صفحه 63 از 189 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط mosiu222 نمایش پست ها
    سلام
    آقا من یه سوال دارم ولی دقیقا نمیدونم توی کدوم فروم مطرح کنم:
    من دانشجوی فوق لیسانس فیزیک پزشکی هستم . لیسانسم فیزیکه . میخوام از الان کمکم شروع کنم برای رفتن آماده بشم . یه مشکلی که همین اول بهش برخوردم خریدن مدارکم هستش . آخه من همه رو دولتی خوندم . شنیدم باید به ازاء هر مدرک یه میزانی توی ایران کار کنم و یا بخرمش و یا درخواست کار بدم و تا 6 ماه کار پیدا نشه میتونم اصل مدرکمو بگیرم و برای ترجه آماده باشه .
    برای فوق لیسانسم که یه فکری باید بکنم ولی برای لیسانسم حدس زدم شاید اگه من درخواست کار بدم و (احتمالا) کار پیدا نشه خیلی بهتر از خرید مدرک باشه.
    سوال اصلی من اینجاست هزینه یا قیمت این مدرکم چقدر میشه ؟
    یا من کجا باید تقاضای کار بدم ببینم کار (با مدرک لیسانس فیزیک) پیدا میشه یا نه ؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید
    یا اگه جای این سوال توی این فروم نیست بگید کدوم فروم باید مطرح کنم
    مرسی
    سوالتون رو در این قسمت مطرح کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%84%DB%8C
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamititi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال دارم، میخام بدونم الان که سه ماه تا ددلاین مونده و منم هنوز مدارکم آماده نیست اگر برم اپلیکیشن فرم های آنلاین رو ناقص پر کنم تا بعد مشکلی پیش میاد؟
    در کل اپلیکیشن فرمای آنلاین رو کی باید پر کرد؟
    یه سوالم راجع به توصیه نامه ها...میگم این توصیه نامه های آنلاین رو اساتید پر میکنن؟ تو ایران سرشون خیلی شلوغه بعضیاشونم دل نمیسوزونن میترسم پر نکنن یا بد پر کنن؟ جای نگرانی داره؟ باید قبلش به اساتید ندا داده بشه؟
    بعدش مثلا من بخام 10 جا اپلای کنم و 10 بار از استاد توصیه نامه بگیرم کار بدی نیست؟ یعنی ممکنه ناراحت بشه یا نده؟
    میشه متن کلی توصیه نامه ها رو از تو نت پیدا کرد و برای هر استاد تایپ کرد و بعد بهش گفت یهو امضا کنه؟ یا خودشون مینویسن؟
    مرسی
    اپلیکشن های آنلاین تو سیستم Save میشن و شما میتونی بعدن تکمیل ترش کنی. فقط قبل از ددلاین باید Submit کنی تموم شه.
    پر کردن اپلیکشن های انلاین زمانی نمیبره، هرکدوم در حد نیم ساعت، چون اطلاعاتی که توشون میخوان یکسانه.
    میمونه پرداخت هزینه اپلیکشن که شاید اگر کردیت کارت نداشته باشین زمانتون رو بگیره.

در مورد توصیه نامه ها:
    برخی دانشگاه ها فقط آنلاین، برخی فقط کاغذی و برخی هردو نوعش رو قبول میکنند.
    شما بهتره از قبل با استادا صحبتت کنید و بهشون بگین قصدتون چیه و برای تعداد مشخصی توصیه نامه ازشون قول بگیرین. فقط فراموش نکنید ازشون بپرسید که آیا آنلاین پر میکنند یا کاغذی؟

برخی اساتید متنشو رو خودشون مینویسن برخی هم اختیار رو دست شما قرار میدن.
    (George E. P. Box)
    به

adoh
    Guest

دوستان منظور ازین اصطلاح چیه؟؟؟و تو قسمت مربوط به این چی بنویسم؟ professional qualification

وقتی دانشگاه تقریبا برای هر جایزه و کسب درامدی یک فرم جداگانه داده باید چه کار کنم، همه رو پر کنم؟ و دیگه اینکه deadline های جایزه ها دارن تموم میشن و من مدرک دانشگاهم آماده ترجمه نیست، فقط نمرم مشخصه! درخواست بدم مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی

در قسمت مربوط به سوابق تحصيلي بخش
    Date Enrolled
    روي چي بايد بنويسيم... دانشگاه ليسانس من از نيمه دوم يعني بهمن ماه شروع شد ولي اينجا چون تاريخ ثبت نام رو ميخواد فكر ميكنم بايد همون مهرماه رو بنويسم ...حالا مسئله اينه كه تاريخ دقيقش چيه مثلا بايد اول مهرماه رو در نظر بگيرم يا يه تاريخي تو شهريور... از كساني كه تا به حال فرم Application اشون رو پر كردند و يا در اين زمينه اطلاع دارند بسيار ممنون خواهم شد اگر در اين مورد من رو راهنمايي كنند

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان من GPA لیسانسم میشه 2.98 ....دروس افتاد رو هم حساب کردم توش....حالا می خوام بدونم من 3 بنویسم مشکلی پیش میاد؟ 0.02 هست کلا....اونا دوباره واقعا میان حساب میکنن اینهمه رو؟ ممنون از نظرات
    I love you USA

پیش فرض لطفا راهنمایی کنید شماره تلفن ایران رو چجوری بدیم توی اپلیکیشن آنلاین

سلام به همه. دوستان جاهایی که از ما شماره می خوان چجوری باید شماره های ایرانو بدیم؟ مثلا موبایل 0912 رو چجوری باید داد؟ و شماره ی ثابت کرج رو چجوری باید داد؟ کد هم می خواد؟ ممنون می شم.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید شماره تلفن ایران رو چجوری بدیم توی اپلیکیشن آنلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    سلام به همه. دوستان جاهایی که از ما شماره می خوان چجوری باید شماره های ایرانو بدیم؟ مثلا موبایل 0912 رو چجوری باید داد؟ و شماره ی ثابت کرج رو چجوری باید داد؟ کد هم می خواد؟ ممنون می شم.
    بابا آخه این تایپک بازکردن داشت .کارش یه پی ام بود!!
    +98.919.234.**.** !!!!!
    +98.21.4465.**.** !!!!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید شماره تلفن ایران رو چجوری بدیم توی اپلیکیشن آنلاین

مثبت باید بره اونور!!!
    +
    98
    .
    919
    .
    234
    .
    **
    .
    **
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    در قسمت مربوط به سوابق تحصيلي بخش
    Date Enrolled
    روي چي بايد بنويسيم... دانشگاه ليسانس من از نيمه دوم يعني بهمن ماه شروع شد ولي اينجا چون تاريخ ثبت نام رو ميخواد فكر ميكنم بايد همون مهرماه رو بنويسم ...حالا مسئله اينه كه تاريخ دقيقش چيه مثلا بايد اول مهرماه رو در نظر بگيرم يا يه تاريخي تو شهريور... از كساني كه تا به حال فرم Application اشون رو پر كردند و يا در اين زمينه اطلاع دارند بسيار ممنون خواهم شد اگر در اين مورد من رو راهنمايي كنند
    سلام
    به طور تقریبی تاریخ رو اوایل مهرماه قرار بدید که میشه حدود 21 سپتامبر. مسئله مهمی نیست و خیلی از دانشگاهها حتی روزش رو نمیخوان، سال و ماهش مهمه.
    (George E. P. Box)
    به

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)