صفحه 178 از 189 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من برای دانشگاهی می خوام اپلای کنم که برای بررسی اولیه نمرات تافل و جی آر ای غیر رسمی رو هم قبول می کنند.
    الان که میخوام آپلود کنم (بعد از وارد کردن نمرات هر اسکیل و تاریخ و ...)، نمیتونم آپلود کنم چون پی دی افی که از پروفایل ای تی اسم گرفتم به صورت Secured هست و سیستم خطا میده و میگه نباید پسورد داشته باشه...
    چکار کنم؟
    ممنون
    Print To PDF with Win2PDF
    امضا نامرئی

سلام.
    من برای دانشگاهی می خوام اپلای کنم که برای بررسی اولیه نمرات تافل و جی آر ای غیر رسمی رو هم قبول می کنند.
    الان که میخوام آپلود کنم (بعد از وارد کردن نمرات هر اسکیل و تاریخ و ...)، نمیتونم آپلود کنم چون پی دی افی که از پروفایل ای تی اسم گرفتم به صورت Secured هست و سیستم خطا میده و میگه نباید پسورد داشته باشه...
    چکار کنم؟
    ممنون
    اگه پرینتر پی دی اف رو سیستمتون نصبه (شبیه اونی که نسخه پرو آکروبات نصب می کنه یا همونی که دوست قبلی گفتن)، می تونید از همون فایل پی دی اف دوباره یه پرینت پی دی اف بگیرید، فایل جدید سکیور نیست. یه نرم افزاری هم هست به اسم PDF Password Remover که از اسمش معلومه می تونه رمز پی دی اف رو برداره ولی روی فایل ETS امتحان نکردم.

سلام.
    همون طور که میدونید برخی دانشگاه ها میخواند که اسم چند تا استاد که دوست داریم باهاشون کار کنیم رو ذکر کنیم (حالا یا بخش مجزا داره یا توی SOP).
    به نظرتون استادهایی که کارشون خیلی شبیه هست ولی جوابی نداده اند ارجحیت دارند یا استادهایی که تشویق به اپلای کرده اند و کارشون در درجه ی دوم اولویت قرار میگیره؟
    ترتیب و تعداد اسامی خیلی مهمه؟ چطوری میرسه دست این استادها؟
    این نشون میده که دانشگاه استادمحوره یا هنوز میتونه کمیته محور باشه؟
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

ApplyAbroad Veteran

سلام.
    همون طور که میدونید برخی دانشگاه ها میخواند که اسم چند تا استاد که دوست داریم باهاشون کار کنیم رو ذکر کنیم (حالا یا بخش مجزا داره یا توی SOP).
    به نظرتون استادهایی که کارشون خیلی شبیه هست ولی جوابی نداده اند ارجحیت دارند یا استادهایی که تشویق به اپلای کرده اند و کارشون در درجه ی دوم اولویت قرار میگیره؟
    ممنون
    سلام،
    1- چون جواب قطعی نیست پس عاقلانه ترین تصمیم را بگیرید و اونهایی که بیشتر علاقه مند هستید را نام ببرید. تشویق به اپلای ساده نمیتونه آنچنان تاثیری داشته باشه. بر اساس حوزه تحقیاقتی که توی SOPنوشتید استاد ها را معرفی کنید.

2- والا این واقعا سوال سختی هست. من اغلب اسم استادی را توی SOP ننوشتم چون خاطره خوبی نداشتم از این داستان. اما اونجایی که مجبور بودم هر تعداد استادی که به حوزه من میخورد را معرفی کردم. توی یک SOP دانشگاه استنفورد پارسال دیدم که حدود هفت نفر را معرفی کرده بود و ادمیت هم شد. (متاسفانه فایلش را ندارم بزارم براتون ولی طرف هندی بود) . در مورد ترتیب هم به ترتیبی که حوزه تحقیقاتیم را نوشته بودم اسامی را نوشتم.

3- قطعا میتونه کمیته محور هم باشه ارتباط معناداری بین این دو موضوع نیست (طبق تجربه ی من).

