صفحه 142 از 146 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1451

موضوع: مشکلات ویزای دانشجویی آمریکا در رشته ها و گرایش های خاص

پیش فرض پاسخ : مشکلات ویزای دانشجویی آمریکا در رشته ها و گرایش های خاص

سلام و خسته نباشید
    اگر با ارگانهای وابسته به وزارت دفاع مثل صا-ایران پروژه انجام بدیم برای کسر خدمت، برای ویزای آمریکا ریجکت میشیم؟
    برای اروپا چطور؟

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز

کسی میدونه اگه پروژه پی اچ دی روی پیل سوختی یا فیول سل باشه تو روند ویزا مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟ حساسیتی روش هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس برق قدرت خوندم در دانشگاه آزاد
    الان میخوام برای MBA اقدام کنم برای آمریکا
    آیا رشته تحصیلی لیسانس برام مشکل ایجاد میکنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام کلا اسم اینها در رزومه و دی اس بیاید مشکل ساز خواهد بود برای نمونه یک نفر را تنها به خاطر اینکه استادش در زمینه ی نفت پژوهشهایی کرده بوده دقت کنید استادش و نه خودش!! درجا با بند 501 ریجکت شد! رشته اش هم نفت نبود و هیچ سابقه ای هم در این زمینه ها نداشت!
    پایاننامه من در زمینه پزشکی هسته ای هست و استادم هم در این زمینه مقالات فراوانی داره و صاحب نام هست. آیا این مسئله بر گرفتن ویزای امریکا تاثیر داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashafiei نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

کسی میدونه اگه پروژه پی اچ دی روی پیل سوختی یا فیول سل باشه تو روند ویزا مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟ حساسیتی روش هست؟
    سلام دوست عزیز، قبل از اینکه نظرمو بگم باید خدمتتون عرض کنم بنده 100% مطمئن نیستم بنابراین ناامید نشین و از دوستان دیگه هم بپرسین.
    ببین پروژه هایی که مربوط به انرژی هست (حالا جدا از نوع ه.س.ته ای) مثل تبدیل انرژی از یک حالت به حالت دیگه، و یا ذخیره انرژی میتونه مشکل ایجاد کنه. من خودم ابرخازن کار کردم شما هم فیول سل هستین که جفتشون انرژی الکتریکی هست. نمیدونم این جنبه از انرژی چطور میتونه حساس باشه اما شنیدم که به لفظ انرژی کلا آفیسر حساسه! اما فکر میکنم بشه دفاع کرد و براش باز کرد که خب اینا ماهیتشون با اون نوع اول فرق میکنه و ... ایشالله که مشکلی نباشه اما حتما به فکرش باشین حداقل بشه روز مصاحبه چیزی برای گفتن داشته باشین، همچنین اینکه کدوم سفارت برین هم مهمه بعضیاشون کمتر سخت میگیرن
    ویرایش توسط rtrt : March 18th, 2018 در ساعت 08:00 AM دلیل: نقل قول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud2067 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، قبل از اینکه نظرمو بگم باید خدمتتون عرض کنم بنده 100% مطمئن نیستم بنابراین ناامید نشین و از دوستان دیگه هم بپرسین.
    ببین پروژه هایی که مربوط به انرژی هست (حالا جدا از نوع ه.س.ته ای) مثل تبدیل انرژی از یک حالت به حالت دیگه، و یا ذخیره انرژی میتونه مشکل ایجاد کنه. من خودم ابرخازن کار کردم شما هم فیول سل هستین که جفتشون انرژی الکتریکی هست. نمیدونم این جنبه از انرژی چطور میتونه حساس باشه اما شنیدم که به لفظ انرژی کلا آفیسر حساسه! اما فکر میکنم بشه دفاع کرد و براش باز کرد که خب اینا ماهیتشون با اون نوع اول فرق میکنه و ... ایشالله که مشکلی نباشه اما حتما به فکرش باشین حداقل بشه روز مصاحبه چیزی برای گفتن داشته باشین، همچنین اینکه کدوم سفارت برین هم مهمه بعضیاشون کمتر سخت میگیرن
    خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین
    حقیقت اینکه من از ارمنستان وقت گرفتم، و امیدوارم مشکلی ایجاد نشه، ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره در این زمینه کمک کنه
    o

نقل قول نوشته اصلی توسط ashafiei نمایش پست ها
    خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین
    حقیقت اینکه من از ارمنستان وقت گرفتم، و امیدوارم مشکلی ایجاد نشه، ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره در این زمینه کمک کنه
    o
    سلام
    با داشتن یک ریسرچ پلن سیف و البته داشتن سابقه کاری سیف و یا یک جاب افر می شود این مشکل را مرتفع کرد. کسی بود که رزومه اش پر بود از وحشتناکترین گونه ی انرژی (البته از دید سفارت!) اما خب با ارائه یک ریسرچ پلن خوب و سابقه کاری بی خطر توانست افیسر را متقاعد کند.
    پیروز باشید.

سلام دوستان من یه سوال حیاتی دارم. من رشته ام شیمی‌آلی هست و واسه دکترا پذیرش با فاند گرفتم و تو ریسرچ پلنم نوشته کار من کاملا ایمن هست و مقاله هام و تز کارشناسی و ارشدم هم کاملا سیف و بی ربط به موضوعات حساس هست ولی مشکل اینجاست که من بعد از فارغ التحصیلی ۴ ماه کمک یه استاد کردم واسه سنتز و شبیه سازی کاتد های باتری لیتیومی- یون( به عنوان تجربه و اصلا مقاله ای هم چاپ نشده) و من این موضوع را وارد رزومه ام کرده ام و در قسمت علایق یکی‌از علایقمو هم نوشتم که سنتز مواد باتری ای. خواستم بدونم آفیسر سفارت به این موضوع گیر خواهد داد یا نه یا حتی به اون استاده که روی کاتد باتری های لیتیومی فقط کار کرده. خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید چون حیاتیه واسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط NIMAFIROUZII69 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال حیاتی دارم. من رشته ام شیمی‌آلی هست و واسه دکترا پذیرش با فاند گرفتم و تو ریسرچ پلنم نوشته کار من کاملا ایمن هست و مقاله هام و تز کارشناسی و ارشدم هم کاملا سیف و بی ربط به موضوعات حساس هست ولی مشکل اینجاست که من بعد از فارغ التحصیلی ۴ ماه کمک یه استاد کردم واسه سنتز و شبیه سازی کاتد های باتری لیتیومی- یون( به عنوان تجربه و اصلا مقاله ای هم چاپ نشده) و من این موضوع را وارد رزومه ام کرده ام و در قسمت علایق یکی‌از علایقمو هم نوشتم که سنتز مواد باتری ای. خواستم بدونم آفیسر سفارت به این موضوع گیر خواهد داد یا نه یا حتی به اون استاده که روی کاتد باتری های لیتیومی فقط کار کرده. خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید چون حیاتیه واسم.
    اگر این موضوع براشون سوال ایجاد کنه از شما اطلاعات بیشتر درخواست میکنند،تا جاییکه من میدونم بیشتر حساسیت ها بررروی بخش خاصی از مسایل اتمی و نظامی هست.

Junior Member

باسلام
    رشته مهندسی شیمی گرایش صنایع پالایش پتروشیمی و گاز رشته حساس هست؟
    و اینکه میگن اگر مهر رشاه حساس روی مدارک بخوره نمیشه هیچوقت پاسپورت امریکایی گرفت درسته؟