صفحه 139 از 189 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    در اپلای بعضی از دانشگاه ها جایی واسه آپلود Sample Writing هست. سمپل یعنی چی؟ ضمنا بعضی ها هم جایی واسه آپلود سی وی ندارن. چیکار باید بکنیم؟
    نمونه نوشتاری علمی شما رو میخواهند ببینند. البته من برای دانشگاه های آمریکا ندیدم همچین چیزی رو. بهتره Abstract یا چنین چیزی اگر دارید بگذارید. یا CV نمیخواهند و یا اینکه باید بصورت کاغذی همراه باقی مدارک بفرستید. البته رزومه شما دست استادی که باهاش تماس داشتید حتما هست.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1368 نمایش پست ها
    با سلام اقا من یه سوال دارم ولی راستش نمیدونم کجا بپرسم.اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشممن واسه پر کردن online application مشکل دارم.میخواستم بدونم این یعنی چی؟
    ?Have you been granted a departmental fee waiver
    و این
    ?Has the University granted you a fee waiverبا تشکر
    میگه تا حالا تو دوران تحصیلت شده که شهریه ای رو که باید بپردازی دانشگاه برات کنسلش کنه (مثلا بدلیل شاگرد اولی یا....)؟
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    نمونه نوشتاری علمی شما رو میخواهند ببینند. البته من برای دانشگاه های آمریکا ندیدم همچین چیزی رو. بهتره Abstract یا چنین چیزی اگر دارید بگذارید. یا CV نمیخواهند و یا اینکه باید بصورت کاغذی همراه باقی مدارک بفرستید. البته رزومه شما دست استادی که باهاش تماس داشتید حتما هست.
    ممنون. من با استادی در ارتباط نبودم همین جوری دارم چند تا دانشگاه اپلای می کنم. می تونم به جای سمپل ها CV آپلود کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

در اپلای بعضی از دانشگاه ها جایی واسه آپلود Sample Writing هست. سمپل یعنی چی؟ ضمنا بعضی ها هم جایی واسه آپلود سی وی ندارن. چیکار باید بکنیم؟
    سلام
    صرف اينكه جاش وجود داره نبايد شما حتما اقدام كنيد. قسمت مربوط به دپارتمان خودتون رو بخونيد. برخي رشته ها هستند كه علاوه بر CV و بقيه ي مدارك حتما يك نمونه رايتينگ از شما ميخوان براي بررسي هاشون. در دپارتمان اين مورد اشاره شده كه رشته ي شما جز اون رشته ها هست يا خير. اگر چيزي گفته نشده نيازي نيست شما چيزي آپلود كنيد. براي اطمينان با دپارتما خودتون هم تماس بگيريد و از گرجوايت هم بپرسيد كه در گوشه كنار سايت از نظرتون دور نمونده باشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    صرف اينكه جاش وجود داره نبايد شما حتما اقدام كنيد. قسمت مربوط به دپارتمان خودتون رو بخونيد. برخي رشته ها هستند كه علاوه بر CV و بقيه ي مدارك حتما يك نمونه رايتينگ از شما ميخوان براي بررسي هاشون. در دپارتمان اين مورد اشاره شده كه رشته ي شما جز اون رشته ها هست يا خير. اگر چيزي گفته نشده نيازي نيست شما چيزي آپلود كنيد. براي اطمينان با دپارتما خودتون هم تماس بگيريد و از گرجوايت هم بپرسيد كه در گوشه كنار سايت از نظرتون دور نمونده باشه. شادزي
    ممنون. یک نمونه رایتینگ باید در مورد چه موضوعی باشه؟ ایمیل می زنم جواب نمی دن تو سایتش هم چیزی در این مورد ننوشته

