صفحه 4 از 189 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

بابا این فرمها مهم نیست -فکرتون رو مشغول اینها نکنید- اما بفرستید تا چیزی کم نباشه
    بخواند فاند بدند به رزومت نگاه میکنند -بخواند ندند هم نمیدند

Junior Member

سلام ذ وستان

من میخوام برای یکی از برنامه های erasmus mundus aply کنم . ولی فقط یک فرم online داره که خیلی هم عجیب غریبه . اگه کسی هست که بحواد تو این برنامه apply کنه ممنون میشم اگه یکم راهنماییم کنه. من که بهشون میل زدم اصلا جوابمو ندادن. برنامه اینهMESC . مربوط به conservation of energy و این چیزا میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    سلام ذ وستان

من میخوام برای یکی از برنامه های erasmus mundus aply کنم . ولی فقط یک فرم online داره که خیلی هم عجیب غریبه . اگه کسی هست که بحواد تو این برنامه apply کنه ممنون میشم اگه یکم راهنماییم کنه. من که بهشون میل زدم اصلا جوابمو ندادن. برنامه اینهMESC . مربوط به conservation of energy و این چیزا میشه.
    سلام
    به این تاپیک نگاهی بندازید
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,1001.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

دانشگاه Texas می خواد که یک فرم به نام Certification of Financial Responsibility رو پر کنم و پست کنم. منظور از این فرم اینه که دانشگاه مطمین بشه که من هزینه لازم برای تحصیل 1 سال رو دارم ؟ برای این کار باید حداقل مبلغی که خودش در فرم گفته رو در یکی از بانک های ایران بریزم و از اون بانک رسید بگیرم و برای دانشگاه بفرستم ؟ یا اینکه این پول باید در یکی از بانک های آمریکا باشه ؟! سوال بعدی اینه که اگر این رسید رو تهیه کردم می تونم فورا اون پول رو از حساب بردارم.

من این فرمو پیدا نمی کنم. برای همه رشته ها می خواد؟ می شه لینکشو بذارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SOLMAZM
    دانشگاه Texas می خواد که یک فرم به نام Certification of Financial Responsibility رو پر کنم و پست کنم. منظور از این فرم اینه که دانشگاه مطمین بشه که من هزینه لازم برای تحصیل 1 سال رو دارم ؟ برای این کار باید حداقل مبلغی که خودش در فرم گفته رو در یکی از بانک های ایران بریزم و از اون بانک رسید بگیرم و برای دانشگاه بفرستم ؟ یا اینکه این پول باید در یکی از بانک های آمریکا باشه ؟! سوال بعدی اینه که اگر این رسید رو تهیه کردم می تونم فورا اون پول رو از حساب بردارم.

من این فرمو پیدا نمی کنم. برای همه رشته ها می خواد؟ می شه لینکشو بذارین؟
    این لینک رو ببینید:
    http://www.utexas.edu/international/...t_fin_resp.pdf

**This form is necessary for the preparation of a Form I-20/DS-2019 for The University of Texas at Austin**
    (If you don not plan to enroll at the University in F-1 or J-1 status, you are not required to submit the CFR)

Junior Member

سلام دوستان

من وقتی آنلاین اپلای میکنم و در آخر میخوام CV ans sop را اتچ کنم ، اتچ نمیشه و این پیام میاد:

This document is in a format that can not be uploaded, converted to pdf, and attached to your application.

در حالی که فایل من pdf هست. گفتم شاید pdf من ایراد داره همین طوری یه فایل دیگه را که از اینترنت گرفته بودن خواستم اتچ کنم بازم نشد. server را هم عوض کردم نشد. کسی دیگه هم این مشکل را داشته ؟ لطفا راهنمایی کنید... ممنونم

Senior Member

CV یا SOP شما حجم زیادی که نداره !!؟؟ این مشکل رو بهشون خبر بدین راهنمایی می کنن و شما رو مطمئن
    می کنن که مشکل از شماست یا اونا و فوقش این مدارک رو با مدارک اصلیتون در نهایت می تونین پست کنین.

Junior Member

دوستان عزیز،
    می خواستم بدونم هیچ کدوم تا بحال Diversity Statement نوشتین؟
    دانشگاه Northwestern University یه همچین چیزی میخواد!
    اگه کسی ایده ای داره و یا قبلا یکی نوشته لطفا کمک کنه.
    این هم متن موجود در Application:
    The Graduate School at Northwestern University considers having a diverse student population a key element to the educational experience of its graduate students. Diversity presents itself in many different forms such as: socio-economic status, race or ethnicity, gender, sexual orientation, nationality or place of origin, disability, unique work or life experience, etc. We invite you to use this space to tell us how you may contribute to the diversification of, The Graduate School, your program and Northwestern University.
    >R.D<

ApplyAbroad Champion

از متن انگلیسی‌ای که شما در این پست نوشتید که به نظر نمی‌رسه لازم باشه diversity statement بنویسید و به نظر می‌‌رسه که اگر بگید ایرانی هستید و از پیش زمینه‌ی فرهنگی متفاوتی میایید و زبان مادری دیگه‌ای دارید، باید کافی باشه. آیا در جایی گفته شده که متن با طول مشخصی بنویسید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rostam
    دوستان عزیز،
    می خواستم بدونم هیچ کدوم تا بحال Diversity Statement نوشتین؟
    دانشگاه Northwestern University یه همچین چیزی میخواد!
    اگه کسی ایده ای داره و یا قبلا یکی نوشته لطفا کمک کنه.
    این هم متن موجود در Application:
    The Graduate School at Northwestern University considers having a diverse student population a key element to the educational experience of its graduate students. Diversity presents itself in many different forms such as: socio-economic status, race or ethnicity, gender, sexual orientation, nationality or place of origin, disability, unique work or life experience, etc. We invite you to use this space to tell us how you may contribute to the diversification of, The Graduate School, your program and Northwestern University.
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم Diversity Essay باید حدود 500 کلمه باشه اما:
    1. معمولا" برای گرفتن fellowship مورد نیاز هست.
    2. حتما" مقطع تحصیلی رو هم چک کنید. معمولا" program های مستر این essay رو نیاز ندارند.
    3. حتی با داشتن شرایط بالا هم گاهی نیازی به ارسال این essay نیست. اغلب:
    students who have received a degree from an accredited U.S. high school, demonstrate superior academic achievements and abilities
    نیاز به ارسال این essay دارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)