صفحه 3 از 189 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

سلام
    مي خواستم بدونم اپلاي كردن به صورت on line بهتره يا paper؟ بعضي دانشگاه ها هر دو را قبول داره ، در اپلاي كردن online براي US & CA چه مداركي را مي خواهند؟ اگه online مداركو بفرستيم مي تونيم rec هامون online نباشه؟ مداركو بايد اسكن كنيم؟اگه اطلاعات بيشتري داريد ممنون مي شم.
    مدير محترم: نمي دونستم بايد تاپيك جديدي باز مي كردم يا نه، لطفا اگر اشتباه است راهنمايي كنيد.
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط northbreeze
    سلام
    مي خواستم بدونم اپلاي كردن به صورت on line بهتره يا paper؟ بعضي دانشگاه ها هر دو را قبول داره ، در اپلاي كردن online براي US & CA چه مداركي را مي خواهند؟ اگه online مداركو بفرستيم مي تونيم rec هامون online نباشه؟ مداركو بايد اسكن كنيم؟اگه اطلاعات بيشتري داريد ممنون مي شم.
    مدير محترم: نمي دونستم بايد تاپيك جديدي باز مي كردم يا نه، لطفا اگر اشتباه است راهنمايي كنيد.
    در مورد کانادا که شما باید اول فرم آنلاین رو پر کنین بعد هم مدارک رو پست کنین که تو اون
    مدارک معمولا کپی امضا شده از تاییدیه فرم آنلاین رو هم می خوان. تو فرم آنلاین هم
    مهمترین گیرش کارت اعتباری هست بقیش کاری نداره. در مورد توصیه نامه ها هم یه جا که
    اپلای کردم فقط گفت مشخصات افرادی که توصیه نامه نوشتن رو بگو نه اینکه اسکن کن بزار تو سایت.

سلام
    تو سایت دانشگاه مورد نظر جستجو کنید توضیح داده شده.
    فرم توصیه نامه ها در سایت دانشگاهها موجود است. از اونها میتونید استفاده کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

درسته اما بعضي جاها نوشته هر دو را مي تونيم بفرستيم مي خواستم ببينم كدوم بهتره؟ online or not
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

سلام
    online apply کردن به معنی‌ این نیست که دیگه لازم نیست مدرکی‌ پست بشه. در هر صورت شما یکسری مدارک مثل کارنامه رو باید با پست معمولی‌ بفرستین. حتما online apply کنید ولی‌ برای توصیه نامه فرقی‌ نمی‌کنه که کاغذی باشه یا online.
    برای بعضی‌ از استاد‌ها فرستادن توصیه نامه online سخته برای همین کاغذی رو ترجیح میدان.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

سلام.

موقع پر کردن فرم آنلاین دانشگاه Texas با مشکل برخوردم. یک سری اطلاعات می خواد که من نمی فهمم منظورش چیه؟

1 . منظور از grades attended چیه ؟ باید کدوم رو انتخاب کنم ؟ 9 10 11 یا 12 رو

Your high school information --> grades attended 9 10 11 12

2. منظور از hours earned چیه ؟

colleges attende: Hours earned

3. منظور از suspension چیه ؟ یعنی آیا شما هم اکنون مشغول تحصیل نیستید؟ (مثلا فارغ التحصیل شده اید) یا اینکه منظورش اینه که از تحصیل کناره گیری کردید؟

Are you currently on academic suspension from a college or university ?

3. دانشگاه Texas می خواد که یک فرم به نام Certification of Financial Responsibility رو پر کنم و پست کنم. منظور از این فرم اینه که دانشگاه مطمین بشه که من هزینه لازم برای تحصیل 1 سال رو دارم ؟ برای این کار باید حداقل مبلغی که خودش در فرم گفته رو در یکی از بانک های ایران بریزم و از اون بانک رسید بگیرم و برای دانشگاه بفرستم ؟ یا اینکه این پول باید در یکی از بانک های آمریکا باشه ؟! سوال بعدی اینه که اگر این رسید رو تهیه کردم می تونم فورا اون پول رو از حساب بردارم.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

1- سال های تحصیلی که تو مقطعی شرکت کردید
    2-تعداد واحد
    3-تعلیق- اگه شیطونی کردی و تعلیق بهت دادند
    4- من این چیزا رو پر نکردم و فکر کنم نوشتم من دوست دارم فاند بگیرم

نهایتا یک پذیرش با فاند نیمه بهم دادن- Fall 2008

YOURS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    1- سال های تحصیلی که تو مقطعی شرکت کردید
    4- من این چیزا رو پر نکردم و فکر کنم نوشتم من دوست دارم فاند بگیرم
    YOURS
    1- دقیقا قسمت 1 رو نفهمیدم. سال های تحصیلی که تو مقطع دبیرستان شرکت کردیم (تو ایران) برابر 4 ساله. ولی مینیمم مقداری که می شه علامت زد 9 است.
    4. برای Texas فرستادن این فرم اجباری است و باید حتما با پست فرستاده شود.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

eager:

4-من نگفتم پر نکردم و یا نفرستادم- گفتم چیزایی ننوشتم که بگم من خودم پول دارم اینهم گواهی بانک
    من پارسال 10 تا امریکا اپلای کردم و یادم نیست کجا چی بود- اگه گفته پست بشه حتما این کارو کردم ولی فاند ناقص دادند بهرحال-اصلا مکانیک پارسال هر کی رو دیدم فاند نصفه کاره بود
    1-فکر کنم بقیه مقاطع هم باید مینوشتیم

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Eager
    4. برای Texas فرستادن این فرم اجباری است و باید حتما با پست فرستاده شود.
    ای فرم رو اکثثر دانشگاهها میخوان. البته اون قسمت که باید توسط بانک پر بشه رو میتونی بعد از اینکه admission offer رسید براشون بفرستی تا I-20 برات صادر بشه.
    علت هم اینه که اول مشخص بشه که چقدر فاند داری و بعد مدرک برای هزینه هات ارائه کنی.

البته من نمیدونم این دانشگاه هم همین حالت هست یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)