صفحه 107 از 189 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    دوستان این یعنی اگه آنلاین فرستادمش دیگه نمی خواد پستش کنم؟؟؟؟
    Personal Statement

For the on-line application, you have the option of submitting your Personal Statement at that time or mailing it via surface mail within two days of the electronic submission of the application.

انگار تازه شرایط پستش هم سخته و باید در طول 2 روز بعد از سابمیت برسه اونجا. درسته؟؟؟؟
    این قضیه ی دو روز یه کم عجیبه!
    آره شما آنلاین سابمیت کن تا احتیاجی به فرستادنش نباشه. دانشگاها رو این موضوع تاکید دارن که مدارکی رو که آپلود میکنید، دیگه به صورت کاغذی نفرستید. البته به جز ریزنمرات و مدرک. چون بعضی از دانشگاهها رسمیش رو هم میخوان.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    نه، منظورش اینه که تاریخ صورت وضعیت بانکی ای که بهشون میدی باید جدید ( حداکثر مال 6 ماه پیش) باشه. من احتمال میدم اینو بعد پذیرش بخوان. اینو باید از خود دانشکده بپرسی تا مطمئن بشی
    با توجه به جمله ی بولد شده در متن زیر احتمال میدم ایشالا بعد از گرفتن پذیرش اینو بخوان. درسته؟؟؟؟؟؟؟؟

2012/2013 GRADUATE SPONSOR STATEMENT
    PLEASE PRINT OR TYPE
    Single Graduate Student - $42,000USD
    If the University of Massachusetts is to provide visa sponsorship for you, we must have evidence that you will have access
    to funding in the amount shown above.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    با توجه به جمله ی بولد شده در متن زیر احتمال میدم ایشالا بعد از گرفتن پذیرش اینو بخوان. درسته؟؟؟؟؟؟؟؟

2012/2013 GRADUATE SPONSOR STATEMENT
    PLEASE PRINT OR TYPE
    Single Graduate Student - $42,000USD
    If the University of Massachusetts is to provide visa sponsorship for you, we must have evidence that you will have access
    to funding in the amount shown above.
    به احتمال 99 درصد.
    یه ایمیل بزن بهشون تا خیالت راحت بشه.
    من دو جا رو که شک داشتم ایمیل زدم. گفتن الان لازم نیست و اگه پذیرش گرفتی، تا Bank Statement ندی، فرم I20 رو واست نمیفرستیم.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان کسی میدونه برای لیسانس برق گرایش الکترونیک، باید چه دروسی رو برای محاسبه ی Major GPA اعمال کنم؟

Junior Member

خب ما که می خواهیم حتما فاند بگیریم و این فاند رو هم استاد میده .من که نمی دونم مقدار منابع مالی که می گیرم چقدره؟ تازه اسم سازمان و نام بورس رو هم نمی دونم.واقعا گیج شدمااااااا
    sysco عزیز جواب منو زودتر بده

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    خب ما که می خواهیم حتما فاند بگیریم و این فاند رو هم استاد میده .من که نمی دونم مقدار منابع مالی که می گیرم چقدره؟ تازه اسم سازمان و نام بورس رو هم نمی دونم.واقعا گیج شدمااااااا
    sysco عزیز جواب منو زودتر بده
    حدس می زنم پس این موارد شامل حال شما نمیشه به احتمال زیاد: چون شما نه فعلا به صورت قطعی از جایی ساپورت مالی داری و نه برای جایی اپلای کردی! یعنی گمانم اینه که احتمالا منظور اونها مواردی به جز همون بورس استاد باشه. البته خودتون باید ببینید با توجه به context منظورشون چی هست و یا از خودشون بپرسید تا مطمئن شوید.
    inactive account

Member

دوستان جائی که گفته فلان گرایشها (مثل گرایش من) حداقل 2 ریکام بدن, شما بودین 3تا میدادید (آخه جا واسه سه تا گذاشته)؟

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

دوستان موقع پر کردن اپلیکیشن از من در مورد Financial Statement پرسید. 3 تا سوال بود. گفت خودت میتونی خرجت رو بدی؟ خانوادت؟ دولتت؟
    من هم به هر سه سوال جواب NO دادم. الان مشکلی که پیش نمیاد؟ دانشگاهای دیگه همچین سوالی نمیپرسیدن.
    الان که سابمیت کردم چیزی شو نمیشه تغییر داد!

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdi نمایش پست ها
    دوستان موقع پر کردن اپلیکیشن از من در مورد Financial Statement پرسید. 3 تا سوال بود. گفت خودت میتونی خرجت رو بدی؟ خانوادت؟ دولتت؟
    من هم به هر سه سوال جواب NO دادم. الان مشکلی که پیش نمیاد؟ دانشگاهای دیگه همچین سوالی نمیپرسیدن.
    الان که سابمیت کردم چیزی شو نمیشه تغییر داد!
    اکثرا دانشگاهها ادعا میکنن که وضعیت مالی متقاضیان هیچ تاثیری توی پذیرششون نداره.
    فقط اگه YES میزدید، میتونستید پذیرش بدون فاند بگیرید. ببینید معمولا پیشنهاد میشه که اگه دانشگاه پرسید "اگه فاند ندادیم باز هم پذیرش میخوای؟" شما بگویید بله! چون احتمال فاند گرفتن بعد از پذیرش هم وجود داره.وقتی پذیرش بدون فاند بگیری، با چند تا از اساتید اون دانشگاه تماس میگیری و احتمال داره که فاند هم پیدا کنی.
    شما احتمالا با ایمیل زدن به Graduate Office میتونی تو اپلیکیشنت تغییر ایجاد کنی.

Member s.mahmoudi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT- Mech Eng

سلام
    دوستان اینی که این آقاهه میپرسه یعنی چی؟ بله رو بدم؟

Federal Student Aid

If you enroll at Clemson University and receive any federal student aid, do you authorize Clemson University to credit federal student aid funds from your student account to cover any current charges incurred for educationally-related activities?
    Yes No

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)