صفحه 145 از 146 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1451

موضوع: مشکلات ویزای دانشجویی آمریکا در رشته ها و گرایش های خاص

Banned

پیش فرض پاسخ : مشکلات ویزای دانشجویی آمریکا در رشته ها و گرایش های خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    عنوان مقالات و نوع ژورنال و رشته قبل و جدید (اپلای شده) همه موثرند ولی اینکه مدلسازی عددی یا اکسپریمنتال مثلا کار کرده اید به اندازه اصل موضوع کار و ماهیت آن موثر نیست. به میزان زیادی می توان ریسرچ پلن جدید و نوع پروژه دکتری را برای برخی کیسها به نحو مناسب تری پرزنت کرد ولی در خصوص افرادی مثلا رشته مکانیک با مقاله شارپ با keyword های حساس، خیلی این کار هم موثر نیست حداقل به تجربه دوستان مشابه قبلی که نمونه آنها را در همین فروم میتوانید ببینید‌
    سلام دوست عزیز

این مشکل برای کمپوزیت کارها هم هست؟

Junior Member

سلام دوستان

لطفا هر کودوم از دوستان که در مورد سوال بنده اطلاعات دقیقی دارن بنده رو راهنمایی بفرمایند.

من سابقه کار توی خبرگزای رسمی دولت رو که به عنوان مترجم و بدون بیمه و بدون تعهدات استخدامی بود رو به مدت شش ماه دارم البته قرار دادم 1 ساله هست، و نمی تونم تو رزومه حذفش کنم چون براحتی با سرچ ساده می تونن اسمم و از گوگل پیدا کنن. به نظر شما چیکار باید بکنم و چقدر احتمال اینکه ریجکت بشم وجود داره؟ فک کنم کاملا ارتباط مستقیمی داره با دولت فخیمه ایران و البته من برای یاد گرفتن کار و تجربه اونجا رفته بودم اما این مورد رو پیش بینی نمی کردم که دردسر ساز بشه. رشته من در حوزه علوم انسانی هستش و شاید کمی حساس.

نقل قول نوشته اصلی توسط samy26 نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا هر کودوم از دوستان که در مورد سوال بنده اطلاعات دقیقی دارن بنده رو راهنمایی بفرمایند.

من سابقه کار توی خبرگزای رسمی دولت رو که به عنوان مترجم و بدون بیمه و بدون تعهدات استخدامی بود رو به مدت شش ماه دارم البته قرار دادم 1 ساله هست، و نمی تونم تو رزومه حذفش کنم چون براحتی با سرچ ساده می تونن اسمم و از گوگل پیدا کنن. به نظر شما چیکار باید بکنم و چقدر احتمال اینکه ریجکت بشم وجود داره؟ فک کنم کاملا ارتباط مستقیمی داره با دولت فخیمه ایران و البته من برای یاد گرفتن کار و تجربه اونجا رفته بودم اما این مورد رو پیش بینی نمی کردم که دردسر ساز بشه. رشته من در حوزه علوم انسانی هستش و شاید کمی حساس.
    کسی نمیتونه ۱۰۰ % پیشبینی کنه که سفارت چه تصمیمی میگیره.
    به نظاره من صادق باش و راستشو بگو. و واسه کشورهای دیگه هم اپلی کن به توره همزمان

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دوستان من کارشناسی مهندسی شیمی گرایش گاز پالایش پتروشیمی خوندم و ارشد هم مکانیک تبدیل انرژی البته ارشد تموم نکردم هنوز و میحوام با مدرک کارشناسیم اقدام کنم ولی برای رشته یی غیر از مهندسی شیمی.
    بنظرتون چقدر برای ویزا گرفتن شانس دارم؟

Junior Member

سلام. با داشتن کارشناسی مکانیک و ارشد هوافضا، برای ویزا برای دکترای مکانیک آمریکا، آیا عنوان رشته هوافضا مشکل ساز میشه؟ تز ارشدم هیچ ارتباطی به مباحث هوافضایی نداشته.
    ممنون میشم درباره این مساله کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

Junior Member

با سلام. من یه اینترویو با یک استادی از آمریکا داشتم. گفتش همه چی اوکی هست ولی فقط مشکل ویزا رو نمی دونه چطوره؟ می خواستم بپرسم الان وضعیت ویزا چطوره؟ رشته من مهندسی پزشکی هست شانس گرفتن ویزا برای من چقدره؟ چقدر معمولا طول می کشه تا ویزا بگیرم؟ کلا با فرآیند ویزای آمریکا خیلی آشنایی ندارم راهنمایی کنید متشکر می شم.

سلام دوستان یه سوالی داشتم. من لیسانس مهندسی شیمی بودم و ارشدم اقتصاد محیط زیست. حالا برای اقتصاد اپلای کردم و پذیرش گرفتم. من توی رزومم یه مقاله ارایه دادم که اقتصادی هست ولی توش کلمه energy وجود داره. یه پروژه کارشناسی هم داشتم که تولید پروپیلن از متانول بود. میخواستم بپرسم این مسایل حساسیت زا هستن برای ویزا؟

سلام، کسی اطلاعی داره امنیت شبکه و cybersecurity هم جز گرایشات حساس حساب میشه یا نه؟ سفارت اذیت نکنه یه وقت

Junior Member

سلام دوستان. در مورد ویزای j1 بلندمدت سوال داشتم برای فوق دکتری میخواستم ببینم همه دانشگاهها اینطوری هست که امور بین الملل دانشگاه به من گفت، بهم گفتن که من باید اینجا یا هیئت علمی باشم یا پروپوزالم باید پذیرفته بشه برای فاند و منبع فاندش مشخص بشه بعد میتونم اقدام کنم. من یک سال فرصت مطالعاتی آمریکا بودم حالا برگشتم به این مشکل خوردم
    ممنون میشم از دوستان اگه من رو راهنمایی کنن
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان. در مورد ویزای j1 بلندمدت سوال داشتم برای فوق دکتری میخواستم ببینم همه دانشگاهها اینطوری هست که امور بین الملل دانشگاه به من گفت، بهم گفتن که من باید اینجا یا هیئت علمی باشم یا پروپوزالم باید پذیرفته بشه برای فاند و منبع فاندش مشخص بشه بعد میتونم اقدام کنم. من یک سال فرصت مطالعاتی آمریکا بودم حالا برگشتم به این مشکل خوردم
    ممنون میشم از دوستان اگه من رو راهنمایی کنن
    با تشکر
    هیئت علمی واسه visiting researcher یا visiting scholar اقدام میکنه نه پست داک . واسه گرفتن پست داک یه سری پوریشن تو سایت دانشگاه ها یا موسسات و آزمایشگاه ها و شرکت ها آگهی شده که اپلای میکنی٬ یا اینکه تک تک ایمیل میزنی به اساتیدی که رزومت بهشون میخوره و میپرسی open position دارن یا نه. پست داک را که گرفتی٬ فاند را استاد٬ دانشگاه یا موسسه ای و شرکتی که پست داک را گرفتی میده٬ بر طبق آفری که گرفتی اقدام میکنی واسه ویزا
    امضا نامرئی