صفحه 180 از 189 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    با سلام
    این سوالو چی باید بزنم؟
    How would you like to receive your I-20? Choose one:
    • Mail to student at Mailing/Permanent Address
    • Mail to student at Physical/Current Address
    • Student/representative will pick up I-20
    • On-line course only (no I-20 required)
    • Not on F-1 visa
    شما پذیرش گرفتین یا دارین اپلای می کنین؟
    قضیه ی I-20 مربوط به بعد از گرفتن پذیرشه. دو تا گزینه ی اول، دو تا آدرسیه که تو هنگام اپلای کردن نوشتین. اگه یکی از این دو تا رو انتخاب کنین، به این معنیه که پس از گرفتن پذیرش می خواین فرم I-20 به یکی از اون دو آدرس فرستاده باشه. گزینه ی سوم هم برای کساییه که مثلاً یکی رو تو اون دانشگاه می شناسن که حاضره حضوری بره دانشگاه و فرم I-20 رو براتون بگیره. دو تا گزینه ی بعدی رو هم فراموش کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

با سلام
    این سوالو چی باید بزنم؟
    How would you like to receive your I-20? Choose one:
    • Mail to student at Mailing/Permanent Address
    • Mail to student at Physical/Current Address
    • Student/representative will pick up I-20
    • On-line course only (no I-20 required)
    • Not on F-1 visa
    بستگی به این داره که به چه طریق می خواهید که I20 تون رو دریافت کنید. پیشنهاد من اینه که اگر آشنایی در خارج از کشور دارین، آدرس اون ها رو بدین و گزینه دوم
    Mail to student at Physical/Current Address رو انتحاب کنید. ازسال I20 از امریکا به ایران با توجه به وضعیت بد پست در ایران ریسک بالایی داره و ممکنه I20 خیلی دیر به دستتون برسه یا اصلا نرسه.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

نقل قول نوشته اصلی توسط eghbalamidi نمایش پست ها
    شما پذیرش گرفتین یا دارین اپلای می کنین؟
    قضیه ی I-20 مربوط به بعد از گرفتن پذیرشه. دو تا گزینه ی اول، دو تا آدرسیه که تو هنگام اپلای کردن نوشتین. اگه یکی از این دو تا رو انتخاب کنین، به این معنیه که پس از گرفتن پذیرش می خواین فرم I-20 به یکی از اون دو آدرس فرستاده باشه. گزینه ی سوم هم برای کساییه که مثلاً یکی رو تو اون دانشگاه می شناسن که حاضره حضوری بره دانشگاه و فرم I-20 رو براتون بگیره. دو تا گزینه ی بعدی رو هم فراموش کنین
    درود
    نه هنو پذیرش نگرفتم.این سوال توی فرم اپلیکیشن انلاین بود!فک کنم مجبورم گزینه یکو دو رو بزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashf نمایش پست ها
    بستگی به این داره که به چه طریق می خواهید که I20 تون رو دریافت کنید. پیشنهاد من اینه که اگر آشنایی در خارج از کشور دارین، آدرس اون ها رو بدین و گزینه دوم
    Mail to student at Physical/Current Address رو انتحاب کنید. ازسال I20 از امریکا به ایران با توجه به وضعیت بد پست در ایران ریسک بالایی داره و ممکنه I20 خیلی دیر به دستتون برسه یا اصلا نرسه.
    سلام و با تشکر
    والا فامیل که ندارم ولی دوستام هستن.نمیدونم اینکارو واسم انجام میدن یا نه.بچه های دیگخ معمولا کدوم راهو انتخاب میکنن؟

Member

سلام. توي قسمت سابقه تحصيلي فرم اپليكيشن 2 تا تاريخ وجود داره. يكي تاريخ شروع و پايان attendance يا enrollment دانشگاه قبلي و يكي هم تاريخ اخذ مدرك earn degree. براي اخذ مدرك تاريخ فارغ التحصيلي بايد ذكر بشه يا همون تاريخي كه مدرك رو آزاد كرديم؟ من مدركم رو 4 سال بعد از فارغ التحصيلي از دانشگاه گرفتم. ممنون

سلام دوستان
    میشه لطفا بگید جواب این چی میشه؟
    Disclosure Statement: The recommender will be informed of your choice concerning disclosure.
    I hereby waive my right to, and authorize Texas A&M University to use, confidential information, including but not limited to letters, statements and recommendations received in connection with my request for admission to Graduate Studies and for financial assistance.

I agree I do NOT agree

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

سلام دوستان
    میشه لطفا بگید جواب این چی میشه؟
    Disclosure Statement: The recommender will be informed of your choice concerning disclosure.
    I hereby waive my right to, and authorize Texas A&M University to use, confidential information, including but not limited to letters, statements and recommendations received in connection with my request for admission to Graduate Studies and for financial assistance.

I agree I do NOT agree
    به این معنی هست که آیا اجازه میدین ریکامندیشن ها به صورت محرمانه باشه یا خیر. معمول بر این هست که شما این حق رو waive کنید. بنابراین "I agree" رو انتخاب کنید.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

سلام میشه خواهش کنم یک نفر از مرحله اول پر کردن فرم online application توضیخ بده لطفا؟
    من فرم و پر کردم ، ۱۰۵ دلار و پرداخت کردم ،ولی به جای اینکه 2016 fall رو انتخاب کنم، winter 2016 رو انتخاب کردم ،چجوری باید اصلاح بشه این؟!
    و اینکه الان status من نوشته waiting for documents یعنی الان من مرحله ای هستم که باید مدارکم و بفرستم ؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

سلام خدمت دوستان
    من مشکلی پیدا کردم ممنون میشم راهنمایی کنید. من برای دانشگاه long beach می خوام اپلیکیشن پر کنم که توی وارد کردن دانشگاه کارشناسی خودم به مشکل برخورد کردم من دانشگاه علم و صنعت هستم و نمی تونم تو اون قسمتی که باید اسم دانشگاه خودم رو وارد کنم پیداش کنم یعنی هیچ دانشگاهی تو ایران رو حتی نمی تونم پیدا کنم. حتی واسه کشورهای دیگه هم تلاش کردن ولی لیست خالیه خالی میومد من برای دانشگاه های دیگه اپلیکیشن پر کردم قبلا و به شکلی بر نخوردم ولی اینجا نمیتونم درستش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید. این دانشگاه از سیستم csu mentor استفاده می کنه.
    یه سوال دیگه این دقیقا یعنی چی؟

Registered Nurse License Information
    Do you have a RN (registered nurse) license or expect to achieve a RN license?

ممنون که وقت می ذارید و راهنمایی می کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Svuni88 نمایش پست ها
    سلام میشه خواهش کنم یک نفر از مرحله اول پر کردن فرم online application توضیخ بده لطفا؟
    من فرم و پر کردم ، ۱۰۵ دلار و پرداخت کردم ،ولی به جای اینکه 2016 fall رو انتخاب کنم، winter 2016 رو انتخاب کردم ،چجوری باید اصلاح بشه این؟!
    و اینکه الان status من نوشته waiting for documents یعنی الان من مرحله ای هستم که باید مدارکم و بفرستم ؟؟؟؟
    بهترین کار این هست که به شخصی که مسئول این کار هست ایمیل بزنی و مشکلت رو مطرح کنی و راه چاره بخوای. اگر برای تحصیلات تکمیلی اقدام می کنی شخصی که معمولا این کارها رو مدیریت میکنه graduate coordinator هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)