صفحه 184 از 189 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

پیش فرض سوال های تکمیلی در پروسه اپلای

سلام دوستان
    در پروسه اپلای و در قسمت Supplementary Employment Question این سوال رو پرسیدن:

*If admitted, upon the commencement of an award, will you or do you expect to be employed outside university XXX

yes or no

به نظرتون بله رو بزنم یا نه؟
    نکنه میخوان بدونن هدف من از رفتن به اون کشور کار پیدا کردنه که اگه باشه به من پذیرش نمیدن . شاید این فکر کنن که وسط تحصیل اگه موقعیت کاری خوبی براش پیش اومد مارو قال میزاره و بدرد ما نمیخوره؟؟؟؟؟
    به نظرتون این سوال در روند پذیرشم تاثیر داره؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوال های تکمیلی در پروسه اپلای

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در پروسه اپلای و در قسمت Supplementary Employment Question این سوال رو پرسیدن:

*If admitted, upon the commencement of an award, will you or do you expect to be employed outside university XXX

yes or no

به نظرتون بله رو بزنم یا نه؟
    نکنه میخوان بدونن هدف من از رفتن به اون کشور کار پیدا کردنه که اگه باشه به من پذیرش نمیدن . شاید این فکر کنن که وسط تحصیل اگه موقعیت کاری خوبی براش پیش اومد مارو قال میزاره و بدرد ما نمیخوره؟؟؟؟؟
    به نظرتون این سوال در روند پذیرشم تاثیر داره؟
    این سوال ربطی به اهداف و انتظارات آینده شما نداره. سوال اینه که آیا در حین تحصیل قراره خارج از دانشگاه هم کار کنید یا نه، که طبعا جواب شما منفی است. معمولا این سوال مربوط به کسانی است که با بورس یک شرکت به دانشگاه میروند و در حین تحصیل برای شرکت مربوطه کار هم باید بکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

سلام دوستان
    3 تا سوال داشتم
    1) اول اینکه تو پروسه اپلای معدل دوره کاردانی رو اشتباه زدم و سابمیت کردم و الان هم نمیشه ادیت کرد چیکار کنم؟ (ملت سعی میکنن بالاتر بزنن من کمتر زده بودم 1 نمره)
    2) یه جا خواسته academic writing sample رو آپلود کنیم ک حداقل 5 صفحه باشه ... با توجه به اینکه مقاله ندارم.. نظرتون تو قالب مقاله بنویسم ( یعنی دقیقا مثل مقاله باشه نوشته ام چکیده و مقدمه و.. نتیجه و رفرنس) یا صرفا یک متن آکادمیک باشه و درون خودش مقدمه ...و نتیجه داشته باشه؟
    3)تو پروسه اپلای چون من کاردانی(دولتی) و کارشناسی و کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد) (هنوز دفاع نکردم و اعلام کردم که یک ماه دیگه تموم میشه) همه مقاطع رو سابمیت کردم . اما تو قسمت آپلود فقط 2تا گزینه واسه آپلود گذاشته بودن... بهشون ایمیل زدم که چرا دوتا ست ولی هنوز جواب ندادن.

ممنونم پاسخ بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان
    دانشگاه 3 تا توصیه نامه خواسته منم 3 نفر(ایمیلشون) معرفی کردم و دو نفرشون ارسال کردن.. منتها نفر سوم هی این دست و اون دست میکرد تا اینکه گفت پسورد ایمیلشو گم کرده
    به نظرتون چیکار کنم ؟ جا واسه ویرایش نزاشتن و نمیشه استاد یا ایمیل رو عوض کرد.
    ایمیل بدم به دانشگاه چی بگم؟ بگم خودم اشتباه وارد کردم ایمیل رو؟؟ (نمیگن این چه دانشجویی میخواد واسه ما بشه یه ایمیل بلد نیس بنویسه)
    یا ایمیل بدم و بگم استاد پسوردشو گم کرده ....(نمیگن این چه استادی بوده که دانشجوش چی باشه)
    لطفا کمک

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

اصلا نگران نباشید. خود آنلاین اپلیکیشن ها این گزینه رو گذاشتن که اگه استادی پسوردش رو گم کرد این گزینه forgot password رو بزنن و سیستم بهشون اتوماتیک وار یه پسورد جدید میده. یکی از اساتید من همین اتفاق براش افتاده بود، بعدا که با همکاری هم فرم آنلاین رو بازبینی کردیم این گزینه بود و ایشون تونستن در چند ثانیه پس جدید بگیرن و فرم رو پر کنن.
    احتیاج به ایمیل دادن به دانشگاه نیست، مگر اینکه استادتون واقعا نتونن این گزینه رو پیدا کنن (که خوب معمولا همون پایین هست) که در اونصورت خودشون می تونن ایمیل بزنن و درخواست پس جدید کنن.

موفق باشید.
    سلام دوستان
    دانشگاه 3 تا توصیه نامه خواسته منم 3 نفر(ایمیلشون) معرفی کردم و دو نفرشون ارسال کردن.. منتها نفر سوم هی این دست و اون دست میکرد تا اینکه گفت پسورد ایمیلشو گم کرده
    به نظرتون چیکار کنم ؟ جا واسه ویرایش نزاشتن و نمیشه استاد یا ایمیل رو عوض کرد.
    ایمیل بدم به دانشگاه چی بگم؟ بگم خودم اشتباه وارد کردم ایمیل رو؟؟ (نمیگن این چه دانشجویی میخواد واسه ما بشه یه ایمیل بلد نیس بنویسه)
    یا ایمیل بدم و بگم استاد پسوردشو گم کرده ....(نمیگن این چه استادی بوده که دانشجوش چی باشه)
    لطفا کمک

