صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

پیش فرض پاسخ : باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

اینجا هم میشه ازین تبلتایی گرفت که ۴۹۹ دلارن ولی مثلا با قرارداد با یه اپراتور خاض ۱۹۹ دلار میشه خریدشون؟ (مثل آیپد و at&t)

پیش فرض پاسخ : باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzineh نمایش پست ها
    اگر نیاز دارید که بیرون از خونه تماس با هر جایی داشته باشید سیم کارت Yoigo بگیرید.
    در غیر این صورت بهترین حالت اینه که یه اکانت 12voip از سایتش بخرید و ارزون با ایران صحبت کنید.
    این voip رو خود yoigo هم داره بسته ای براش؟ کلا واسه کسی که مکالمات داخل اسپانیا زیاد نداره و فقط میخواد بعضی مواقع از بیرون با اسکایپ زنگ بزنه ایران (تصویری که حجم بالایی رو احیانا میبره) چه اپراتور و چه بسته ای رو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member

دوستان من سیم کارت Lebara گرفتم. راضیم ازش . باهاش به ایرانم میشه زنگ زد، آنلاین سفارش دادم اومد در خونه

Junior Member

Hola mis amigos
    سلام دوستان
    کدوم سیم کارت در ایران هم کار می کنه چه با هزینه رومینگ چه بدون اون؟؟؟
    میتونه کسی در اسپانیا سیم کارت بخره وهزینش رو با پی پال و غیره براش بفرستم و برام پست کنه.
    با تشکر

دوستان سیم کارت های yoigo وقتی حجم بسته اینترنتشون تموم شه سرعت میاد رو چند؟ کسی داره این سیم کارت یا Vodafone رو؟

Junior Member Exotic آواتار ها

سلام،

من امروز رفتم حساب بانکی باز کنم ولی هم بانک Catalunya Caixa و هم سانتاندر گفتن برای ایرانی ها به دلایل سیاسی نمیتونیم حساب باز کنیم.
    کسی راه حلی برای این مشکل داره؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Exotic نمایش پست ها
    سلام،

من امروز رفتم حساب بانکی باز کنم ولی هم بانک Catalunya Caixa و هم سانتاندر گفتن برای ایرانی ها به دلایل سیاسی نمیتونیم حساب باز کنیم.
    کسی راه حلی برای این مشکل داره؟
    با پاسپورت ایرانی نمیشه حساب باز کرد.
    تنها راه حلش دریافت کارت اقامت یا رسید تحویل مدارک برای کارت اقامت اسپانیایی هست از اداره پلیس.

موفق باشید.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaprog نمایش پست ها
    Hola mis amigos
    سلام دوستان
    کدوم سیم کارت در ایران هم کار می کنه چه با هزینه رومینگ چه بدون اون؟؟؟
    میتونه کسی در اسپانیا سیم کارت بخره وهزینش رو با پی پال و غیره براش بفرستم و برام پست کنه.
    با تشکر
    تا اونجا که یادمه سیم کارت vodafone پیامک های ایران رو دریافت می کرد. اما سایرین خیر.

موفق باشید.

سلام دوستان من ساراگوسا هستم اینجا بانک سانتاندر اصلان ندیدم اینجا بیشتر بانک iber caja است میتونم تو این بانک حساب باز کنم ؟ خطی هم که من گرفتم لبرا lebara هاست که تقریبا راظیم فقط پیامکا به ایران نمیرسه به نظرتون خط تل عوض کنم؟

Junior Member

دوستان سلام.
    تا حالا کسی اخیرا تونسته حساب بانکی باز کنه.. اگر کسی هست لطفا راهنمایی کنه. ممنون خیلی کارم گیره

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)