ازای نگهداری پولتون ازتون پول می گیرن اما ایران پول و سود خوبی میدن که اینجا به این راحتی ها نیست!
    - بخاطر محدودیتهای امروزی ، با پاسپورت فکر نمی کنم بشه اینجا حساب باز کرد و باید حتما کارت اقامت داشته باشین. لذا توصیه ام اینه که به محض ورود به اسپانیا کارهای کارت اقامت دانشجویی رو انجام بدین. همون هفته اول انجام میشه و یک رسید پلیس بهتون میده که با اون رسید می تونین توی این بانکها حساب باز کنین. اصل کارت اقامت رو سه هفته بعد دریافت می کنین.

در مورد La Caixa فکر نمی کنم که از حساب کم کنه !!! چون من هم La Caixa دارم هم سانتاندر !!! شما از حسابتون کم میشه ؟

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    در مورد La Caixa فکر نمی کنم که از حساب کم کنه !!! چون من هم La Caixa دارم هم سانتاندر !!! شما از حسابتون کم میشه ؟
    آره
    ماهی دو و نیم یورو بابت نگهداری و خدمات
    سالی یکبار هم مبلغی واسه کارت و شارز سالیانه میدم حدود 25 یورو
    البته اگه هماهنگ کنیم که بخشی از حقوق که مربوط به فاند و قراردادمون میشه رو توی این بانک بریزن اونوقت مجانی میشه که من هنوز این کار رو نکردم

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

من میدونم که توی مادرید بانک سنتندر، شعبه دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه پلی تکنیک با پاسپورت برای دانشجوها حساب باز میکنه!
    بنابراین میتونین در بدو ورود اونجا یه حساب باز کنین و بعد از گرفتن کارت اقامت هر حساب دیگه ای هر جا خواستین باز کنین

خوب متوجه شدم ، برای افراد زیر بیست و پنج سال این شرایط وجود نداره .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

کلاً در اسپانیا دو سیستم بانکی برای چک کردن برداشت وجه از دستگاه های ATM وجود داره به نام ServiRed وTelebanco . تمام بانکهایی در اسپانیا که دارای این سیستمها هستند از جمله Deutsche Bank, Banc Sabadell, Barclays, Bankia ،به مشتریان خود عابر کارتی رو میدهند که بتونند براحتی از ATMدیگر شعب این بانکها در مادرید بدون پرداخت هیچ کمیسیونی، برداشت پول داشته باشند. پس دقت داشته باشید که برخی از بانکها در اسپانیا که مجهز به این سیستمها نیستند، برای برداشت پول از ATM های شعب خود حق کمیسیون دریافت میکنند و از حساب شما کم میکنند.

بهترین اینترنت (پر سرعت و ارزون) موبایل رو کدوم اپراتور میده مثلا واسه وقتایی که بیرونیم و یه تماس با اسکایپ با ایران میخواییم برقرار کنیم؟ Vodafone خوبه؟

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها
    بهترین اینترنت (پر سرعت و ارزون) موبایل رو کدوم اپراتور میده مثلا واسه وقتایی که بیرونیم و یه تماس با اسکایپ با ایران میخواییم برقرار کنیم؟ Vodafone خوبه؟
    تا اونجا که من متوجه شدم Vodafone امکان تماس بهتری داره و اس ام اس هم میشه به همراه اول دولتی فرستاد اما ارزونترین نیست.
    کمپانی های دیگه هم هستند که ارزونتر هستند اما اطلاعی از خدماتشون در مورد تماس با ایران ندارم.

سلام...دوستان ببخشید من سایتای اسپانیایی رو خوندم اما یه چیزی رو متوجه نشدم...اینکه این قضیه موبایل مجانی قراردادی چیه؟ دوستان تجربه ای دارن؟ چون مخن میخوام بیام موبایل و تبلت از اونجا بگیرم...قسطیه؟ آخرش پس میگیرن؟ چجوریه؟ ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)