صفحه 51 از 189 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

کسی میدونه تو سایت applyweb (که خیلی از دانشگاهها از این سیستم استفاده میکنن) آیا میشه نوع ریکام رو از آنلاین به کاغذی تبدیل کرد ؟

بعد اینکه من لازمه یکی از ریکام ها استاد رو عوض کنم. مشکل اینه که اسم استاد رو تو cv ام نوشتم به عنوان یکی از refrence ها و تو sop هم شدید روش مانورد دادم. آیا عیب داره اگه یکی از ریکام هام رو ازش نگیرم؟
    کسایی که به عنوان Refrence ها تو cv معرفی میشن همونایی باید باشن که ازشون ریکام میگیریم؟
    معمولا اگر دانشکده فرم کاغذی هم قبول کنه (شاید فرم مخصوص هم داشته باشند)این امکان ممکنه وجود داشته باشه، بهتره با خود دانشگاه تماس بگرید در مورد امکان یا عدم امکانش. مثلا یکی از استادای من اشتباهی فرم آنلاین رو بدون پر کردن سابمیت کرد که دانشگاه ایمیل زد گفت فرم رو دریافت کردیم ولی نامه ای توش نیست و نامه کاغذی بجاش بفرستید.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

دوستان در مورد این گیزینه چی باید بزنم
    If you are not offered a financial award, do you plan to enroll if offered admission?
    Yes No

من یه جواب از یکی از اساتید دانشگاه مورد نظر دارم و در واقع من بدون کمک هزینه نمی خوام اپلای کنم اما از یه طرف بعضی ها می گن شما اول می تونی پذیرش بدون کمک هزینه بگیری سپس با اساتید مکاتبه کنی و از اونا تقاضا کنی اگه این گزینه ی No رو بزنم شاید این شانسو از دست بدم و بعد از اینکه دیدن نمی تونن به من چیزی بدن اصلا پذیرش به من ندن. از طرف دیگه اگه yes بزنم شاید فکر کنن زیاد احتیاجی به کمک مالی ندارم و چیزی بهم تعلق نگیره. حالا باید چی کار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    دوستان در مورد این گیزینه چی باید بزنم
    If you are not offered a financial award, do you plan to enroll if offered admission?
    Yes No

من یه جواب از یکی از اساتید دانشگاه مورد نظر دارم و در واقع من بدون کمک هزینه نمی خوام اپلای کنم اما از یه طرف بعضی ها می گن شما اول می تونی پذیرش بدون کمک هزینه بگیری سپس با اساتید مکاتبه کنی و از اونا تقاضا کنی اگه این گزینه ی No رو بزنم شاید این شانسو از دست بدم و بعد از اینکه دیدن نمی تونن به من چیزی بدن اصلا پذیرش به من ندن. از طرف دیگه اگه yes بزنم شاید فکر کنن زیاد احتیاجی به کمک مالی ندارم و چیزی بهم تعلق نگیره. حالا باید چی کار کنم؟
    اگر حاضرید سالی بین 30 تا 50 ملیون تومن هزینه تحصیلی بدید بزنین YES . اگر ندارید بزنین NO !

به همین سادگی

به سوال کاملا صادقانه جواب بدید . چون اگر روزی روزگاری بدون فاند به هوای فاند بعدی برین اونجا ! اونها این سوال شما رو با قسم انتهایی میزارن جلوتون ، میگن خودت گفتی نیازی نداری !
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

دوستان من ثبت نام آن لاین یه دانشگاه رو انجام دادم و ددلاین ارسال مدارکم 1 فوریه هست و متاسفانه من هنوز ریز نمرات فوق لیسانسم حاضر نیست و فکر نکنم زودتر از 2 هفته دیگه هم حاضر بشه.
    ولی ریز نمرات غیر رسمی رو گرفتم که همراه اپلیکیشن آنلاینم آپلود کردم.
    به نظرتون همه مدارکمو به جز ریز نمرات و دانشنامه رو بفرستم بره و بهشون بگم که اونا رو بعدا می رستم. بد جور نیست؟
    قبول می کنن و به پروندم رسیدگی می کنن یا نه؟
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

دوستان سلام
    تو فرم اپليكيشن يه دانشگاهي به يه جمله برخورد كردم كه نمي دونم منظورش چيه..... لطفا يكي به من بگه كه منظور از اين جمله چيه؟ من بايد جواي مثبت بدم يا نه؟ مرسي
    As a remote candidate (I will reside more than 250 km from my principal place of research and study at ... university.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

