صفحه 52 از 180 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy. TBZMED

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم. من در پرکردن یک فرم آنلاین پذیرش، سوالی برام پیش اومد اونم اینکه منظور از letter (An application containing your specific qualifications for the position.) دقیقا چی هست. و من چی باید بنویسم. آیا نمونه ای سراغ دارید بعنوان سمپل ازش استفاده کنم؟ ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.omid نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم. من در پرکردن یک فرم آنلاین پذیرش، سوالی برام پیش اومد اونم اینکه منظور از letter (An application containing your specific qualifications for the position.) دقیقا چی هست. و من چی باید بنویسم. آیا نمونه ای سراغ دارید بعنوان سمپل ازش استفاده کنم؟ ممنون میشم

خب این یه تیکه از sop می تونه باشه. همون قسمتی که شما باید تجارب مرتبطت رو و فعالیت های علمیت رو توی ایران توضیح بدی...فکر نمی کنم بتونی کپی پیست کنی چونزمینه های کاری و تجارب تو حتما متفاوت هست با بقیه ولی نمونش رو تو sop ها می تونی پیدا کنی

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    کسی خبر داره آیا برای دانشگاههای ترکیه هم لازمه که من حساب کاربری ایجاد کنم یا نه فقط آمریکا و اروپا لازمه ؟

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    کسی خبر داره آیا برای دانشگاههای ترکیه هم لازمه که من حساب کاربری ایجاد کنم یا نه فقط آمریکا و اروپا لازمه ؟
    دوست عزیز بستگی به دانشگاهتون داره. تو سایت دانشگاه مورد نظرتون ببینید آنلاین اپلیکشن داره یا نه .یا فقط فرم اپلای برای دانلود دارن.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

سلام دوستان.برای من چندتا سوال پیش اومده ممنون میشم اگر پاسخ بدید.من میخوام برای tuhh اقدام کنم که گفته برای پذیرش باید این مدارک رو بدم.
    DOCUMENTS OF APPLICATION:

If you wish to apply for admission to an international master's degree course at TUHH for the winter semester 2011/2012 starting in October 2011, you should send in the following documents by 31st May 2011 at the latest:

Application form, available at: http://www.tu-harburg.de/t3resources...pplication.pdf

Curriculum vitae / résumé. (TUHH does not require or provide any standard format for the CV.)

Statement of purpose (one to two pages), including your reasons for undertaking graduate work in the chosen field. (TUHH does not require or provide any standard format for the statement of purpose.)

Officially authenticated copy of bachelor's degree certificate or equivalent, including your aggregate mark or grade average and your overall rank in class, with explanation of grading system (maximum grade, minimum passing grade, etc.).

Officially authenticated copy of complete university transcript of record (semester mark sheets), listing your subjects and grades.

Valid score report of the GRE General Test. The GRE institution code of TUHH is 8165. (TUHH does not require any specific department code.) Further information on GRE is available at www.gre.org. The GRE score report is intended to provide additional information about a candidate’s capabilities. Therefore, submission of a valid GRE score report is compulsory. However, TUHH is basing its assessment of an applicant’s academic qualification on multiple criteria and does therefore not require a specific minimum GRE score. Graduates from universities in countries participating in the Bologna Process are exempted from the GRE requirement. The same applies to applicants who have been granted a performance-based scholarship from DAAD or another recognized German scholarship organization.

(Indian applicants may additionally submit their GATE results, if available. Submission of the GATE results is optional but may help to assess a candidate's qualification. Please note that GATE cannot replace GRE.)

Two letters of recommendation to be submitted from faculty members who are acquainted with the applicant's work in the major area of undergraduate studies. If that work was conducted some time ago, recommendations from those familiar with the applicant's professional performance would be acceptable, too. If possible, the letters of recommendation should be included in the application package instead of being sent separately. (TUHH does not require or provide any standard format for the letters of recommendation.)

If not native English speaker: valid TOEFL or IELTS (academic) score report. The TOEFL institution code of TUHH is 8165. (TUHH does not require any specific department code.) The minimum TOEFL score for admission to TUHH is 550 (paper-based) / 213 (computer-based) / 79 (internet-based). Further information on TOEFL is available at www.toefl.org. The minimum IELTS score for admission to TUHH is 6.5. Further information on IELTS is available at www.ielts.org. Please note that applicants whose native language is not English must submit a valid TOEFL or IELTS score report even though English might be an official language in their home country and even though their previous education might have been conducted in English language.

