صفحه 175 از 189 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

سلام.
    میشه نمره زبان رو الان بفرستیم، و بعد ددلاین اونو تغییر بدیم؟
    ددلاین 15 دسامبر هست و من میخوام 1 ژانویه بعد تافل مجدد، دوباره بفرستم.
    البته نمره فعلی بیشتر از مینیمم هست، ولی رقابتی نیست.
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    میشه نمره زبان رو الان بفرستیم، و بعد ددلاین اونو تغییر بدیم؟
    ددلاین 15 دسامبر هست و من میخوام 1 ژانویه بعد تافل مجدد، دوباره بفرستم.
    البته نمره فعلی بیشتر از مینیمم هست، ولی رقابتی نیست.
    ممنون
    سلام

شما در فرم اپلیکیشن همین نمرۀ موجود را درج کنید یا این که تاریخ آزمون بعدی را ذکر کنید. اگر نمرۀ فعلی درج بشه، بعد از مشخص شدن نمرۀ آزمون بعدی، اگر هنوز پروندۀ شما بررسی نشده باشه، میتونید به مسئول مربوطه ایمیل بزنید و اطلاع بدید که نمرۀ جدید شما اینه و اسکرین شات نمره تون را هم ضمیمۀ ایمیل کنید. اگر نیاز دیدند، ریپورت رسمی هم میفرستید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

بچه ها در این جدول قسمتی که با کادر قرمزمشخص کردم همون دانشنامه است؟ اون نارنجیه چیه اونوقت؟
    مرسی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg 1.JPG (88.4 کیلوبایت, 114 views)

Junior Member

سلام دوستان.
    من واسه یه دانشگاهی دارم فرم آنلاین پر می کنم. تو یه قسمت، این سه سوال زیر رو ازم خواسته که بهشون جواب بله یا خیر بدم. میشه در ارتباط با این سوال ها راهنمایی کنین؟
    1.if admitted, will you also seek Initial Educator Licensure?
    2. if admitted, will you also seek Advanced Teacher/Administrator Endorsement?
    3. if admitted, will you also seek a Certificate of Graduate Study?
    ممنون

Junior Member

درووووووووود دوباره

دوستان عزیز واقعا ممنون میشم در مورد پر کردن این قسمت من رو راهنمایی بفرمایید:

ممنون از همراهی همیشگیتون،
    1.png

سلام.
    1- قسمتی از فرم آنلاین ازم درباره high school پرسیده؟!
    پیش دانشگاهی هم حساب کنم یا نه؟! الان که پیش دانشگاهی شده چهارم.
    2- یه جای دیگه هم که از GPA پرسیده، به غیر از Under grad. و Numerical GPA (Graduate work) یه قسمت دیگه هم داره به صورت Numerical GPA (Junior-Senior years). این چیه؟ من که پرش نکردم..
    3- یه جای دیگه هم خواسته که اگه award یا چنین چیزی داریم بگیم ولی نمیدونم باید حتما مدرک ترجمه شده داشته باشیم ازش یا عنوانش رو به صورت متنی می خواد الان در این مرحله...
    Please list any honors or scholastic awards you have received and extra-curricular activities in which you have participated. Be sure to include any national or international fellowships for which you are currently applying or have received. Give titles of publications and of any research, inventions, or other creative work you have done. (Please limit your response to one uploaded page)
    لینک برای آپلود هم گذاشته...
    ممنون
    ویرایش توسط mehran4iut : December 3rd, 2015 در ساعت 02:40 PM

سلام
    میشه یه راهنمایی بکنید که US Social Security چیه؟ توی مراحل قبل جاهایی که غیر اینترنشنال ها باید پر میکردند رو برام غیرفعال می کرد و لازم نبود پر کنم، ولی این شماره رو فکر کنم باید پر کنم چون توی توضیحاتش گفته پر نکنم بررسی پرونده ام با تاخیر مواجه میشه...
    Providing your Social Security Number on the UCR graduate application is voluntary. This information is used to match your applicant file to GRE/GMAT test scores received electronically and is required for the processing of the FAFSA (Free Application for Federal Student Aid) application. Without this piece of matching criteria, all test score verification and subsequent application processing could be delayed. In addition, the Social Security Number is required before the dispersal of any stipend, fee payment or employment salary as part of a Graduate Fellowship or Financial Support package. Applicants without Social Security Numbers will have financial aid award packaging delayed. If not provided on the original graduate application, newly admitted students would be required upon arrival on campus to present the actual Social Security Number card for verification at the Office of the Registrar.
    2- بین Date degree conferred or to be conferred و Date Last Attended فرقی هست؟ من اگه هر دو رو یه تاریخ بزنم مشکلی پیش میاد؟ تاریخ فارغ التحصیلی ارشد رو یادمه که تاریخ دفاعم بود...
    ممنون
    ویرایش توسط mehran4iut : December 3rd, 2015 در ساعت 10:54 PM

تو پر کردن فرم آنلاین اپلیکشین، یک گزینه که مربوط به رشته ی انتخابی بود رو اشتباه پرکردم ( رشته ی دیگه ای رو از همون دپارتمانی که میخوام براش اپلای کنم انتخاب کردم). اپلیکیشم فی رو هم پرداخت کردم و الان دیگه نمیتونم تغییرش بدم. هنوز اپلیکیشن من به دپارتمان نرفته و پیش قسمت تحصیلات تکمیلی هست. به نظرتون باید چیکار کنم؟
    توضیح اینکه با اشتباهی که رخ داد، فرم انلاین از من 2 تا توصیه نامه نویس خواست، در صورتی که اگر گزینه صحیح رو انتخاب میکردم 3 تا میخواست
    ویرایش توسط digitalsnake : December 4th, 2015 در ساعت 11:49 PM

Member

سلام. فرم I-20 همزمان با ساير مدارك حتما بايد پر بشه؟ منظورم اينه كه وقتي هنوز ادميشن ما قطعي نشده و هنوز در مرحله اپلاي هستيم پر كردن اين فرم واجب هست؟

سلام.
    به نظرتون قسمتی که از بقیه ی دانشگاه هایی که اپلای کرده ایم میپرسه رو چی جواب بدیم؟!
    راستشو بگیم یا دانشگاه سطح پایین یا بالاتر رو بگیم؟
    اصلا مگه مهمه؟؟!!
    میشه پر نکرد و اسکیپ کرد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)