موفق باشید.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

سلام.
    توی اپلیکیشن آنلاین، قسمتی گفته که SOP را وارد کنید (و نه آپلود فایل) و محدودیت 500 کلمه هم گذاشته و نمیشه بیش تر وارد کرد اما این قسمت جز قسمت های ستاره دار نیست که اگه پر نکنیم خطا بده. جای دیگه ای هم میشه فایل هایی که می خواهیم آپلود کنیم (مراحل آخر) و SOP هم جز مواردی هست که میشه آپلود کرد (اول اسمش رو از یه لیست انتخاب می کنیم و بعد آپلود).
    سوالم اینه که میشه اون وارد کردن SOP به صورت متن درون کارد رو انجان نداد و فقط SOP حدود 1200 کلمه ای را به صورت فایل آپلود کرد؟ (تاثیر منفی نداره طول زیادش؟ یه ورژن کوتاه تر شده 900 لغتی هم دارم که البته قسمت هایی حذف شده)
    می ترسم متوجه اون فایل آپلودی نشند و کسری مدارک بخوره.
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.

سلام.
    توی اپلیکیشن آنلاین، قسمتی گفته که SOP را وارد کنید (و نه آپلود فایل) و محدودیت 500 کلمه هم گذاشته و نمیشه بیش تر وارد کرد اما این قسمت جز قسمت های ستاره دار نیست که اگه پر نکنیم خطا بده. جای دیگه ای هم میشه فایل هایی که می خواهیم آپلود کنیم (مراحل آخر) و SOP هم جز مواردی هست که میشه آپلود کرد (اول اسمش رو از یه لیست انتخاب می کنیم و بعد آپلود).
    سوالم اینه که میشه اون وارد کردن SOP به صورت متن درون کارد رو انجان نداد و فقط SOP حدود 1200 کلمه ای را به صورت فایل آپلود کرد؟ (تاثیر منفی نداره طول زیادش؟ یه ورژن کوتاه تر شده 900 لغتی هم دارم که البته قسمت هایی حذف شده)
    می ترسم متوجه اون فایل آپلودی نشند و کسری مدارک بخوره.
    ممنون
    سلام مهران
    حتما انجام بده.
    اونا ۵۰۰ کلمه رو می ذارن در اختیار استاد تا کارها سریع پیش بره و اگه با خلاصه ات حال کرد میره چیزای دیگه پرونده تو میبینه. مثل رزومه و اس او پی کامل و نمره ها ... (خودت بهتر میدونی).
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member

سلام بچه ها من چن تا سوال داشتم:
    1. تو فرم ها بعضی مدارک از جمله sop ستاره دار نیستند خواستم بدونم اگه کل فرم ها رو سابمیت کنیم و اپلیکیشن فی رو بدیم دیگه نمیشه قسمت های خالی مونده ارو پر کرد؟ و کسری مدارک می خوریم؟
    2. دانشگاههایی که باید ریزنمرات رو پست کنیم، کدی چیزی میدن که رو پاکت پستی باشه؟ میشه مدارک رو پست کرد بعد اپلیکیشن فی رو داد و مدارک رو کامل کرد یا باید اول فرمها رو تکمیل کنیم بعد مدارک رو پست کنیم؟
    لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

سلام.
    ممنون
    تو اینطور موارد اگه می تونی به جای بردن اسم استاد اسم گروه یا آزمایشگاه های تحقیقاتی رو تو SOP ببر. اینطوری هر استادی که تو اون گروه ها هست میاد تو خط. محدودیت تعداد هم نداری. اما بعضی از دانشگاه ها جدا می خوان که در اون صورت حتما باید انتخاب کنی اسم کدوم استاد رو بزنی. من یه دانشگاه دیدم 3 تا جای خالی اسم داشت.

سلام.
    جایی پرسیده بود در اپلیکیشن آنلاین که ساپورتی دارین و من چون ساپورتی نداشتم، سوالات را بدون جواب گذاشتم (گزینه بدون ساپورت نداشت) و سابمیت کردم.
    الان بعد سابمیت، توی اکانتم میگه که باید این فیلدها پر بشه!
    If you have full or partial support, what expenses does the support cover? Check all that apply.
    Research expenditures
    Tuition
    Salary
    Living expenses
    Travel
    All expenses incurred until degree is completed
    الان کدام رو بزنم که گیر نده؟
    اون Travel رو میشه فقط انتخاب کرد. اصلا منظورش چیه از این گزینه؟ این که بلیط هواپیما و ...؟
    ممنون

سلام.
    منظورش از Course work همون واحدهای درسی که توی دانشگاه پاس کرده ایم هم میشه یا چیزی سوای اون هست؛ آخه در ادامه برای اضافه کردن هر مورد، قابلیت سرچ دانشگاه و تاریخ و ... هست!؟
    List below any coursework that you have completed in economics, mathematics, statistics, research methods, management information systems, and computer programming that will assist you in your graduate study and research.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)