صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: مدرکی که نشون بده من تا قبل از سال آینده فارغ التحصیل میشم

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدرکی که نشون بده من تا قبل از سال آینده فارغ التحصیل میشم

دوستان زياد سخت نگيريد؛ به نظر من فقط وجود اين نامه در مدارك ارسالي شما مهمه؛ به جزئيات و حواشي اون زياد گير نديد.
    هر چند كه من زياد با جمله اول موافق نيستم ("اين نامه به درخواست ..."خيلي فارسي هست و ممكنه براي اونها زياد مانوس نباشه؛ اون متني كه من گذاشته بودم كاملتر و بهتر به نظر ميرسيد؛ چرا كه اساتيدي مثل Sara خانم و جناب CountDown تصحيحش كرده بودن!) اما در كل متن شما هم خوب بنظر مياد.
    مهر و امضا هم از هر كي كه تونستيد بگيريد! هر چه معتبر تر باشه بهتره ولي بچه هايي بودن كه فقط با امضاي يكي از اساتيد دانشكده شون اين نامه رو فرستادن و خيلي از اونها هم مشكلي براشون پيش نيومده و پذيرش گرفتن.

موفق باشيد.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهشا راهنمایی کنید چون وقت ندارم و باید سریعتر مدارک رو آماده کنم. دوستان ببینید متن زیر مناسب هستش؟ من همونطور که گفتم سال آخر کامپیوتر هستم و 33 واحد برام مونده. دوستان خدا خیرتون بده ببینید این متن اگه مشکلی داشت به من بگید باید زودتر برم این نامه رو بدم ببینم امضاء میکنن. در ضمن من اگه ترم بعد فارغ التحصیل بشم این Spring term 2010 درسست هست دیگه ؟ این B.Sc.یعنی همون لیسانس ما دیگه ؟ من این نامه رو از نمونه هایی که Spiro عزیز گذاشته بود بر داشتم و به خاطر همین دقیقا اطلاع ندارم و میخوام مطمئن شم.

Dear Graduate adviser

This letter is provided at the request of Mr. Aref Ariyapour as an undergraduate student of software engineering in the electrical and computer department of Isfahan University of Technology, Isfahan, Iran.
    Based on his remaining units, 33
    , he is expected to complete his B.Sc. degree at the end of the spring term 2010.

خیلی ممنون از همه دوستان
    سلام،
    He is expected to complete his B. Sc and has 33 units to pass before graduating. Passing the credits successfully, he will have graduated by January 2010.
    یا ساده تر اینکه:
    has 33 units to pass before graduating in January 2010

و لیسانس= B. Sc

امیدوارم براتون مفید باشه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهشا راهنمایی کنید چون وقت ندارم و باید سریعتر مدارک رو آماده کنم. دوستان ببینید متن زیر مناسب هستش؟ من همونطور که گفتم سال آخر کامپیوتر هستم و 33 واحد برام مونده. دوستان خدا خیرتون بده ببینید این متن اگه مشکلی داشت به من بگید باید زودتر برم این نامه رو بدم ببینم امضاء میکنن. در ضمن من اگه ترم بعد فارغ التحصیل بشم این Spring term 2010 درسست هست دیگه ؟ این B.Sc.یعنی همون لیسانس ما دیگه ؟ من این نامه رو از نمونه هایی که Spiro عزیز گذاشته بود بر داشتم و به خاطر همین دقیقا اطلاع ندارم و میخوام مطمئن شم.

Dear Graduate adviser

This letter is provided at the request of Mr. Aref Ariyapour as an undergraduate student of software engineering in the electrical and computer department of Isfahan University of Technology, Isfahan, Iran.
    Based on his remaining units, 33
    , he is expected to complete his B.Sc. degree at the end of the spring term 2010.

خیلی ممنون از همه دوستان
    آره بابا خوبه! من نمي دونم شما چرا انقد استرس داريد! به خدا انقدر ها هم قضيه پيچ نداره! B.Sc هم همون Bachelor ه (ليسانس ما)
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

سلام
    نوشتن نامه حتما باید روی سربرگ انگلیسی دانشگاه و تایپ شده یاشه؟

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : مدرکی که نشون بده من تا قبل از سال آینده فارغ التحصیل میشم

من برای phd می خوام اقدام کنم، 2010 fall، الان حدود 9 واحد درس و تزم نامه مونده ....

این نامه تا فلان تاریخ فارغ التحصیل شدم کجاها ضرورویه؟ دانشگاه ها می گن؟ یا باید برای همه فرستاد ؟
    میشه تو sop یا resume خودم قید کنم (به خصوص که ریزنمرات نشون میده که واحد های زیادی گذروندم . از نظر زمانی معقول درسم تموم بشه)
    حالا اگر کسی از دانشکده یا دنشگاه نامه ای داد که فلانی تا فلان تاریخ محتملا فارغ التحصیل میشه که خوبه، ...
    اما اگر نتونم اینجور چیزی بگیرم ... چی کار کنم؟

ApplyAbroad Hero

Exclamation پاسخ : مدرکی که نشون بده من تا قبل از سال آینده فارغ التحصیل میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    من برای phd می خوام اقدام کنم، 2010 fall، الان حدود 9 واحد درس و تزم نامه مونده ....

این نامه تا فلان تاریخ فارغ التحصیل شدم کجاها ضرورویه؟ دانشگاه ها می گن؟ یا باید برای همه فرستاد ؟
    میشه تو sop یا resume خودم قید کنم (به خصوص که ریزنمرات نشون میده که واحد های زیادی گذروندم . از نظر زمانی معقول درسم تموم بشه)
    حالا اگر کسی از دانشکده یا دنشگاه نامه ای داد که فلانی تا فلان تاریخ محتملا فارغ التحصیل میشه که خوبه، ...
    اما اگر نتونم اینجور چیزی بگیرم ... چی کار کنم؟
    سریع تر لطفا جواب بدبد ...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)