صفحه 52 از 189 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

به نظر من منظورش این که آیا شما در محلی خیلی دور از دانشگاه اقامت خواهید داشت؟ و بنابراین به نظر من جواب منفی خواد بود

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تو فرم اپليكيشن يه دانشگاهي به يه جمله برخورد كردم كه نمي دونم منظورش چيه..... لطفا يكي به من بگه كه منظور از اين جمله چيه؟ من بايد جواي مثبت بدم يا نه؟ مرسي
    As a remote candidate (I will reside more than 250 km from my principal place of research and study at ... university.
    فکر کنم باید بزنید خیر.(بستگی داره که می خواین کجا خونه بگیرین یا از خوابگاه دانشگاه استفاده کنین یا خیر.) چون گفته ایا شما به عنوان کاندیدای از راه دور می خواین اقدام کنین(من در جایی دورتر از 250 Km از مرکز تحصیلات و دانشگاه...خواهم بود و اقامت خواهم داشت.) در حالی که معمولا شما قصد خواهید داشت که در Dormitory باشید و معمولا فاصله خوابگاه از Uni نزدیک دانشگاه باید قرار داشته باشه. خونه ای که می گیرین هم از 250 حتما کمتر خواهد بود مگر از نظر مالی مثلا جایی دورتر که ارزونتر باشه و....)
    من هم با نظر دوستم Silence Cream در پست بعدی موافقم،شاید Lab یا چیز دیگهای از دانشگاه در جایی دورتر باشه و تایید شما رو واسه این موضوع رو می خوان.
    ویرایش توسط MAnewzealand87 : January 22nd, 2011 در ساعت 08:31 PM

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تو فرم اپليكيشن يه دانشگاهي به يه جمله برخورد كردم كه نمي دونم منظورش چيه..... لطفا يكي به من بگه كه منظور از اين جمله چيه؟ من بايد جواي مثبت بدم يا نه؟ مرسي
    As a remote candidate (I will reside more than 250 km from my principal place of research and study at ... university.
    این بسیار ارتباط داره به اینکه در فیلدهای دیگه ی اپلیکیشن از شما چه چیزهایی پرسیدند! بسیار به ارتباط این پرسش با دیگر پرسشها و همچنین بخشی از روند تکمیل فرم که در اون قرار داده شده بستگی داره!

مثلا همین که جمله ی دوم در یک پرانتز قرار داده شده، خیلی عجیبه برام و نظر دادن رو سخت می کنه!
    اما
    بیش از همه، چیزی که به ذهن من میرسه اینه که این یه جمله ای نظیر جملاتی هست که در انتهای فرمها قرار می گیره و زیرش رو امضا میکنند. حدس می زنم، محل اقامت شما (که ممکنه دانشگاه براتون در نظر گرفته باشه) با محل انجام پژوهشتون اینقدر فاصله داره و میخوان که روی این موضوع و آگاه بودن شما (بعنوان یک remote candidate ) از این قضیه تاکید بشه.
    بنابراین پاسخش کاملا بستگی به خودتون داره!
    تنها مسئله ی مهمی که ممکنه در نظر نگرفته باشید، همینه که شما یک remote candidate هستید، با تعاریفی که خود دانشگاه ... ارایه میده و خودتون با علمی که از شرایط اون دانشگاه و رشته دارید، میتونید به این سوال پاسخ بدید
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

دوستان واقعا ممنونم از کمکتون
    silence scream عزیز این جمله در داخل بخشی تحت عنوان proposed program اومده که درست قبل از این جمله دوتا گزینه phd program و Mpill rogram اومده. چون من برای phd دارم اقامت می کنم درنتیجه گزینه مربوط به اون رو علامت زدم. بعد ار این جمله هم سوالی اومده تحت این عنوان که چه تاریخی علاقه دارم کارم رو شروع کنم ضمن اینکه این بخش، بخش انتهایی فرم نیست.
    یه چیزی که منو سردرگم کرده اینه که اصلا تو این دانشگاه مساله remote candidate مطرح نیست.....یعنی اصلا همچین چیزی تعریف نشده.
    در هر شرایط مرسی از راهمایتون

دوستان جواب رو یافتم این مساله برای دانشجویان domestic هست که فاصلشون تا یونی بیشتر از 250 km . مرسی از لطف شما

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

عنایتی به پست 507 و دو مورد زیر بند 5 و 6 اگر داشته باشید ممنون می شم.
    If you have knowledge of a specific faculty member with whom you would like to work, mention your interest and why.
    Explain (briefly) any discrepancies on your transcripts, such as a lower GPA in a particular semester or year.
    سوالم این هست که در مورد GPA یه ترمم دلیلی بیارم،چون دپارتمان قدرتش 4 5 تا ایرانی داره با این دید که دارم بهونه می ارم نگاه نمی کنن یه خیر؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط MAnewzealand87 نمایش پست ها
    عنایتی به پست 507 و دو مورد زیر بند 5 و 6 اگر داشته باشید ممنون می شم.
    If you have knowledge of a specific faculty member with whom you would like to work, mention your interest and why.
    Explain (briefly) any discrepancies on your transcripts, such as a lower GPA in a particular semester or year.
    سوالم این هست که در مورد GPA یه ترمم دلیلی بیارم،چون دپارتمان قدرتش 4 5 تا ایرانی داره با این دید که دارم بهونه می ارم نگاه نمی کنن یه خیر؟
    نه دوست خوبم ، اون بحث بهانه آوردن مربوط میشه به SOP . اونجا شما باید فقط و فقط انرژی مثبت از خودتون ساطع کنین !!

