صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

سلام

موبایل و لپتاپ معقول تره از ایران بخریم یا بیایم اونجا بخریم؟ و چرا؟ قیمت ها و صفحه کلید و ... چه تفاوتی با هم دارن اینجا و اونجا؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : باز کردن حساب بانکی و خرید سیم کارت مقرون به صرفه برای تماس با ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط anthon نمایش پست ها
    سلام

موبایل و لپتاپ معقول تره از ایران بخریم یا بیایم اونجا بخریم؟ و چرا؟ قیمت ها و صفحه کلید و ... چه تفاوتی با هم دارن اینجا و اونجا؟
    تا اونجا که من متوجه شدم قیمت وسائل الکتریکی در ایران پائین تره. مثلا دوربین عکلاسی و موبایل. کامپیوتر هم به نظرم بهتره از ایران خریداری بشه.
    شما می تونین خیلی راحت قیمت ها در اسپانیا رو از طریق وب سایت ها چک کنین. قیمت های وب سایت های خارجی درسته. بعدش با قیمت های بازار ایران مقایسه کنید.

موفق باشید

سلام

دوستان با مشکل افتتاح حساب چه کردن؟ من با اینکه کارت اقامت دارم هنوز موفق نشدم حساب باز کنم میگن برای ایرانیا نمیشه دوستان تونستن به نتیجه ای برسن در این مورد؟

دوسته عزیز منم گفتم برا ایرانیا الان باز نمیکنن نمیدونم قانونه جدیده چی هست من بانک سانتاندر باز کردم سریع قفل کردن اومدم دانشگاه باز کردم الان ۷ هفته است کارتش نیمده نمیدونم چی کار کنم، ی حسابه لا کایخا دارم که فقط پول میخوره، سالی ۴۸ یورو هر جابجایی خریده اینترنتی کمه کم ۳ یورو تو اون هفته هم یه نامه واسه اداره مهاجرت بهم داد ۱ دقیقه ۱۸ یورو، فکر کنم بانک لا کیخا حساب باز کنه والی اگه واجب نیس اصلان طرفش نرید، بانک ایبرکاجا هم گفت واسه دانشجوها نداریم اصلان

نقل قول نوشته اصلی توسط blacksword نمایش پست ها
    سلام

دوستان با مشکل افتتاح حساب چه کردن؟ من با اینکه کارت اقامت دارم هنوز موفق نشدم حساب باز کنم میگن برای ایرانیا نمیشه دوستان تونستن به نتیجه ای برسن در این مورد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

نقل قول نوشته اصلی توسط blacksword نمایش پست ها
    سلام

La caixa باز میکنه ماهی 3 یورو پول بیمه حاسب میگیره bbv sanandres خوبه. بقیه بانک ها باز نمی کنن یا خیلی سخت میگیرن

دوستان من براي فرصت مطالعاتي اواخر دسامبر ٢٠١٦ ميرم بارسلون ميشه راجع به گرفتن كارت اقامت راهنماييم كنيد؟

Junior Member

سلام دوستان
    من همه پست های قبلی خوندم. اکثرا نوشتین که برای دانشجوها چه بانک و سیم کارتی خوبه. من اقامت موقت یکساله گرفتم.

۱: دنبال یک بانکی میگردم که بتونم حساب باز کنم و کارت داشته باشم و بتونم اینترنتی هم خرید کنم و در بقیه کشورهای اروپایی هم بتونم ازش استفاده کنم. یکی که فکر کنم بانک دولتی هست دوستان معرفی کردن و یکی Caixa که خصوصی، درسته؟ هر دو تای این بانک ها این امکاناتی که من گفتم داره؟

۲: در مورد سیم کارت: بیشتر سیم کارتی میخوام که از اینترنتش استفاده کنم و بیشتر تماس ها با ایران هم از طریق اینترنت هست. اینجا مثل ایران بسته اینترنت دارن؟ و اینکه سیم کارتهای اعتباری اونجا چه مدت اعتبار دارن؟ اگر چند ماه ازشون استفاده نشه از کار میافتن؟

برای دوستانی که دارن میان اسپانیا چند نکته بگم. من در بارسلون هستم و نمی دونم در مادرید چه خبره ولی در بارسلون وضعیت از این قراره اول حسابی مشکل خواهید داشت برای باز کردنه حساب بانکی و برای کم شدنه مشکلات حتما یه ترجمه از سنده خونه ای و یا یه منبعی که بگید از اون منبع در آمد دارید رو با خودتون بیارید چون بر خلاف چیزی که خیلی ها می گن دلیل باز نکردنه حساب و حتی بلاک کردن قانون مبارزه با پولشوییه که هنوز ایران کامل اجراش نکرده پس برای تحریم ایران نیستش و اگر کارمنده بانکی گفتش دلیلش تحریمه ایرانه نمی دونه خودش قضیه رو (اینجا خیلی این اتفاق می افته مثله آلمان خیلی قانونمند نیستش)ولی اگه اسناد شفاف برای منبع در آمدتون داشته باشید و وقتی کارمند بهتون گفت نمیشه حساب بازکرد همین حرف من رو بزنید که قانونش برای این هستش و مدارک رو بهش بدید تا ثبت کنه می تونید حساب باز کنید. اگرم کارمنده بانک اذیت کرد برید یه شعبه دیگه متاسفانه یکم اینجا مثله ایرانه خودمونه شعبه به شعبه فرق داره . چون ما نسبتا زیاد اذیت شدیم و می دونم وضعیت داره بدتر میشه حتی دارن حساب ما رو هم بلاک می کنن گفتم اینجا بگم.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)