صفحه 181 از 189 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

سلام

ببخشید من یه اشتباه بزرگ توی sop سابمیت شده به یه دانشگاه کردم. اسم یه دانشگاه دیگه رو زدم به این صورت در پاراگراف اخر sop

I studied many different schools and came to believe that the XXX with outstanding professors, high quality of study, and strong research facilities is one of forerunners in line with my research interests. Reading the programs and research topics at XXX increased my motivation to pursue my long-term goals at this university and
    collaborate with the great and experienced professors there, especially with Professor XXX

به نظرتون چکار کنم فکر نکنم که اجازه بدن که عوص کنم. یکی دیگه بفرستم که کنار این قرار بگیره یا توجهشونو جلب نکنم بهتره؟

ممنوننن ننن ن

<<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام

ببخشید من یه اشتباه بزرگ توی sop سابمیت شده به یه دانشگاه کردم. اسم یه دانشگاه دیگه رو زدم به این صورت در پاراگراف اخر sop

I studied many different schools and came to believe that the XXX with outstanding professors, high quality of study, and strong research facilities is one of forerunners in line with my research interests. Reading the programs and research topics at XXX increased my motivation to pursue my long-term goals at this university and
    collaborate with the great and experienced professors there, especially with Professor XXX

به نظرتون چکار کنم فکر نکنم که اجازه بدن که عوص کنم. یکی دیگه بفرستم که کنار این قرار بگیره یا توجهشونو جلب نکنم بهتره؟

ممنوننن ننن ن

خوب این تاثیر خوبی نخواهد داشت! طبیعیه که فکر کنن شما حداقل اون پاراگراف رو به صورت تمپلت استفاده کردین! یه ایمیل هر چه سریعتر بزنین و بگین که احتیاج دارین یه sop دیگه بفرستین و اونها جایگزین کنن، بگین که اشتباهی باsop دانشگاه دیگه جابجا فرستادین، چه میشه کرد. شاید قبول کنن! شاید هم اجازه آپلود دوباره رو دادن!
    اگه اشتباه نکنم یه بار تو سایت یه دانشگاه کانادایی خوندم که میگفت گاهی اوقات بعضی برنامه ها ازین اجازه ها میدن، بستگی به گروه داره، و اونجا تاکید کرده بود اگه مشکلی در ارسال مدارک داشتین به خود گروه بگین شاید یه مدت کوتاهی اجازه آپلود دوباره و محدود رو بهتون بدن.
    به هر حال کوتاه نیاین و خیلی پیگیری کنین.
    امیدوارم مشکلتون حل شه!

سلام

ممنوننن ننن ن

سلام.
    البته همینطور که دوستمون گفتند هر چه زودتر ایمیل بزنین و اصلاح شده رو براشون بفرستین، ولی من برای دو تا دانشگاه که میخواستم اصلاح شده رو بفرستم (تصحیح SOPام بعد از ددلاین آماده شده بود و چند تا اشکال گرامری ضایع داشت) هر دو گفتند که اون قبلی رو نمیتونند از روی پرونده ام بردارند و فقط میتونند این نسخه جدید رو هم اضافه کنن تا بررسی بشه؛ حالا نمیدونم چقدر بیکارند که بشینند هر دو رو بخونند!!!
    حتی برای نمره زبان جدید و بهتر هم چنین چیزی گفتند!!
    کلا بستگی به دانشگاه و حتی دانشکده داره.
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

سلام دوستان :
    من دارم برای UNSW پر میکنم اپلیکیشن, یه فایل میخواد برای نشون دادن grading system ! اینو علاو بر ترانسکریپت میخواد! دقیقا منظورش چیه؟ خوب 0-20 سیستم اینجا, من چه فایلی آپلود کنم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام
    من دارم اپلیکشن فرم پرم میکنم
    Date attended....... from ........ .....to......
    Date awarded .......
    داره
    من الان فرق اینارو نمیدونم-
    من یک تاریخ شروع داریم، یک تاریخ فارغ التحصیلی دیگه
    الان نمیدونم چحوری پرش کنم
    عچله هم دارم، ممنون میشم زودتر جواب بدید

Senior Member

What type of employment do you desire upon completion of this program?

دوستان این جمله دقیقا منظورش چیه؟!...ممنون میشم راهنمایی کنین من امشب باید اینو سابمیت کنم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    What type of employment do you desire upon completion of this program?

دوستان این جمله دقیقا منظورش چیه؟!...ممنون میشم راهنمایی کنین من امشب باید اینو سابمیت کنم.
    می پرسه که بعد از اتمام این دورۀ تحصیلی، مایل هستید به چه کاری مشغول بشید؛ نوع استخدام شغلی بعد از اتمام تحصیل، مورد سؤاله.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام

خواهشاً از دوستانی که A&M اپلای کردند پاسخ این سوال را بدن ممنون میشم.

بعد از اینکه از سایت Apply Texas درخواست را سابمیت کردید، چگونه باید سایت AIS وارد شد و آن جا را تکمیل کرد؟ شماره UIN میخواد و باید از کجا دریافت کرد؟ و این که تا این قسمت Datasheet تو AIS برا دانشکده پر نشه آیا درخواست مورد قبوله یا....؟

دوستان خواهشاً جواب بدید، خیلی مهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

با سلام
    متاسفانه طبق تجربه خود من کاری نمیشه کرد و شما قطعا ریجکت میشید!(ببخشید امیدوارم که این اتفاق نیفته ولی حقیقته) چون این مسیله خیلی مهمه. اما واسه اینکه کاری کرده باشید میتونید ایمیل بزنید تا SOP جایگزین بشه( جایی که من اپلای کردم گفتن ما چیزی را حذف نمیکنیم ولی اضافه میتونیم بکنیم. ) امیدوارم جایی که شما اپلای کردید براتون جایگزین کنند ولی اشتباه مهلکی انجام دادید
    سلام

ممنوننن ننن ن

Junior Member

با سلام
    ایمیل حاوی UIN را خود دانشگاه براتون میفرسته و بعد میتونید AIS راتکمیل کنید . فک نمیکنم بدون اون قبول بشه چون بخشی از مدارک مثل ریکام ها و کارنامه ها ازون طریق انجام میشن موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aksha نمایش پست ها
    سلام

خواهشاً از دوستانی که A&M اپلای کردند پاسخ این سوال را بدن ممنون میشم.

بعد از اینکه از سایت Apply Texas درخواست را سابمیت کردید، چگونه باید سایت AIS وارد شد و آن جا را تکمیل کرد؟ شماره UIN میخواد و باید از کجا دریافت کرد؟ و این که تا این قسمت Datasheet تو AIS برا دانشکده پر نشه آیا درخواست مورد قبوله یا....؟

دوستان خواهشاً جواب بدید، خیلی مهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)