صفحه 1 از 189 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Junior Member

پیش فرض راهنمايي براي پركردن Online Application Form

سلام دوستان،

می خواستم بدونم منظور از Area of Specialization در فرم های Application دانشکا ها چیه؟

رشته ای که BSc داریم؟ یا رشته ای که می خوایم بخونیم؟

با تشکر.

پیش فرض پاسخ : منظور از Area of Specialization در Application Form ؟؟؟؟

منظور زمينه تخصصي كه مي‌خوايد كار كنيد. البته بعضي دانشگاه‌ها خودشون در مقطع Msc چند تا specialization مشخص مي‌كنن كه منظور از اونا همون گرايش خودمونه. اگه همچين چيزي تو سايت دانشگاه هست كه بايد اوني كه علاقه داريد، رو بنويسيد. اگه نه زمينه مورد علاقه‌تونو بگيد تو رشته خودتون.

Junior Member

خیلی ممنون،
    ولی من در قسمت بالای اون اشارمه کردو که مثلا Biomedical Eng. می خوام برم.

ولی زیر همون نوشته Area of Specialization !!
    یعنی دوباره باید بگم : Biomedical eng ؟

بیو مدیکال که یه چیزه کلیه و اسمه رشته هست، ریز تر باید بشی، اگه واسه فوق میری از رشته لیسانست یه سری شاخه ها که توش مسلطی رو بنویس،همش به فیلدت بستگی داره.اگه حتی تخصصی تو رشته ای هم که می خوای شروع کنی داری بنویس.محدودیتی نداره که حتما ماله لیسانس باشه یا فوق.

Senior Member

اگه سايت همون دانشگاه رو خوب نگاه کنين، يا حتيprofile استاداي مربوط به Biomedical engineering رو نگاه کنين، مي تونين متوجه شين که واسه اين رشته، اون دانشگاه چه فيلدهاي ريزتري داره و استاداش روي چه موضوعاتي بيشتر کار مي کنن. اين مي تونه خيلي به شما کمک کنه که تخصصي تر موضوع رو انتخاب کنين.
    من خيلي از رشته شما اطلاع ندارم که بخوام مثال بيارم و حتما خودتون بيشتر مي تونين متوجه شين که زير شاخه هاش چيه.
    موفق باشين.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

فرم ها ممعولاً برای کل دانشگاه طراحی می شن نه لزوماً یک دانشکده خاص و خوب بعضی رشته ها specialization دارن و بعضی دیگه نه. این بستگی به دانشکده شما داره، ممکنه واسه رشته شما specialization داشته باشه، ممکنه که نداشته باشه. اگه تو صفحات دانشکده صحبتی از specialization نشده پس این فیلد رو باید خالی گذاشت!
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Senior Member

پیش فرض اولويت براي Fellowship/RA/TA/Scholarship در فرمهاي on-line

با سلام.
    در فرمهاي on-line معمولا بايد واسه fund اولويت تعيين کنيم.
    بعضي جاها نمي شه يک اولويت رو واسه چند گزينه انتخاب کرد ولي بعضي جاها ميشه.
    به نظر شما، چطور اينا رو اولويت بندي کنيم بهتره؟ معمولا fellow از همه بهتره؟ يا به دانشگاه مربوط مي شه؟
    خيلي ممنون ميشم اگه تجربيات و نظراتتون رو بيان کنين.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اولويت براي Fellowship/RA/TA/Scholarship در فرمهاي on-line

راستش من که تا حالا ندیدم اولویت بندی وجود داشته باشه ولی در مجموع اگه قرار شد اولویت بندی کنی به نظر من اول fellowship رو بزن (البته گرفتنش سخت هست) چون دیگه لازم نیست کارای یک استاد خاص رو انجام بدی و میتونی خودت استادت رو انتخاب کنی و با هر کی خواستی کار کنی و معمولا کارت کمتر هست و معمولا هم پول خیلی خوبی میگیری. من بودم بعدش RA رو میزدم چون به شخصه به کارای تحقیقاتی بیشتر علاقه دارم و فکر کنم پول بیشتری هم بشه گرفت و آخر همه هم TA.
    البته من بعضی دانشگاهها رو دیدم که تو سایت نوشته در صورت داشتن fellowship میتونیم اگه تونستیم RA یا TA هم به همراهش داشته باشیم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : اولويت براي Fellowship/RA/TA/Scholarship در فرمهاي on-line

Irvine این طوری بود. من که زدم Fellow بعد RA بعد TA. ولی زیاد مهم نیست این چیزا. اونا که به حرف ما توجه نمی کنن.

پیش فرض راهنمايي براي پركردن Online Application Form

سلام دوستان عزيز ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    اين نوشته رو ميخوم توي قسمت Comments يك فرم اپلاي بنويسم. فرم اپلايي كه ميخوام براي فوق ليسانس 1 دانشگاه اروپايي پر كنم دقيقا" بعد از گرفتن همه اطلاعات شخصي و تحصيلي و نمره زبان، در آخرين بخش 1 فضايي گذاشته با عنوان Comments . حالا من ميخوام اين نوشته رو بنويسم براي اين قسمت به نظرتون خوبه؟ با توجه به اينكه من 1 بار تمام اطلاعات علمي رو ( غير از سابقه كار و علايقم) در قبل بيان كردم اون 2 جمله اول تكراري نيستن؟ اشكال گرامري .. نداره؟ راستي به نظرتون جمله آخر چاپلوسانه نيست؟ شايد اصلا" خيلي بي ربط باشه كه در چنين قسمتي اونم تو فرم اپلاي آن لاين اوليه همچين چيزي رو بنويسم ممنون ميشم راهنماييم كني

I have a BSc in X, from Y, Tehran, Iran. My major GPA (last two years) is 15.85 out of 20, and my overall GPA is 15.18. Also, I work at the Mechanical Department of X since September 2007.
    I am very enthusiastic about pursuing my education in Mechanical Engineering at X and I am deeply interested in these research areas: X1, "X2", "X3" and "X4". I would be very grateful if you could grant me the honor of studying at your university.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)