صفحه 5 از 189 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    از متن انگلیسی‌ای که شما در این پست نوشتید که به نظر نمی‌رسه لازم باشه diversity statement بنویسید و به نظر می‌‌رسه که اگر بگید ایرانی هستید و از پیش زمینه‌ی فرهنگی متفاوتی میایید و زبان مادری دیگه‌ای دارید، باید کافی باشه. آیا در جایی گفته شده که متن با طول مشخصی بنویسید؟
    به بابک عزیز!
    همون طور که گفتی این قسمت اجباری نیست ( من موندم چطوری از رو این متن فهمیدی اجباری نیست! ;D من که مجبور شدم کلی FAQ رو دوره کنم تا اینو بگیرم!) ولی متن با طول مشخص هم پیشنهاد نکرده. اگر شما متن مشخصی در نظر داری که به فرهنگ و زبان اشاره می کنه (مخصوصا اینکه من پسر خوبیم و اخلاقم خوبه! هم توش باشه) خوشحال می شم که زحمتش رو بکشی. ما هم بر اساس همون یه متنی رو بنویسیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم Diversity Essay باید حدود 500 کلمه باشه اما:
    1. معمولا" برای گرفتن fellowship مورد نیاز هست.
    2. حتما" مقطع تحصیلی رو هم چک کنید. معمولا" program های مستر این essay رو نیاز ندارند.
    3. حتی با داشتن شرایط بالا هم گاهی نیازی به ارسال این essay نیست. اغلب:
    students who have received a degree from an accredited U.S. high school, demonstrate superior academic achievements and abilities
    نیاز به ارسال این essay دارند.
    به سارا خانوم،

1. اشاره ای به fellowship در این قسمت نشده و همه امکان پر کردن اون رو دارن.
    2. درسته که پست اول منه و ID من همه یه خورده ضایع است ولی به پیر به پیغمبر من دارم برا Ph.D اقدام می کنم! برای برنامه مستر خبر ندارم شاید نیازی نباشه.

به سایر دوستان،
    رفیق عزیزمان گوگل میگوید که معمولا دانشکده های حقوق و برنامه های MBA به diversity statement نیاز دارن. اگه MBA کارا هم نظر بدن ممنون میشم. (اصلا کسی واسه حقوق اقدام میکنه؟ ???)
    >R.D<

Junior Member

حالا که ما رو تحویل گرفتین، 3 تا سوال دیگه هم می پرسم! (شرمنده از اینکه ممکنه خیلی ساده و بچه گانه به نظر برسه! روم به دیوار ;D) .

1. Please list all other graduate or professional schools to which you are applying

من دارم 10 تا دانشگاه مختلف اقدام می کنم که از رتبه 5 هست تا 150! حالا باید همشو بگم؟ و یا فقط کار درستا رو بگم و یا فقط اون آخریها رو و یا اصلا خالی بذارم بگم فقط دانشگاه شما! چون آخر دانشگاه هستین!

2. What are your professional plans following the completion of your graduate study?

ممکنه یه راهنمایی کوچولو بکنید که چی بنویسیم بهتره؟
    • می خوام علم رو پیشرفت بدم؟
    • می خوام برگردم خونمون برم دانشگاه سر کوچمون استاد بشم؟
    • تا حالا اصلا بهش فکر نکردم!

به بهترین پیشنهادات جایزه ویژه تعلق میگیرد!

3. Please list relevant publications, work experience and honors received:
    Warning: Your response will be truncated at 700 characters

آقا اینجا دوتا مقاله رو که مینویسم جاش (700 کاراکتر) تموم میشه! مشکل اینجاس که این دانشگاه رزومه Application مربرط به رشته کامپیوتر رو قبول نمیکنه! (از تعدادی دیگه از رشته ها می خواد که رزومه رو upload کنن) و فقط همین یه جا واسه رزومه هست.
    پیشنهاد؟
    فقط همون 2 تا رو بنویسم به جاش رزومه رو پرینت بگیرم همراه نمرات پست کنم براشون یا ایمیل بزنم سیریش شم.

منبع: Northwestern University

با تشکر پیشاپیش از نظرات شما عزیزان.
    >R.D<

من هم دارم northwstern اپلای می کنم و به مشکلات شما برخوردم!! در مورد سوالهای دیگتون من هم ایده ای ندارم و برام سواله اما در مورد سوال 2 من فکر می کنم مثل چیزی که باید توی SoP بگیم، باید بگیم که میخوایم در این رشته به درجات خوب علمی برسیم و شغل آکادمیک داشته باشیم. ( فکر کنم من یکم تقلب کردم و گزینه های 1 و 2 رو قاطی کردم ;D) اما مطمئنم که نباید بگید نمیدونم و هدفی ندارم...

از اونجایی که سوالای دیگه ی rostam سوال منم هست ممنون میشم اگر کسی جواب بده

یک لینک مفید برای راهنمایی در مورد diversity statement

http://www.deloggio.com/recsres/diversty.htm

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rostam
    حالا که ما رو تحویل گرفتین، 3 تا سوال دیگه هم می پرسم!
    1. همه رو لازم نیست بنویسی. 2، 3 تا از دانشگاه هائی که تو رنکینگ بهش نزدیک هستند کافیه.
    2. این سؤال رو تو SoP هم اشاره می کنید و میتونید ارجاعشون بدید به Attached Sop. البته اون مواردی که نوشتید رو تو ایران هم میتونید انجام بدید.
    3. مقالات رو مثل حالتی که تو قسمت "منابع" مینویسند بنویسید فکر کنم همش جا میشه. اگر رزومه رو نخواستند پرینت بگیرید با ریز نمرات و ریکام ها با هم بفرستید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

سلام به همگی
    می خواستم یه سوال عجیب بپرسم. یه دانشگاهی که من براش اپلای کردم تو فرم آن لاین از من رجیستریشن نامبر توی آزمون GRE رو می خواد. به نظر شما این منطقی هست که این شماره رو هم توی فرم بنویسیم؟
    ممنون
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Senior Member

jlklk:

معمولا این جور چیزا رو optional میزارن ولی اگر واجبه و مورد phishing واقع نشدید خب بنویسید.

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jlklk
    سلام به همگی
    می خواستم یه سوال عجیب بپرسم. یه دانشگاهی که من براش اپلای کردم تو فرم آن لاین از من رجیستریشن نامبر توی آزمون GRE رو می خواد. به نظر شما این منطقی هست که این شماره رو هم توی فرم بنویسیم؟
    ممنون
    اگر بدید بهتره. فایلتون زودتر جمع میشه. چون میخوان ریپورتی که از ETS از نمره Gre شما بدستشون میرسه رو سریع با Application تون match کنند. فکر می کنم دانشگاه johns Hopkins فقط این سؤال رو میپرسید.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    اگر بدید بهتره. فایلتون زودتر جمع میشه. چون میخوان ریپورتی که از ETS از نمره Gre شما بدستشون میرسه رو سریع با Application تون match کنند. فکر می کنم دانشگاه johns Hopkins فقط این سؤال رو میپرسید.
    فرمهای آنلاین Erasmus هم میخواند. مشکلی برای دادنش نیست.

Junior Member

بچه ها اينكه دانشگاه می پرسه برای چه دانشگاه مارو بای ادامه تحصیل انتخاب کردی چطوری باید جواب داد مخصوصا اینکه این دانشگاه ها top نباشند و ما برای اینکه شانس پذیرشمون بالا بره اونجا اقدام می کنیم .(البته قطعا چک می کنیم که research area كه مورد علاقه ماست رو داشته باشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)