صفحه 169 از 189 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1232013 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستانم
    من 3سوال دارم و ممنون میشم اگه کمکم کنید

1.میخاستم بدونم که مقطع دکترا همون post graduate هست؟؟ منظور از graduate یا undergraduate چیست؟؟

2. من فرمی تحت عنوان student Admission for Graduate studies پر کردم میخاستم ببینم که آیا این همون فرم تقاضای اپلای هست یا خیر؟؟ در ضمن من برای دوره دکترا میخام اپلای کنم
    3 . ایا برای پر کردن فرم اپلای باید قبلش با استادمون هماهنگی کرده باشیم یا نه؟ یعنی ایا باید استاد منو تایید کرده باشه تا فرم رو پر کنک یا ربطی نداره؟؟؟
    ممنونم از لطف و محبتتون
    سلام

1- معمولا به مقاطع master و phd عنوان graduate اتلاق میشه و post doc رو تحت عنوان post graduate می شناسند... البته هستند جاهایی که phd رو هم post graduate می شناسند...

2- محتملا بله... البته با توجه به titleی که فرمودید، این فرم می تونه apply برای master رو هم شامل بشه...

3- خیر... شما برای پرکزدن فرم و apply به هماهنگی با کسی نیاز ندارید... جلب نظر استاد صرفا برای این هست که شانس admission بالاتر بره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام. میشه منو راهنمایی کنید؟
    تو فرم یه جایی پرسیده 3 تا دانشگاه دیگه که اپلای میخواید کنیدو بنویسید. دلیلش به نظرتون چیه؟ دانشگاههای قوی ترو بنویسم یا ضعیف تر از نظر رنک؟
    خیلی ممنونم.
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    سلام. میشه منو راهنمایی کنید؟
    تو فرم یه جایی پرسیده 3 تا دانشگاه دیگه که اپلای میخواید کنیدو بنویسید. دلیلش به نظرتون چیه؟ دانشگاههای قوی ترو بنویسم یا ضعیف تر از نظر رنک؟
    خیلی ممنونم.
    سلام

این سوال می تونه یک جور کسب اطلاعات آماری از وضعیت applicant هایی باشه که سراغشون میان...
    در واقع به نظرم دنبال این هستند که بدونند هر applicant با رزومه خاص شدش در چه حدودی apply می کنه و جای این دانشگاه در اون دسته بندی کجاست...
    موضوع وقتی می تونه براشون مهمتر بشه که در مورد کسانی که offer شون رو decline کردند، جواب چنین سوالی (به فرض صحت پاسخ سوال) حدودا براشون روشن می کنه applicant کجا رو به offer اونها ترجیح داده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام وقت بخیر
    1. دوستان بنده تفاوت major و degree رو در این قسمت از application متوجه نمیشم!! بنده لیسانس مهندسی پلیمر دارم. ولی در انتخابهایی که در قسمت degree بهم میده اصلا نیست. چکار کنم؟
    2.تفاوت ها و معانی این گزینه هارو بنده متوجه نمیشم.
    Date Attended From
    Date Attended To
    Degree Date / Last Date of attendance
    maximum possible GPA
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png rice.png (31.4 کیلوبایت, 2 views)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    1. دوستان بنده تفاوت major و degree رو در این قسمت از application متوجه نمیشم!! بنده لیسانس مهندسی پلیمر دارم. ولی در انتخابهایی که در قسمت degree بهم میده اصلا نیست. چکار کنم؟
    2.تفاوت ها و معانی این گزینه هارو بنده متوجه نمیشم.
    مدارک مهندسی از ایران عموما bachelor of science یا bachelor of engineering تلقی میشوند. در ایران نوع رشته در عنوان degree نمیاید. رشته را باید در major ذکر کنید.

Date Attended From
    تاریخ شروع به تحصیل (دوره لیسانس تون)

Date Attended To
    تاریخ پایان تحصیل دوره لیسانس تون

Degree Date / Last Date of attendance
    تاریخ صدور مدرک لیسانس تون

maximum possible GPA
    معدل از چند بوده (در ایران از بیست).

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام دوستان
    من دفعه اولمه که می خوام اپلای کنم، هنوز اکانت نساختم و هیچ تجربه ای تو اپلای ندارم، یه سوال دارم:

1. من اگه وارد مرحله اپلای بشم آیا باید پشت سر هم و در یک بازه زمانی محدود و کوتاه این کارو تموم کنم یا میشه جایی سیوش کرد و به مرور پر کرد؟

2. اصلا تو سایت دانشگاه ها جایی هست که یه نمونه از اپلای شیت و مراحلش باشه که تمرین کنم و همه چیو چک کنم قبل از شروع به کار؟
    من رفتم و هیچی پیدا نکردم، اگه جواب سوال 2 مثبته از کجا میتونم این فایلو پیدا کنم؟ منظورم از این فایل چیزی شبیه فایل ثبت نامی تافل و جی آر ای هست که ets گذاشته و راهنمایی مرحله به مرحله کرده.

ممنون میشم جوابی دریافت کنم و از این استرس نجات پیدا کنم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دفعه اولمه که می خوام اپلای کنم، هنوز اکانت نساختم و هیچ تجربه ای تو اپلای ندارم، یه سوال دارم:

1. من اگه وارد مرحله اپلای بشم آیا باید پشت سر هم و در یک بازه زمانی محدود و کوتاه این کارو تموم کنم یا میشه جایی سیوش کرد و به مرور پر کرد؟

2. اصلا تو سایت دانشگاه ها جایی هست که یه نمونه از اپلای شیت و مراحلش باشه که تمرین کنم و همه چیو چک کنم قبل از شروع به کار؟
    من رفتم و هیچی پیدا نکردم، اگه جواب سوال 2 مثبته از کجا میتونم این فایلو پیدا کنم؟ منظورم از این فایل چیزی شبیه فایل ثبت نامی تافل و جی آر ای هست که ets گذاشته و راهنمایی مرحله به مرحله کرده.

ممنون میشم جوابی دریافت کنم و از این استرس نجات پیدا کنم.
    سلام

1- مورد به مورد فرق می کنه... بعضی application form ها رو میشه save کزد و بعضی ها رو یا باید submit کرد یا هر بار از اول پر کرد...

2- خیر... چنین چیزی نیست.. مراحل با توضیحاتی که در فرم ها میاد معمولا سرراست هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام وقت بخیر

دوستان قسمت rank in class که نوشته شده داخل این اپلیکیشن رو من از کجا متوحه بشم؟ از آموزش دانشگاهمون پرسیدم خیلی راحت بهم گفتن ما بچه ها ورودیتون رو رتبه بندی نکردیم. فقط لطف کردن منت سرم گذاشتن تعداد دقیق کل ورودی رشتمون رو گفتن بهم... ممنون میشم راهنمایی کنید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

دوستان قسمت rank in class که نوشته شده داخل این اپلیکیشن رو من از کجا متوحه بشم؟ از آموزش دانشگاهمون پرسیدم خیلی راحت بهم گفتن ما بچه ها ورودیتون رو رتبه بندی نکردیم. فقط لطف کردن منت سرم گذاشتن تعداد دقیق کل ورودی رشتمون رو گفتن بهم... ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

ظاهرا در این application فرم هر رنکی هم که بنویسید از شما مدرکی برای اثبات اون نمی خواد...
    اگر معدلتون بالاست راحت می تونید بفهمید نفر چندمید... راه حل جایگزین ارائه یک رنک تخمینی هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

منظوش چیه؟سپاس
    [IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)