صفحه 134 از 189 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاریخ تولدم در پاسپورت و پروفایل TOEFL & GRE ام یه روز اختلاف داره. (به خاطر تبدیل شمسی به قمری). واسه پر کردن اپلیکیشن کدوم رو وارد کنم؟ مشکلی پیش میاد یا نه؟ نیاز هست به ETS ایمیل بزنم اصلاحش کنه؟
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    شما هميشه در اپليكيشن مشخصات درستت رو وارد كن چون فردا بر اساس اون كلي سند براي ورود به آمريكا صادر ميشه كه اگر اختلاف داشته باشه با مشخصات پاسپورتتون براتون دردسر ميشه. در مورد اختلاف من بودم اصلاح ميكردم ممكنه كمي دردسر داشته باشه چون اينروزا ETS‌سرشون شلوغه. نهايتا با دانشگاه مكاتبه كنيد و اين Discrepancy رو اطلاع بديد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    شما هميشه در اپليكيشن مشخصات درستت رو وارد كن چون فردا بر اساس اون كلي سند براي ورود به آمريكا صادر ميشه كه اگر اختلاف داشته باشه با مشخصات پاسپورتتون براتون دردسر ميشه. در مورد اختلاف من بودم اصلاح ميكردم ممكنه كمي دردسر داشته باشه چون اينروزا ETS‌سرشون شلوغه. نهايتا با دانشگاه مكاتبه كنيد و اين Discrepancy رو اطلاع بديد.
    شادزي
    دوستان میشه لطفا راهنمایی بفرمایید:
    توی صفحه ای که می خواد که ریزنمرات رو براش آپلود کنم اینو نوشته:
    Upload all pages of your transcript but only one example of the back page to provide us with your university's transcript key.

منظورش از university's transcript key چیه؟ پشت برگه ریز نمرات که چیزی نیست!

Junior Member

سلام دوستان من توی یکی از فرم هام یه قسمتی به عنوان abstract of courses داره که شامل دو بخش میشه Courses taken in intended/ related field of study
    هر کدوم از بخش ها جای 10 درس و نمره شون رو داره... من به نظر شما چجوری بین درس هایی که لیسانس و فوق خوندم 20 تا رو انتخاب کنم؟
    اصلا به نظر شما من منظور این بخش رو درست متوجه شدم؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member sepideha آواتار ها

دوستان من یکی از فرم های تکمیلی برای financial aid رو دارم پر میکنم، پرسیده کدومیک از موارد زیر رو میخاین اپلای کنید؟
    Fellowship
    Scholarship
    Teaching Assistantship
    Graduate Assistantship
    Research Assistantship

میشه همشو زد؟ یا اینترنشنالا فقط باید RA- TA رو انتخاب کنند؟
    ...Hope for the best and prepare for the worst
    امیدوار باش برای بهترین و آماده شو برای بدترین...

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideha نمایش پست ها
    دوستان من یکی از فرم های تکمیلی برای financial aid رو دارم پر میکنم، پرسیده کدومیک از موارد زیر رو میخاین اپلای کنید؟Fellowship Scholarship Teaching Assistantship Graduate Assistantship Research Assistantship میشه همشو زد؟ یا اینترنشنالا فقط باید RA- TA رو انتخاب کنند؟
    هر گزینه ای رو که مایلید انتخاب کنید....می توانید تمامی گزینه ها را انتخاب نمایید...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط naazaneen نمایش پست ها
    سلام دوستان من توی یکی از فرم هام یه قسمتی به عنوان abstract of courses داره که شامل دو بخش میشه Courses taken in intended/ related field of study هر کدوم از بخش ها جای 10 درس و نمره شون رو داره... من به نظر شما چجوری بین درس هایی که لیسانس و فوق خوندم 20 تا رو انتخاب کنم؟اصلا به نظر شما من منظور این بخش رو درست متوجه شدم؟ ممنون از راهنماییتون
    شما 20 درسی رو که بیشترین ارتباط را با گرایش ادامه تحصیلتون انتخاب و بترتیب اولویت لیست کنید. سپس بترتیب 10 درس اول رو در ستون Related بقیه رو در ستونcourseها بنویسید....اگه بین دو یا چند درس شک دارید دروسی رو که نمره بالاتری گرفتید رو وارد نمایید...

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    هر گزینه ای رو که مایلید انتخاب کنید....می توانید تمامی گزینه ها را انتخاب نمایید...

ممنون از پاسختون. فقط یه نوشته ای پشت این فرم نوشته من درست متوجه نشدم:
    Visa regulations require that international applicants have sufficient funds available for the duration of their entire program of study.
    If offered admission and accepting the offer, they must provide verification of financial support for themselves and their
    accompanying dependents for the first calendar year. Except for teaching and research assistantship appointments, international
    students should not plan on other employment as a source of support. For students from countries that impose restrictions on the
    exchange and release of funds for study in the United States, approval of release of funds will be requested if the applicant accepts the
    offer of admission from Lehigh University.

الان با این تفاسیر میتونم تمام گزینه ها رو انتخاب کنم؟ یا فقط RA - TA?

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideha نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. فقط یه نوشته ای پشت این فرم نوشته من درست متوجه نشدم:Visa regulations require that international applicants have sufficient funds available for the duration of their entire program of study. If offered admission and accepting the offer, they must provide verification of financial support for themselves and their accompanying dependents for the first calendar year. Except for teaching and research assistantship appointments, internationalstudents should not plan on other employment as a source of support. For students from countries that impose restrictions on theexchange and release of funds for study in the United States, approval of release of funds will be requested if the applicant accepts the offer of admission from Lehigh University. الان با این تفاسیر میتونم تمام گزینه ها رو انتخاب کنم؟ یا فقط RA - TA?
    خوب این دانشگاه ظاهرا استثناً فلوشیپ رو برای دانشجویان داخلی در نظر می گیره...مشکلی نیست شما طبق همون دستورالعملی که خودشون دادن انتخاب کنید یعنی RA و TA... ظاهرا برای برخی از کشورها محدودیت آزاد کردن فاند رو دارن که میگه می بایست درخواست بدید تا مورد موافقت قرار بگیره...ببینین تو سایتشون در مورد اینکه چه کشورهایی رو شامل میشه چیزی نگفتن....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام سلام به همه
    یه سوالی
    تفاوت بین Graduate Date و تاریخ حضور در دانشگاه که To Date هست چیه؟! اساسن یکی نیستن انگار چون توی همه اپلیکیشن ها 2 تا جا واسشون هست!
    من سال پیش دفاع کردم تابستون و توی Transcript ام تاریخ graduation اونموقع خورده! اما واسه استفاده از کتابخونه و آزاد کردن مدرک تسویه حساب نکردم و تا چند ماه دیگه فارغی میشم که اصل مدرک دستم بیاد!
    خب حالا چیو کجا باید بنویسم!؟؟
    ممنون

دوستان بنظرتون در این شکل پایینی ،در باکس وسط نباید none بزنم؟ چون فکر میکنم منظورش موندن در ایرانه که بدون ویزاییم دیگه!

Capture.JPG

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)