صفحه 177 از 189 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen ARzani نمایش پست ها
    با سلام و احترام،
    من Application form دانشگاهی رو پر کردم و هزینه را پرداخت کردم،منتها فراموش کردم انرا Submit کنم... خواستار راه حلی برای آن هستم.
    با تشکر فراوان از دوستان عزیز.

Your Application Status: Not Complete
    Your application wasn't submitted before the application deadlin
    e.

سلام،
    ممنون می شوم کسی سوال بنده رو جواب بده...چون برام مهم هست نظر شما دوستان عزیز.
    من application form دانشگاهی رو پر کردم ولی submit نکرده بودم. حالا مکاتبه کردم ، چند ساعت پیش دانشگاه گفت که تا نیمه شب آنها فرصت دارم. ولی من باز نرسیدم submit کنم چون دیدم بعضی از field ها ناقص بود و تکمیل نکردم و تو این فرصت کم هم نتوانستم تکمیل نمایم.
    حالا موندم چکار کنم و چی بگم.
    ممنون می شوم اگه راه حلی مد نظرتون هست به من پیشنهاد دهید.
    خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen ARzani نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون می شوم کسی سوال بنده رو جواب بده...چون برام مهم هست نظر شما دوستان عزیز.
    من application form دانشگاهی رو پر کردم ولی submit نکرده بودم. حالا مکاتبه کردم ، چند ساعت پیش دانشگاه گفت که تا نیمه شب آنها فرصت دارم. ولی من باز نرسیدم submit کنم چون دیدم بعضی از field ها ناقص بود و تکمیل نکردم و تو این فرصت کم هم نتوانستم تکمیل نمایم.
    حالا موندم چکار کنم و چی بگم.
    ممنون می شوم اگه راه حلی مد نظرتون هست به من پیشنهاد دهید.
    خیلی ممنونم.
    راهی که فک نمیکنم باشه. مگه اینکه ددلاینو خود دانشگاه چند روری تمدید کنه. سایت دانشگاه رو چک کنید بعضی دانشگاه ها ددلاینو دو سه روزی تمدید میکنن. ولی در کل اگه سیستم اپلای بازه فرمها و مدارکو آپلود کنید.

Junior Member

بچه ها در پروسه اپلای کردن اسم دو رفرنس خواسته شد و یک گزینه ای داشت که آیا بهشون اطلاع دادم که من اونو تیک زدم قاعدتا باید برای اونها فرم مرتبط ارسال بشه دیگه... جون من تمپلت اون فرم هم تو سایت دانشگاه دیدم اما برای استادام ایمیلی نرفته!
    نکنه خودم باید فرم رو براشون بفرستم که تکمیل کنن و بفرستن آره؟
    کسی تا حالا با چنین موردی برخورد داشته؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام بچه ها تو فرم ها یه قسمت داره که باید علایق تون رو اولویت بندی کنید و اولین انتخاب اجباریه ولی بقیه اختیاری، به نظرتون انتخاب های دوم و سوم ه
    م پر کنم بهتره یا خالی بذارم انعطاف پذیرتره ؟
    همچنین یه قسمت دیگه گفته اگه به کار استادی علاقمندید بنویسید، من ایمیل زدم ولی استاده جواب نداده به نظرتون خالی بذارم این قسمتو بهتره یا اسم چن تا استادو بنویسم؟
    لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه عجله اییه

سلام دوستان.
    1- منظور از Baccalaureate Education چیه؟ همون لیسانس یا B.Sc خودمونه؟!
    آخه اول اطلاعات مربوط به این گزینه Baccalaureate Education پر میشه و بعد Other post-secondary education باید پر بشه که من اطلاعات ارشدم رو وارد کردم، ولی بین گزینه ی نوع مدرک در این قسمت، B.Sc هم هست و باعث شده که شک کنم.
    2- این قسمت Baccalaureate Education یه گزینه داره به نام که باید از بین Freshman, Senior, Junior و Unknown انتخاب کرد. این چیه؟
    ممنون
    ویرایش توسط mehran4iut : December 23rd, 2015 در ساعت 09:17 PM
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

سلام دوستان مسلتون.