اما اینجا عملا داره از شما سوال میپرسه که اگر مشکل GPA داشتین ، علتش رو بیان کنین . احتمالا همون اساتید ایرانی هم پیگیر این طرح بودن ، چون از شرایط رقت باره نمره دهی توی ایران مطلع بودند .

شما صادقانه به این سوال جواب بدید . اصولا علت کم شدن نمره های به علت عدم وجود Motivation هست . اما در مورد هر فرد فرق میکنه خوب .

سوال اول هم که میگه استاد محبوبتون رو معرفی کنین ! کسی که دوست دارین باهاش کار کنین . این هم به نظر من تا اینجا واضحه . بازم اگر سوالی بود بفرمایید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MAnewzealand87 نمایش پست ها
    سلام بچه ها،تو Application form تو قسمت Professional Statement چند بند اورده که همش مربوط به SOP و رزومه است به غیر از بند 5و 6.به نظرتون چکار کنم؟چیزی بنویسم با علم به اینکه دپارتمان برقش 5 تا ایرانی توش هست!!!!من معدل یه ترمم فقط زیاد جالب نشد،چیزی بنویسم،چون ایرانی اونجاست صلاحه چیزی در مورد بند 5 و 6 بنویسم؟(با توجه به اینکه من با استادی در این دانشگاه هماهنگ نکردم و ایمیلی نزدم،بند 6 و چیزی بنویسم؟).
    Explain why you chose this field. Answer the question: "What motivated you?" Write about specific experiences that demonstrate your reasons for graduate study.
    Describe what you plan to do after obtaining your master's degree.
    Include any relevant work experience in your academic field.
    Write about other significant activities (i.e., jobs, volunteering, community involvement, leadership at your university, organizations, awards, honors, etc.).
    اگر راهنماییم کنین و ایده ای بدین ممنون میشم.
    مدير محترم بخوبي شمارو راهنمايي کردن. من فقط مي خوام بگم اگه اينطور که مي گي فقط يه ترم مشکل معدل داشتي راحت مي توني توضيحش بدي اما دلايلي مثل مشکل داشتن با استاد يا اينجور
    چيزا ننويس چون اثر منفي داره. نمي دونم دليل اصلي اين مشکلت چي بوده اما مي توني از يه مشکل شخصي کوچيک مثل بيماري و ... بگي. (چيزي نگو که ديد اونارو نسبت به تو بد کنه،مثلا حتي اغراق کردن
    درباره بيماري هم جالب نيست!).اينو به اين دليل مي گم که اونا يه هزينه اي مي کنن تا يه دانشجوي اينترنشنال بردارن پس بايد خيالشون راحت باشه که تو در صورتيکه اونجا بري هم کارت و هم انعطاف پذيريت در برابر شرايط و کادر علمي و ... خوبه.
    درمورد سوال 5 ، از اونجائيکه بنظرم دانشجوي کارشناسي بودي (قبلا فوق نبودي و تحقيق خاصي نکردي )مي توني بگي به زمينه هاي تحقيقي اساتيد اين رشته تو اين دپازتمان کلا علاقه داري، و اگه استاد يا استاداي خاصي مد نظرته بعدش بنويس و دليلشو علاقه بيشتر به زمينه کاري اونا بگو، اينطوري اگه با اون اساتيدي که نوشتي نشد بقيه اساتيدو کامل از دست نمي دي.
    همه اين سوالاتي که ازت خواستن جواب بدي، طوري جواب بده که قانعشون کني کانديد خوبي براي اين گرفتن پذيرش هستي.

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

دانشگاه میسوری آمریکاست.
    الان که گفتید شک کردم.
    اینا ددلاینشون تا 1 فوریه هست ولی استاده به من گفت تا 15 ژانویه ثبت نام کن واسه کسایی فاند می خوان تا اون موقع زمان هست.
    منم ان لاین ثبت نام کردم و حتی ریکام ها هم آن لاین بود.
    حالا نمی دونم یعنی باید وای سم اگه اونا Ok دادن بعدش اصل مدارک رو بفرستم؟
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

Junior Member

سلام
    من یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم اگه راهنماییم کنین ..... من برای ترم پاییز 2011 دانشگاههای آمریکا و کانادا اقدام کردم ولی بدلیل نامعلومی!! تاریخ تولدم رو 7 روز اشتباه زدم یعنی جای 21 سپتامبر زدم 14 سپتامبر ، و چون همشونو سابمیت کردم الان نمیتونم عوضشون کنم...حالا نمیدونم به همشون ایمیل بدم یا صبر کنم ببینم کدومشون بهم ادمیشن میده بعد با اون مکاتبه کنم..میشه راهنمایی کنین بگین این اصلا چقدر مهمه و چی کار باید بکنم؟!
    بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)