فرم اپلیکشن انلاینش هم اینجاست

حالا سوالات من ایناست.
    1_سوال اول خیلی مسخرس اما ببخشید دیگه نمیدونم!این فرم رو چطوری پر کنم؟ یعنی پرینت کنم تیک بزنم یا نه توش علامت بزنم؟(چطوری اینا رو باید علامت زد؟فرمتش اصلا مشخص نیست)
    2_من برای اپلای کردن این دانشگاه یعنی باید تمام مدارک از جمله ریزنمرات و..بفرستم یا همین فرم رو پر کنم بفرستم کافیه؟اگر باید تمام این مدارک رو بفرستم خوب در اون صورت ممکنه واسه 30 دانشگاه بخوام اقدام کنم.اینطوری که کار یکم مشکل میشه.ممنون میشم اگر توضیح بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    سلام دوستان.برای من چندتا سوال پیش اومده ممنون میشم اگر پاسخ بدید.من میخوام برای tuhh اقدام کنم که گفته برای پذیرش باید این مدارک رو بدم.
    حالا سوالات من ایناست.
    1_سوال اول خیلی مسخرس اما ببخشید دیگه نمیدونم!این فرم رو چطوری پر کنم؟ یعنی پرینت کنم تیک بزنم یا نه توش علامت بزنم؟(چطوری اینا رو باید علامت زد؟فرمتش اصلا مشخص نیست)
    2_من برای اپلای کردن این دانشگاه یعنی باید تمام مدارک از جمله ریزنمرات و..بفرستم یا همین فرم رو پر کنم بفرستم کافیه؟اگر باید تمام این مدارک رو بفرستم خوب در اون صورت ممکنه واسه 30 دانشگاه بخوام اقدام کنم.اینطوری که کار یکم مشکل میشه.ممنون میشم اگر توضیح بدید.

انشالا شما از این به بعد به این فورم به این دید نگاه کن که می تونی ازشون کمک بگیری نه اینکه یه صفحه رو کپی پیست کنی، معمولا جواب این جور سوالات طولانی رو نمی دن.

مطالب سایت رو خودتون بخونید و ببینید مدارک رو باید پست کرد یا آنلاین هست. اگر پستی هست فرم ها رو دانلود کنید -اگر فرم ها fillable باشند که توی کامپیوتر هم میشه پر کرد اگر نه با دست پر کنید.

سوال دوم، بله همه ریرنمرات و نمرات تافل و... باید برای هر دانشگاه فرستاده بشه، واسه همینه که هر کسی بسته به توان مالی و نگاه به رزومش تعداد محدودی اپلای می کنه. سی تا خیلی هست و حداقل 3-4 تایی پای شما درمیاد. و کالا کار مغقولی نیست- اگر حساب شده کار کنید با 8-10 جا می تونید به هدفتون برسید

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    انشالا شما از این به بعد به این فورم به این دید نگاه کن که می تونی ازشون کمک بگیری نه اینکه یه صفحه رو کپی پیست کنی، معمولا جواب این جور سوالات طولانی رو نمی دن.

مطالب سایت رو خودتون بخونید و ببینید مدارک رو باید پست کرد یا آنلاین هست. اگر پستی هست فرم ها رو دانلود کنید -اگر فرم ها fillable باشند که توی کامپیوتر هم میشه پر کرد اگر نه با دست پر کنید.

سوال دوم، بله همه ریرنمرات و نمرات تافل و... باید برای هر دانشگاه فرستاده بشه، واسه همینه که هر کسی بسته به توان مالی و نگاه به رزومش تعداد محدودی اپلای می کنه. سی تا خیلی هست و حداقل 3-4 تایی پای شما درمیاد. و کالا کار مغقولی نیست- اگر حساب شده کار کنید با 8-10 جا می تونید به هدفتون برسید
    ممنونم از تذکرتون.
    باید اول اینترنتی کار کرد بعد پستشون کرد.
    این فرم الان fillable هستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    ممنونم از تذکرتون.
    باید اول اینترنتی کار کرد بعد پستشون کرد.
    این فرم الان fillable هستش؟
    من که تست کردم نبودن-معولا آخر یا اولش یه چیزی می گن که چه جوری پر کنی. fillable ها مثلا روی گزینه ها کلیک کنی خودش تیک می خوره ولی این جوری نباشه باید دست به مداد بشی. واقعا بهت توصیه می کنم هرجا خواستی اپلای کنی به دقت صفحه اون دانشگاه رو بخون خودشون حتما راهنمایی کردن. یه سری هم به تاپیک مربوط به این کشور با حتی دانشگاه بزنی شاید کمک بیشتر بتونی بگیری-

Junior Member

از من میپرسه How many credits have you planned to register next year?
    منظورش چیه؟ یه چیزهائی هم میگه درباره اینکه باید شامل اعداد 1 و 4 باشه.

Junior Member

دوستان توی فرمی که من دارم پر می کنم یه جاش گفته title of award ‌و به جای دیگه گفته qualification .
    هر دوتاشو باید بنویسم BA ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)