من می خوام برای uc riverside اقدام کنم. به غیر از SOP یه چیز دیگه هم می خواد به شرح زیر:

Applicant Statement of Personal History
    ALL applicants are required to submit this form. Please note that your statement is limited to 3000 characters. YOU MAY NOT USE YOUR PERSONAL RESUME or CURRICULUM VITAE AS A RESPONSE TO THESE QUESTIONS. These may be added under ADDITIONAL INFORMATION below.

MBA, Flex MBA, MPAc, and MFIN applicants submitting a combined Statement of Purpose & Personal History essay, may enter "refer to essay one" in this section.

Please note that the Personal History Statement should not duplicate the Statement of Purpose.
    In an essay, discuss how your personal background informs your decision to pursue a graduate degree. Please include any educational, familial, cultural, economic, or social experiences, challenges, or opportunities relevant to your academic journey; how you might contribute to social or cultural diversity within your chosen field; and/or how you might serve educationally underrepresented segments of society with your degree.

این دقیقا چی می خواد؟ من عضی از این موارد رو تو sop هام میاوردم. نمونه همچین مواردی رو بنظرتون از کجا میتونم پیدا کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    آخه اول اطلاعات مربوط به این گزینه Baccalaureate Education پر میشه و بعد Other post-secondary education باید پر بشه که من اطلاعات ارشدم رو وارد کردم، ولی بین گزینه ی نوع مدرک در این قسمت، B.Sc هم هست و باعث شده که شک کنم.
    2- این قسمت Baccalaureate Education یه گزینه داره به نام که باید از بین Freshman, Senior, Junior و Unknown انتخاب کرد. این چیه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    بله درسته یعنی لیسانس
    اون قسمت دومش یعنی اینکه سال چندم کارشناسی هستین، با فرض اینکه هنوز کارشناسیتون رو تموم نکردین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون
    سلام بله همون لیسانسه. این لینک ویکپدیا رو ببینید آخر پاراگراف اول توضیح داده که ورود به بعضی دوره ها مثل bachelor of laws یا bachelor of education نیاز داره که شما تحصیلات دانشگاهی داشته باشید. بنابراین عجیب نیست اگه other post secondary education شما بازهم لیسانس باشه. یا شاید کلا کسی به دلیلی خواسته باشه دو تا مدرک لیسانس بگیره.
    به دانشجوی سال اول میگن freshman به دانشجوی سال دوم میگن sophomore به دانشجوی سال سوم میگن junior و به دانشجوی سال چهارم میگن senior.

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    سلام دوستان مسلتون.

من می خوام برای uc riverside اقدام کنم. به غیر از SOP یه چیز دیگه هم می خواد به شرح زیر:

Applicant Statement of Personal History
    ALL applicants are required to submit this form. Please note that your statement is limited to 3000 characters. YOU MAY NOT USE YOUR PERSONAL RESUME or CURRICULUM VITAE AS A RESPONSE TO THESE QUESTIONS. These may be added under ADDITIONAL INFORMATION below.

MBA, Flex MBA, MPAc, and MFIN applicants submitting a combined Statement of Purpose & Personal History essay, may enter "refer to essay one" in this section.

Please note that the Personal History Statement should not duplicate the Statement of Purpose.
    In an essay, discuss how your personal background informs your decision to pursue a graduate degree. Please include any educational, familial, cultural, economic, or social experiences, challenges, or opportunities relevant to your academic journey; how you might contribute to social or cultural diversity within your chosen field; and/or how you might serve educationally underrepresented segments of society with your degree.

این دقیقا چی می خواد؟ من عضی از این موارد رو تو sop هام میاوردم. نمونه همچین مواردی رو بنظرتون از کجا میتونم پیدا کنم؟
    سلام این سؤال تاپیک مخصوص خودشو داره اونا رو بخونید اگه جوابتونو پیدا نکردید همونجا بپرسید دوستان جواب بدن.

سلام.
    من برای دانشگاهی می خوام اپلای کنم که برای بررسی اولیه نمرات تافل و جی آر ای غیر رسمی رو هم قبول می کنند.
    الان که میخوام آپلود کنم (بعد از وارد کردن نمرات هر اسکیل و تاریخ و ...)، نمیتونم آپلود کنم چون پی دی افی که از پروفایل ای تی اسم گرفتم به صورت Secured هست و سیستم خطا میده و میگه نباید پسورد داشته باشه...
    چکار کنم؟
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)