چرا تو فرم ها برای GRE دو بخش جدای Analytical و Analytical writing برای پر کردن فرم نمرات داریم؟ اگر اونی که در GRE دادیم دومیه باشه پس اولیش چیه؟
    یکی دیگه هم پرسیده بود. اول فکر کردم در تهیه فرم‌ها اشتباه کردن. بار چندم هست که این رو در فرم ها میبینم.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

من حقیقتش متوجه سوالتون نشدم خوب! اما خب چیزی که می دونم (و زیاد هم نیست، چون همینطوری تقربا تو GRE شرکت کردم) اینه که بعضی دانشگاهها احتیاج به نمره ی بخش نوشتار ندارند، و روز امتحان اگه چیزی ننویسید، بعنوان N/A در نظر گرفته میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    چرا تو فرم ها برای GRE دو بخش جدای Analytical و Analytical writing برای پر کردن فرم نمرات داریم؟ اگر اونی که در GRE دادیم دومیه باشه پس اولیش چیه؟

یکی دیگه هم پرسیده بود. اول فکر کردم در تهیه فرم‌ها اشتباه کردن. بار چندم هست که این رو در فرم ها میبینم.
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    قبلا بخشی به نام Analytical در GRE وجود داشت که الان حذف شده...
    شما فقط Analytical writing رو پر کن...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    دوستان من ثبت نام آن لاین یه دانشگاه رو انجام دادم و ددلاین ارسال مدارکم 1 فوریه هست و متاسفانه من هنوز ریز نمرات فوق لیسانسم حاضر نیست و فکر نکنم زودتر از 2 هفته دیگه هم حاضر بشه.
    ولی ریز نمرات غیر رسمی رو گرفتم که همراه اپلیکیشن آنلاینم آپلود کردم.
    به نظرتون همه مدارکمو به جز ریز نمرات و دانشنامه رو بفرستم بره و بهشون بگم که اونا رو بعدا می رستم. بد جور نیست؟
    قبول می کنن و به پروندم رسیدگی می کنن یا نه؟
    کدوم دانشگاهه دوست عزیز که همزمان با مدارکی که آنلاین ارسال کردین اینها رو هم از شما میخوان ؟

من در مورد کشور های اروپایی و سیستم های فضایی اپلایشون متاسفانه اطلاعی ندارم ( مثلا آلمان یک سری مدارکی میخواست در حد کپی شناسنامه جد پدری !!! )

اما در مورد آمریکای شمالی ، اون سری از مدارک Official کلا برای بعد از زمانی هست که شما Admission offer براتون صادر میشه و تا از قبل از اون نیاز به هیچ مدرکی نیست . مخصوصا توی دانشگاه های که آنلاین ارسال میفرمایی دیگه معمولا نیاز به هیچ نوع پستی هم نیست تّـــــــــــــــــــــــ ــــا زمانی که خودشون بهتون خبر بدن .

باز هم به نظر من بهترین کار در این مورد که یک ایمیل یا تلفن ( تلفن رو بسیار بیشتر توصیه میکنم ) روز دوشنبه به دانشگاه بزنین .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

سلام بچه ها،تو Application form تو قسمت Professional Statement چند بند اورده که همش مربوط به SOP و رزومه است به غیر از بند 5و 6.به نظرتون چکار کنم؟چیزی بنویسم با علم به اینکه دپارتمان برقش 5 تا ایرانی توش هست!!!!من معدل یه ترمم فقط زیاد جالب نشد،چیزی بنویسم،چون ایرانی اونجاست صلاحه چیزی در مورد بند 5 و 6 بنویسم؟(با توجه به اینکه من با استادی در این دانشگاه هماهنگ نکردم و ایمیلی نزدم،بند 6 و چیزی بنویسم؟).
    Explain why you chose this field. Answer the question: "What motivated you?" Write about specific experiences that demonstrate your reasons for graduate study.
    Describe what you plan to do after obtaining your master's degree.
    Include any relevant work experience in your academic field.
    Write about other significant activities (i.e., jobs, volunteering, community involvement, leadership at your university, organizations, awards, honors, etc.).
    If you have knowledge of a specific faculty member with whom you would like to work, mention your interest and why.
    Explain (briefly) any discrepancies on your transcripts, such as a lower GPA in a particular semester or year.
    اگر راهنماییم کنین و ایده ای بدین ممنون میشم.
    ویرایش توسط MAnewzealand87 : January 22nd, 2011 در ساعت 07:52 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)