نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
از متن انگلیسی‌ای که شما در این پست نوشتید که به نظر نمی‌رسه لازم باشه diversity statement بنویسید و به نظر می‌‌رسه که اگر بگید ایرانی هستید و از پیش زمینه‌ی فرهنگی متفاوتی میایید و زبان مادری دیگه‌ای دارید، باید کافی باشه. آیا در جایی گفته شده که متن با طول مشخصی بنویسید؟
به بابک عزیز!
همون طور که گفتی این قسمت اجباری نیست ( من موندم چطوری از رو این متن فهمیدی اجباری نیست! ;D من که مجبور شدم کلی FAQ رو دوره کنم تا اینو بگیرم!) ولی متن با طول مشخص هم پیشنهاد نکرده. اگر شما متن مشخصی در نظر داری که به فرهنگ و زبان اشاره می کنه (مخصوصا اینکه من پسر خوبیم و اخلاقم خوبه! هم توش باشه) خوشحال می شم که زحمتش رو بکشی. ما هم بر اساس همون یه متنی رو بنویسیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
سلام
تا جایی که من اطلاع دارم Diversity Essay باید حدود 500 کلمه باشه اما:
1. معمولا" برای گرفتن fellowship مورد نیاز هست.
2. حتما" مقطع تحصیلی رو هم چک کنید. معمولا" program های مستر این essay رو نیاز ندارند.
3. حتی با داشتن شرایط بالا هم گاهی نیازی به ارسال این essay نیست. اغلب:
students who have received a degree from an accredited U.S. high school, demonstrate superior academic achievements and abilities
نیاز به ارسال این essay دارند.
به سارا خانوم،

1. اشاره ای به fellowship در این قسمت نشده و همه امکان پر کردن اون رو دارن.
2. درسته که پست اول منه و ID من همه یه خورده ضایع است ولی به پیر به پیغمبر من دارم برا Ph.D اقدام می کنم! برای برنامه مستر خبر ندارم شاید نیازی نباشه.

به سایر دوستان،
رفیق عزیزمان گوگل میگوید که معمولا دانشکده های حقوق و برنامه های MBA به diversity statement نیاز دارن. اگه MBA کارا هم نظر بدن ممنون میشم. (اصلا کسی واسه حقوق اقدام میکنه؟ ???)