Global Moderator

Simon آواتار ها

ممنون. یک نمونه رایتینگ باید در مورد چه موضوعی باشه؟ ایمیل می زنم جواب نمی دن تو سایتش هم چیزی در این مورد ننوشته
    سلام
    حتما مطمئن بشيد كه رشته ي شما همچين موردي رو نياز داره يا خير بعد اقدام كنيد. يك نمونه رايتينگ يا علمي يا مثل نومنه هاي تافل يا GRE . فقط هدفشون اينه ببينند شما در نوشتن چگونه هستيد و اين جز مدارك محسوب ميشه.موضوعش بازه و اينطوري هر كي تو زمينه ايه كه بهتر مينويسه انتخاب ميكنه. اگر مقاله داريد ميتونيداز اون الگو بگيريد و تو زمينه ي كار خودتون مثلا يك نيم صفحه يا يك صفحه بنويسيد. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    حتما مطمئن بشيد كه رشته ي شما همچين موردي رو نياز داره يا خير بعد اقدام كنيد. يك نمونه رايتينگ يا علمي يا مثل نومنه هاي تافل يا GRE . فقط هدفشون اينه ببينند شما در نوشتن چگونه هستيد و اين جز مدارك محسوب ميشه.موضوعش بازه و اينطوري هر كي تو زمينه ايه كه بهتر مينويسه انتخاب ميكنه. اگر مقاله داريد ميتونيداز اون الگو بگيريد و تو زمينه ي كار خودتون مثلا يك نيم صفحه يا يك صفحه بنويسيد. شادزي
    تو یک قسمت از سایتش نوشته
    For doctoral applicants only: a brief statement of purpose and copies of any published work, including master’s thesis and essays.
    تز مستر من فارسی بوده و 200 صفحه هست چطوری این آپلود کنم؟ اصلا به دردشون نمی خوره. منظور از essays چیه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

تو یک قسمت از سایتش نوشته
    For doctoral applicants only: a brief statement of purpose and copies of any published work, including master’s thesis and essays.
    تز مستر من فارسی بوده و 200 صفحه هست چطوری این آپلود کنم؟ اصلا به دردشون نمی خوره. منظور از essays چیه؟
    سلام
    ببينيد اينكه ميگيد يك قسمت از سايتش صحيح نيست بايد مشخص باشه كدوم قسمت. معمولا مدارك الزاميه اوليه در قسمت Graduate سايت هست و مدارك خاص كه شامل دپارتمان هاي متفاوت ميشه در خود بخش دپارتمان ها اونجايي كه در خصوص دانشجويان آينده توضيح داده. اين جمله مهمه كجا نوشته شده باشه. شما نياز نيست كل تز رو بفرستيد يك بريف به زبان انگليسي انتهاي تزتون نداريد؟ همون رو به همراه هر چي مقاله داريد و يك SOP خلاصه شده.
    شادزي

Banned

تو اپلیکیشن فرم یکی از دانشگاه ها گفته شده: Please upload only plain text documents. Documents on letterhead are unreadable by our system.
    الان sop و ...باید به فرمت .txt آپلود کنم؟ پی دی اف نمیشه؟ مقالاتم همشون سربرگ انتشارات دارن اونارو چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من این ایمیل را از یکی از استاتید دریافت کردم
    Dear Baran:

Please apply as we will have teaching assistant openings in the Fall of 2014. You will have to apply for both entrance into the Ph.D. program as well as for a teaching assistant that will allow you to be supported. You can work with our group on XXX. You may use this email with your application to indicate that I will accept you as a Ph.D. student should you pass the admission criteria, and potentially the support criteria should you need it.
    Best regards,
    الان من دارم واسه این دانشگاه اپلای میکنم. این ایمیل استادا کجا باید استفاده کنم؟ تو SOP که جالب نمیشه اگه بخوام این متنا قرار بدم. تو فرم اپلیکیشن هم جای خاصی نداره که بخوام چیزی بنویسم. میشه ایمیل خودم و این جوابا به عنوان یه فایل پی دی اف جداگانه به عنوان یکی از مدارکم آپلود کنم؟ البته اگه باز اون آخرش جا داشته باشه واسه این کار. چون در حال حاضر همچین جایی واسه اپلود مدارک اضافه نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)