ویرایش توسط Fairymaid : January 30th, 2017 در ساعت 07:52 PM

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام مجدد،

1. به Graduate Chair یا منشی دیپارتمان ایمیل بدین و این مورد رو بگین. خودشون می دونن چطور درست کنن.
    2. فرقی نمی کنه تنها باید متنتون آکادمیک باشه و رفرنس و سایتیشن کامل و صحیح داشته باشه. این البته بر اساس نظر شخصی منه، دوستان دیگه شاید نظر متفاوت داشته باشند.
    3. این مورد رو هم به همون Graduate Chair یا منشی (هر کی تا الان پیام میدادین) بگین . احتمال غریب به یقین میگن که برای خودشون ایمیل کنید و اونها به مدارکتون اضافه می کنن. این نظر موثق و بر اساس تجربه شخصی هست.

پ.ن. حواستون باشه که تمامی موارد (معدل صحیح کاردانی + مدارک تحصیلی که نتونستین آپلود کنید) رو در یه ایمیل براشون بفرستین.

موفق باشید.

سلام دوستان
    3 تا سوال داشتم
    1) اول اینکه تو پروسه اپلای معدل دوره کاردانی رو اشتباه زدم و سابمیت کردم و الان هم نمیشه ادیت کرد چیکار کنم؟ (ملت سعی میکنن بالاتر بزنن من کمتر زده بودم 1 نمره)
    2) یه جا خواسته academic writing sample رو آپلود کنیم ک حداقل 5 صفحه باشه ... با توجه به اینکه مقاله ندارم.. نظرتون تو قالب مقاله بنویسم ( یعنی دقیقا مثل مقاله باشه نوشته ام چکیده و مقدمه و.. نتیجه و رفرنس) یا صرفا یک متن آکادمیک باشه و درون خودش مقدمه ...و نتیجه داشته باشه؟
    3)تو پروسه اپلای چون من کاردانی(دولتی) و کارشناسی و کارشناسی ارشد (دانشگاه آزاد) (هنوز دفاع نکردم و اعلام کردم که یک ماه دیگه تموم میشه) همه مقاطع رو سابمیت کردم . اما تو قسمت آپلود فقط 2تا گزینه واسه آپلود گذاشته بودن... بهشون ایمیل زدم که چرا دوتا ست ولی هنوز جواب ندادن.

ممنونم پاسخ بدین

Junior Member

سلام به همگی.
    یه سوال داشتم. خیلی فوری :/
    منظور از effective or estimate of achievement در پروسه اپلای چیه؟ چه فرقی با تاریخ تموم کردن دوره تحصیل داره (Date of end)
    ممنون

من یک سوال خیلی واجب دارم اگر ممکنه یکی از دوستان پاسخ بده من فرم رو پر کردم و زمانی که به پرداخت سابمیت و فی رسیدم سیستم هیچ pdf ریز نمره دانش نامه و زبان اصلا از من نگرفت ولی راهنمای اپلای رو که نگاه میکنم همشونو تصویری نشون داده که میگیره .
    سوال من اینه که چرا ریزنمرات و زبان و gre و توصیه نامه هیچ کدوم رو به من نشون نمیده باید فی بدم بعد باز بشه اونجاها؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

مشخص نیست این فرم اپلیکیشن شما چند مرحله داره؟ چون معمولا دانشگاه های آمریکا در یه تبی همه مراحل رو نشون میده و شما متوجه میشید که چند مرحله از کارتون باقی مونده.
    من در یکی از دانشگاه های کانادا دیدم که اپلیکیشن فی در دو مرحله به آخر بود، یعنی تا پرداخت نمی کردیم به صفحه بعدی که مرحله آپلود مدارک و ریز نمرات و غیره بود نمی رسیدیم. هر دانشگاه فرمش فرق داره. شما برای اطمینان دقیق دنبال یه تب یا چیزی مشابه بگرد و ببین الان صفحه چندم هستی و چند تا باقی مونده.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    من یک سوال خیلی واجب دارم اگر ممکنه یکی از دوستان پاسخ بده من فرم رو پر کردم و زمانی که به پرداخت سابمیت و فی رسیدم سیستم هیچ pdf ریز نمره دانش نامه و زبان اصلا از من نگرفت ولی راهنمای اپلای رو که نگاه میکنم همشونو تصویری نشون داده که میگیره .
    سوال من اینه که چرا ریزنمرات و زبان و gre و توصیه نامه هیچ کدوم رو به من نشون نمیده باید فی بدم بعد باز بشه اونجاها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

مشخص نیست این فرم اپلیکیشن شما چند مرحله داره؟ چون معمولا دانشگاه های آمریکا در یه تبی همه مراحل رو نشون میده و شما متوجه میشید که چند مرحله از کارتون باقی مونده.
    من در یکی از دانشگاه های کانادا دیدم که اپلیکیشن فی در دو مرحله به آخر بود، یعنی تا پرداخت نمی کردیم به صفحه بعدی که مرحله آپلود مدارک و ریز نمرات و غیره بود نمی رسیدیم. هر دانشگاه فرمش فرق داره. شما برای اطمینان دقیق دنبال یه تب یا چیزی مشابه بگرد و ببین الان صفحه چندم هستی و چند تا باقی مونده.

موفق باشید.

ممنون از پاسختون برای من به این صورت نشون میده که کامل نشون نمیده

Submit Your Application to

certification and payment information

ولی برای نسخه ی پر شده نمونه به این صورت نشون میده که کامل هست

دو روزه میل میزنم ادمیشن هم جواب نداده هنوز
    ویرایش توسط NELDA : February 23rd, 2017 در ساعت 02:43 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)