صفحه 14 از 189 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط gabian82
    با سلام
    در یکی از application form هایی که میخوام پر کنم نوشته که"This form should be completed in Typescript or Black Ink and returned to" یعنی باید به صورت type پر کنم ؟ البته فایلشون acrobat هست که نمیشه تایپ کرد (مگر اینکه در word برد) در قسمتی که نوشته Back ink منظور همون دستی است با رنگ مشکی است؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.
    سلام
    هم میتونید تایپ کنید و هم با خودکار مشکی فرم رو پر کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

با سلام
    در یکی از application form هایی که میخوام پر کنم نوشته که"This form should be completed in Typescript or Black Ink and returned to" یعنی باید به صورت type پر کنم ؟ البته فایلشون acrobat هست که نمیشه تایپ کرد (مگر اینکه در word برد) در قسمتی که نوشته Back ink منظور همون دستی است با رنگ مشکی است؟
    اگه professional acrobat داشته باشین میتونید توش تایپ هم بکنید
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

با سلام
    بله همونطور که دوستان گفتن شما با Adobe Acrobat8 به راحتی میتونید فرم رو پر کنید که نسبت به خودکار خیلی بهتر هست به نطر من البته ;D
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

ممنون از دوستان
    من Adobe reader 8 را دارم ولی متاسفانه نمیتونم توش بنویسم میشه اگه کسی میدونه بگه مشکل کجاست ؟
    با سپاس
    رفتن همواره برای رسیدن نیست&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; ولی<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; برای رسیدن همواره باید رفت !!!

adobe professional نه reader .

reader تنها برای خواندن هست ، اما در professional شما میتونید به همه ی جاهای لازم که احتیاج به تایپ دارد text box اضافه کنید و توش تایپ کنید در نهایت هم اگر احتیاج به امضا دارد با استفاده از امکانات همین نرم افزار می تونید امضای لکترونیکی بسازید.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

ممنون از دوستان
    من Adobe reader 8 را دارم ولی متاسفانه نمیتونم توش بنویسم میشه اگه کسی میدونه بگه مشکل کجاست ؟
    با سپاس
    tools/advanced editing/touchhup text tool البته باید فونت مربوطه رو هم داشته باشید و به قول هدی خانم reader نباشه
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

با تشکر از دوستان
    در یک بخشی از application form نوشته که "what awards or other financial support have you received or will you arrang/apply for " من درست منظور این بخش را نفهمیدم منظورشان از ساپورت مالی که تا به حال گرفته اید یا قصد گرفتن دارید چیه ؟
    می شه بچه هایی که میدونند راهنمایی کنند؟
    با سپاس مجدد.
    رفتن همواره برای رسیدن نیست&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; ولی<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; برای رسیدن همواره باید رفت !!!

با تشکر از دوستان
    در یک بخشی از application form نوشته که "what awards or other financial support have you received or will you arrang/apply for " من درست منظور این بخش را نفهمیدم منظورشان از ساپورت مالی که تا به حال گرفته اید یا قصد گرفتن دارید چیه ؟
    با سپاس مجدد.
    اگر برای fellowship یا TA/RA اپلی میکنید در این قسمت عنوان کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

با تشکر از دوستان
    با سپاس مجدد.

اگر برای fellowship یا TA/RA اپلی میکنید در این قسمت عنوان کنید.
    ولی من فکر می کنم منظورش این باشه که تا به حال چه کمکهای مالی یا اسکالرشیپ گرفته اید (چون جوایز به دانشجویان برتر در اونجا بصورت مالی است).

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

با تشکر از دوستان
    با سپاس مجدد.
    منظورش این هست که اگه قبلا از جایی ساپورت میشدی یا award داشتی یا ... اسمش رو بنویس یا اینکه اگه قرار هست از جایی در آینده فاند بگیری یا میخوای تقاضا بدی اسمش رو بیار. منظور اصلیش این هست که ببینن سورس فاندی داری یا نه (و شایستگی داشتی که قبلا بگیری) و آیا میتونی برای آینده هم جور کنی یا نه. واضح هست که اگه سورس فاندی نداری میتونی بگی میخوام برای گرفتن فاند تو دانشگاه شما درخواست بدم و سورسی ندارم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)