صفحه 176 از 189 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    به نظرتون قسمتی که از بقیه ی دانشگاه هایی که اپلای کرده ایم میپرسه رو چی جواب بدیم؟!
    راستشو بگیم یا دانشگاه سطح پایین یا بالاتر رو بگیم؟
    اصلا مگه مهمه؟؟!!
    میشه پر نکرد و اسکیپ کرد؟
    ممنون
    سلام. من یه گزینه دیدم که اونم نوشته بود آپشنال. گیر نمی دن که حتما به ما بگید.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    تو پر کردن فرم آنلاین اپلیکشین، یک گزینه که مربوط به رشته ی انتخابی بود رو اشتباه پرکردم ( رشته ی دیگه ای رو از همون دپارتمانی که میخوام براش اپلای کنم انتخاب کردم). اپلیکیشم فی رو هم پرداخت کردم و الان دیگه نمیتونم تغییرش بدم. هنوز اپلیکیشن من به دپارتمان نرفته و پیش قسمت تحصیلات تکمیلی هست. به نظرتون باید چیکار کنم؟
    توضیح اینکه با اشتباهی که رخ داد، فرم انلاین از من 2 تا توصیه نامه نویس خواست، در صورتی که اگر گزینه صحیح رو انتخاب میکردم 3 تا میخواست
    معمولا اینجور مشکلات با مکاتبات ایمیلی حل می شه. من دیدم بعد از سابمیت کردن، تذکر داد که ازین لحظه به بعد تغییرات رو دیگه انلاین نمی تونی اعمال کنی. فقط با ایمیل.

Junior Member

درووود دوباره

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    چه گزینه های رو باستی انتخاب کنیم ؟ من نیاز دارم از طرف استاد یا دانشگاه ساپورت مالی بشم.
    Check if you are applying for any of the following.
    Fellowship
    Joint UF Degree
    3/2 Program

Junior Member

با سلام و احترام،
    من Application form دانشگاهی رو پر کردم و هزینه را پرداخت کردم،منتها فراموش کردم انرا Submit کنم... خواستار راه حلی برای آن هستم.
    با تشکر فراوان از دوستان عزیز.

Your Application Status: Not Complete
    Your application wasn't submitted before the application deadlin
    e.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

سلام دوستان
    سوالی داشتم ازتون ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من می خوام برای دانشگاه های san diego state university و long beach اپلای کنم برای مستر که فرم ثبت نام هردوشون هم از طریق csu mentor هستش.
    حالا دوتا سوال داشتم ازتون
    1- من تو فرم اینا ندیدم جایی برای ریکام باشه ایا اختیاریه؟ اگه اختیاریه چجوری باید ریکام ها رو بگیرن؟ بعد از اتمام تمام مراحل و پرداخت اپلیکیشن فی هست؟
    2- دانشگاه من علم و صنعت هست. تو قسمتی که باید اسم دانشگاهو بنویسم اولا که خودش نمیشناسه ثانیا بعد که میگه خودتون اسم داشگاه رو بنویسید من باید وارد کنم iran university of science and technology که متاستفانه جا واسه این تعداد کاراکتر نداره و اسمش کامل اونجا قرار نمی گیره باید چکار کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    در سامانه اپلای دانشگاه های california state یا همون CSUMentor یک بخشی تحت عنوان financial support داره. یک فورمی دارن که در آن نام sponser رو میپرسن و هم چنین یه سری اطلاعات بانکی میخوان که فرستاده بشه. میشه دوستانی که در این مورد اطلاع دارند راهنمایی کنند که در صورتی که فاند بخوایم بگیریم و خودمون قصد نداشته باشیم هزینه رو پرداخت کنیم باید این قسمت رو چیکار کنیم دقیقا؟ اگر خالی بمونه بعدا به مشکلی برخورد میکنه؟
    من فرم رو برای مستر دارم پر میکنم. برای PHD این سوال رو نمیپرسن؟
    خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم ازتون ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من می خوام برای دانشگاه های san diego state university و long beach اپلای کنم برای مستر که فرم ثبت نام هردوشون هم از طریق csu mentor هستش.
    حالا دوتا سوال داشتم ازتون
    1- من تو فرم اینا ندیدم جایی برای ریکام باشه ایا اختیاریه؟ اگه اختیاریه چجوری باید ریکام ها رو بگیرن؟ بعد از اتمام تمام مراحل و پرداخت اپلیکیشن فی هست؟
    2- دانشگاه من علم و صنعت هست. تو قسمتی که باید اسم دانشگاهو بنویسم اولا که خودش نمیشناسه ثانیا بعد که میگه خودتون اسم داشگاه رو بنویسید من باید وارد کنم iran university of science and technology که متاستفانه جا واسه این تعداد کاراکتر نداره و اسمش کامل اونجا قرار نمی گیره باید چکار کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    در مورد سوال اولتون تا جایی که من متوجه شدم بعد از اپلای در CSUMentor یکبار هم باید برای دپارتمان اپلای کنید که همونجا recom هارو ازتون میگیرن.

سلام.
    منظور از این نوع Statement چی هست؟
    Enrolling and graduating a diverse student body is central to the University of **** mission. Please write a statement that identifies the distinctive qualities, characteristics, and life experiences you would contribute to your graduate program and to the education of fellow students at the University of
    نمیشه فقط همون SOP رو بفرستم که تمامش رو پوشش بده؟ آخه یه جای دیگه هم نمونه ای می خواد که همون مشخصات sop هست...
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام. من برای یکی از دانشگاهی که دارم فرماشونو پر میکنم سوال دارم.خیلی ممنون میشم کمکم کنید.سوالم راجع به بخشیه که باید استاد راهنما رو انتخاب کنیم. من با یکی از اساتید این دانشگاه مکاتبه کردم که به من گفت رزومه خوبی دارم و خیلی در راستای کار اوناست کارامو و یکم از این تعریفا ولی گفت قول 100 درصد نمیدم پوزیشن دارم ولی باید بقیه رو هم ببینم بعد تصمیم بگیرم. حالا من تو این قسمت به نظرتون به جز این استاد اسم استاده دیگه ای که زمینه کاری مشابه رو بنویسم ؟ اگه ننویسم شانسم فکر کنم کم بشه ( اگه فقط مدارکمو استادایی که تو اون فیلد مینویسم بررسی کنن ) ولی اگه بنویسم هم میترسم این استاده بش بر بخوره و قبولم نکن! این دانشگاه خیلی برام مهمه و مهترین دانشگاهی هست که میخوام اپلای کنم واسه همین خیلی حساسم که درست باشه همه چی ..

Junior Member

یه سوال
    میشه بگین برای این بخش :
    Tell us about your research interest. Be sure to list preferred research area(s), and indicate how strongly focused or flexible your research interests are.

باید چجور منتی رو پیوست کنم براشون ؟؟؟
    صرفا لیست کردن اینترست هام که خب تو CV هس چه کاریه ؟؟؟؟

لطفا راهنمایی کنین من فقط تا آخر امروز وقت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)