صفحه 144 از 146 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1451

موضوع: مشکلات ویزای دانشجویی آمریکا در رشته ها و گرایش های خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات ویزای دانشجویی آمریکا در رشته ها و گرایش های خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    You may explain this using authors agreement form if you filled for the journal where your contribution is clearly stated.
    I would say, not in all cases, but mostly it will resolve the issue
    if not any other point in visa assessment process is also missing. TAL list is broad enough and your explanation on how to present the work , is the critical part
    خیلی ممنون دوست عزیز. فکر می کنم امکان این کاری که فرمودید برای من نیست، زیرا این مقالات خیلی وقت پیش چاپ شدند. با توجه به این مسائل، به نظر شما کدام سفارت برای من بهتر است؟ من فاند کامل دارم، هیچ اقوامی در امریکا نیز ندارم. به نظر شما ارمنستان گزینه خوبی است؟ قبرس چطور؟
    ویرایش توسط hosha : November 28th, 2018 در ساعت 11:20 AM

سلام دوستان.
    من از دانشگاه شریف کارشناسی ارشد پلیمر گرفتم و یه مقاله از پایان نامه ی خودم چاپ کردم . الان تو انرژی اتمی امریه هستم و تو این 2 سال قراره باهاشون مقاله کار کنم. آیا مشکلی واسه اپلای ایجاد میکنه؟ هدفم هم آمریکا نیست استرالیا و کانادا هستش بیشتر. موضوع مقاله ها خیلی ربطی به انرژی هسته ای نداره ولی اسم سازمان انرژی اتمی قراره بیاد. در کل خلاصه قراره تو این 2 سال چندین تا مقاله کار کنم و از طرفی اگه اسمم رو بزنم تعداد مقاله هام از یکی میرسه به تقریبا 6-7 تا که واسه رزومه ام خیلی بهتره. آیا به نظر شما اسمم رو بزنم تو مقاله ها یا نه ؟ممنون میشم جواب بدین.

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

من یه سوال داشتم در خصوص گرایش مکانیک، یکی‌ از دوستانم که لیسانس مکانیک ساخت و تولید داره واسه مستر می‌خواد گرایش انتخاب کنه و واسه دکترا می‌خواد بره کانادا یا آمریک

روی ۲ تا گرایش گیر یکی‌ manufacturing (قراره روی پرینتر سه بعدی کار کنه ) و دیگری bio mechanic که همون آناتومی انسان است

می‌خواستم بدونم اگه روی addative manufacturing کار کنه مشکل ساز می‌شه؟ آخه ممکن بحث کمپزیت و مواد هم هست

Junior Member

سلام من لیسانسم عمران بوده ، فوق هوافضا سازه می خواستم بدونم اگر موضوع پایانامم و کاراهاییی که کردم حساسیت زا نباشه برای دکترای مکانیک می تونم به امریکا فکر کنم یا نه؟

Junior Member

سلام روزتون بخیر

من با معدل 17 کارشناسی و GRE 322 و تافل 97 استادی در دانشگاه Wyoming گفته بهم full fund میده
    تحقیقات اون استاد machine learning و Artificial Intelligence هست

با توجه به این که شما تجربه داشتید، لطف میکنید حدس بزنید که چه ویزایی میتونم بگیرم ؟ منظورم multiple یا single بودن هست

احتمال سینگل گرفتن بسیار بالاتر از مالتیپل است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hnyk94 نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر

من با معدل 17 کارشناسی و GRE 322 و تافل 97 استادی در دانشگاه Wyoming گفته بهم full fund میده
    تحقیقات اون استاد machine learning و Artificial Intelligence هست

با توجه به این که شما تجربه داشتید، لطف میکنید حدس بزنید که چه ویزایی میتونم بگیرم ؟ منظورم multiple یا single بودن هست

Junior Member

سلام به همه، از دوستان کسی اطلاعی در مورد حساسیت سفارت رو پروژه های با موضوع ذخیره انرژی برق (دقیقا ابرخازن ها) داره؟ رشته من شیمی علوم پایه هست نه برق و در واقع ماده الکترودی سنتز کردم توی دانشگاه و در تحت عنوان پروژه ارشدم، هیچ کار عجیب غریب دیگه ای هم انجام ندادم! فقط تو مقالم لفظ انرژی اومده که خب البته انرژی الکتریکی هست و ابرخازن ها هم به اندازه باطری ها هنوز اونقدر کارایی ندارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    به هیچ وجه. مادامی که رشته ی تحصیلیتون حساس نباشه هیچ مشکلی نیست. استرس واسه خودتون ایجاد نکنید.

اگه درس ها مشکل ساز بودند همه دانشجوهایی که درس انقلاب اسلامی پاس کرده بودند ویزاشون رد میشد!
    سلام
    من ارشد مهندسی برق مخابرات میدان خوندم و پروژه ارشدم در مورد طراحی آنتن برای کاربردهای مهندسی پزشکی بود و روی همان می خواهم اپلای کنم.
    مشکل، تز کارشناسی من هست که موضوع آن طراحی اتوپایلت دیجیتال بود. یک کار شبیه سازی بوده و دو مقاله هم برای آن کار کردم که در سیویلیکا هست و موضوعاتشون صرفه جویی مصرف سوخت برای اتوپایلت دیجیتال و UAV هست. به نظرتان این موضوع حساسیت برانگیزه و مشکلی در ویزا ایجاد می کنه؟
    ممنون می شم دوستانی که تجربه ای دارن راهنمایی کنن.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد سازه های دریایی(offshore engineering ) که بیشتر روی سازه های نفتی وانرژی های نو دریایی کار میکنند خوندم تو ایتالیا و سابقه کار تو پتروشیمی ایران هم دارم الان میخوام اپلای کنم برای دانشگاه تگزاس ای ام ocean engineering دپارتمان ک آفشور زیر شاخش واونا همزمان دارن رو سکو های نفتی دریایی و انرژی های نو کار میکنن و شانس گرفتن فول فاندم بالاست حالا میخواستم ببینم که به علت اینکه این رشته ی شاخش مربوط به نفت میشه باز تو داستان ویزاش مشکل پیش می آد و صادرنمیشه یا میشه امیدوار بود و اقدام کرد و منتظر موند
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع خاصی راهنمایی کنه

Senior Member Sha7ab آواتار ها

راسته که ویزای دانشجویی لغو شده؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets