صفحه 187 از 189 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

سلام
    کسی می دونه جواب این سوال برای من که تو ایرانم چیه؟
    Citizenship Status * Citizenship Status *U.S. Citizen
    Permanent Resident Non-US Ctzn
    International
    Asylee or Refugee
    None of the Above

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی محیط زیست- صنعتی شریف

International

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی محیط زیست- صنعتی شریف

سلام دوستان
    ی سوالی داشتم که نمیدونم قبلا طرح شده یا نه ولی من پیداش نکردم.
    اون قسمت که میگه اسمه چندتا استاد یا استادایی که می خوای باهاشون کار کنی رو بگو دقیقا پروسش چیه ؟ فقط همون استادا می بینن یا همه؟ بعد متوجه میشن که اسم اساتیده دیگه ای هم ذکر شده؟ یعنی بد میشه در این حالت؟ اخه ی استادی تقریبا اکی داده ولی خب مطمئن نیستم و تو فیلد کاری من باز هم استاد هست نمیدونم حالا اسم اونا هم باشه یا نه ؟ کدومش شانس پذیرش بالاتری داره؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان در مورد
    Application form توضیح میدید لطفاً، آیا همه دانشگاه ها دارای این فرم برای پذیرش آنلاین هستند ؟ آیا پر کردن آپلیکشین فرم هم مثل سایت های اسیست که به نوعی با گرفتن مقادیری هزینه رزومه و مدارک را به دانشگاه های مورد نظر ارایه می‌دهند هزینه دارند. این دو مورد جفتش مثل هم هستند؟ و کلا الان من که میخوام برای گرفتن اپلای از دانشگاه اقدام کنم از کجا باید شروع کنم.

سلام به همه دوستان
    وقت بخیر
    من سوالی داشتم ـ اگر موقعی که سایت برای پذیرش باز میشه مدارک به تایید سفارت نرسیده باشه ، ایا امکان ارسال مدارک هست یا خیر

Junior Member

سلام دوستان می شه منو راهنمایی کنید
    دانشگاه ntnu نروژ اپلیکیشن فی می گیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط k4mik2 نمایش پست ها
    سلام دوستان در مورد
    Application form توضیح میدید لطفاً، آیا همه دانشگاه ها دارای این فرم برای پذیرش آنلاین هستند ؟ آیا پر کردن آپلیکشین فرم هم مثل سایت های اسیست که به نوعی با گرفتن مقادیری هزینه رزومه و مدارک را به دانشگاه های مورد نظر ارایه می‌دهند هزینه دارند. این دو مورد جفتش مثل هم هستند؟ و کلا الان من که میخوام برای گرفتن اپلای از دانشگاه اقدام کنم از کجا باید شروع کنم.
    سلام.
    تمام جاهایی که من اپلای کردم (آمریکا) آنلاین بودن و اپلیکیشن هم آنلاین پرداخت میشد با شرکت های پرداخت که با یه سرچ میتونین پیدا کنین. برای پوزیشن های دکترا در اروپا هم اپلای کردم که هیچ کدوم رو هزینه ندادم ولی از اون ***** اولیه هم رد نشدم؛ شاید برای بررسی بیشتر هزینه گرفته بشه. قبل از ریپورت نمرات و یا فرستادن ریزنمرات، از دانشکده بپرسین چون ممکنه سلف ریپورت برای بررسی اولیه قبول باشه و میشه صرفه جویی کرد دز هزینه ها.
    موفق باشین
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام دوستان.
    من لیسانسم رو در ایران گرفتم اما در حال حاضر خارج کشور زندگی میکنم.(بین خارج و ایران در رفت و آمدم). اما بیشتر وقتها ایران نیستم. خواستم بدونم اگر در اپلیکیشن فرم آدرس خارجم رو بنویسم بنظرتون شانسم برای گرفتن بورسیه کم نمیشه؟ مثلا ممکنه این مسئله باغث شه نیازمند به نظر نرسم خیلی؟؟ :|

ممنون از راهنمایی تون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانسم رو در ایران گرفتم اما در حال حاضر خارج کشور زندگی میکنم.(بین خارج و ایران در رفت و آمدم). اما بیشتر وقتها ایران نیستم. خواستم بدونم اگر در اپلیکیشن فرم آدرس خارجم رو بنویسم بنظرتون شانسم برای گرفتن بورسیه کم نمیشه؟ مثلا ممکنه این مسئله باغث شه نیازمند به نظر نرسم خیلی؟؟ :|

ممنون از راهنمایی تون
    سلام دوست عزیز

نشانی شما تاثیری ندارد ولی طبیعتا ملیت شما ممکن است بسته به جنس بورس تاثیر داشته باشد. بورسهایی هستند که برای دانشجویان کشور های در حال توسعه هستند.یا برای کشورهای اروپایی مثلا. یا حتی کشورهای مسلمان .

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان..ممنون میشم راهنمائیم کنین..من در روند اپلیکیشن انلاین به این مورد برخورد کردم..بنده تمام تلاشم رو برای پروپوزال قرار دادم..حالا نمیدونم برای این مورد درخواستی دقیقا چی باید بنویسم
    Research Topic
    Please give a brief indication of your likely topic (this is in addition to the full research proposal requested earlier in the application form). (max 3500 chars – approx. 500 words)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)